3

@lobuz6 ferran tym razem, bez kontaktu z rywalem

2

Szkoda gadać. Where Vitor ?

0

Nie ma szans by Jurgen przyszedł, a Ci co piszą że nas na niego nie stać to niech sprawdzą zarobki Xaviego xD

0

@SenoX jak za friko ? Xavi od tego sezonu ma normalna pensje.

1

@Lukiss 19 bramek na ryj, a jest 27 stycznia

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Za co takie męki boże, bierzciego tego Xaviego w cholere, a jak przeczytam o karnym to chyba wykituje, tu żadnego karnego być nie mogło.

4

@Barca2022 nie no Ilkay tez wyżej niż 0.

1

Brawo, wszyscy won. Jak można się tak sfrajerzyc, jak ?

1

@FATTOMY Inter Miami chętnie przygarnie, a sam Roberto mówił, że bardzo chętnie do kolegów tam dołączy.

0

Nabawił się kontuzji pewnie w 106 minucie meczu z Athletic xD

5

Panie Xavi tęsknimy cholernie, ale za Xavim piłkarzem. Jeśli chodzi o trenerkę to warsztatu brak, mentalu brak, pomysłów brak.

0

On tu w życiu nie przyjdzie o czym wy wgl marzycie ludzie xD zaraz wleci wynalazek z dna xD

2

Jakbyśmy wykorzystywali choć połowę tych akcji co tworzymy nie raz w meczach to nie byłoby smutnej gadki o sędziach. Są beznadziejni i tyle, co poradzimy. Raz gwiżdżą w jedną, raz w drugą, ale Barca robi z siebie oblężoną twierdzę bo zawsze coś kurde nie tak, zawsze ktoś inny nam zaszkodził. Gada tak Lapciu, gada tak Xavi to jak ma być w tej ekipie ok.

1

@Madri Bo Real i Girona mają szanse na trofea xD

0

@Campeon87 Nie ma synergii między defensywą, a ofensywą, bo środek pola nie funkcjonuje.

9

Xavi zlituj się. Idź potrenuj jakiś mniejszy klub, albo rezerwy, a pierwszy garnitur zostaw profesjonalistom. A nie czekaj, znów będą szukać z DNA Barcy i będziemy w piździe.

0

@slayer E tam zostaje walka o mistrza XD

7

@TAN ale tu nie o to nawet kolego chodzi. Ekipe dostał jaka chciał, a co robi ? Piłkarze cofają sie w rozwoju, mnóstwo kontuzji (przygotowanie fizyczne leży, piłkarze nie dojeżdżają), kompletny chaos w drużynie, brak pomyslu na grę, planu b, c ... na mecz, brak mentalu. Taktycznie rozjeżdża go kazdy trener, bo doskonale wiedzą co będziemy grać. Mają taki sklad w lidze ogórków powinniśmy ogrywać z palcem w nosie, a sa męki niemiłosierne, wiec proszę nie pitol mi tu o składzie i młodzieży bo to ma wpływ nijaki patrząc na cały sezon, a nie jeden mecz.

3

Patrzcie na pozytywy, DNA Barcy zachowane i jokery Xaviego zawsze działają

11

Xavi wiedzial xD Fermin odpoczywa, Vitor odpoczywa funfel i bóg z meczu z P$G musi grac xD

1

Byle tylko młodego nie zajechali bo iskrę ma

0

Ale my gramy piłeeee kurła. Tak gramy, ze nawet sędziowie nie muszą przeszkadzać, bo sami sobie przegrywamy mecze. 24 minuta i 0 strzałów, rewelacja :)

3

To my kupowaliśmy ligę przez ile? 18 lat ? Prawda? Real jest krystaliczny.

0

Bramka Felixa cos pięknego, gra Yamala świetna i rekin z trzema golami, dzis warto było oglądać

1

Tak czułem że ta dobra polowa to wypadek przy pracy. A sędzia ? No poziom la liga.

1

Nawet nie wiem jak to skomentować, boże co ten Balde...

1

Zobaczymy co będzie dalej. Aktualnie jestem mega sceptyczny do jego pracy i jej owoców. Wygrał Superpuchar, LL, dał trochę radości, choć gra była niezbyt przyjemna dla oka, a ten sezon to totalny zjazd mentalny, fizyczny, a o grze, taktyce, pomysłach i rozwoju zawodników zapomnij.

0

Chyba o jedno trofeum. La liga odjechała, liga mistrzow- szanujmy się.
Znów będzie droga przez męki i wygrana(choć ręki nie dam że wygramy xd), hurra optymizm wróci.

0

@rafa324 A no faktycznie dziwne, może tu ktoś jakiś kompleks ma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?