Maysterme
Dołączył/a: maj 2022
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@rafa324 To polecam sprawdzić jak wróci Gavi z jaką kultura dzieciarnia na stronie Madrytu sie wypowiada, nawet gdy z Realem nie gramy, to wtedy pogadamy o poziomie moderacji. Wyzywiska, życzenie kontuzji i cała masa wylewanych pomyj i tez admini maja gdzieś i nawet nie są skłonni zbanować osobnika lub skasować komentarz poniżej poziomu.
Zarówno po stronie kibiców Realu jak i Barcy trafiają się dzbany i idioci - tyle.
1
@rafa324 No teraz nie wytrzymam i Ci odbije piłeczkę, przylazłeś tutaj i masz czelność oceniać administrację tego portalu mając u siebie na stronie taki wylew gówna jak i tutaj ? Naprawdę ? Idź człowieku i sprawdź sobie co na realmadryt.pl wypisują kryształowi kibice Realu i sprawdź jak reaguje administracja, bo naprawdę w samych superlatywach czytałem o piłkarzach Barcelony. Naprawdę co do słów o Viniego mogę się zgodzić, bo nerwy puszczały, ale co do reszty to radzę utkać gębę gdy u siebie ma się dokładnie taki sam bajzel.
3
A co ma powiedzieć jak nas na trenera nie stać, a byli jeszcze nie są spłaceni XD
1
@Jvstin09 Nikt na kogo by ten klub było stać, ale Xavi nie może zostać bo nas pociągnie na samo dno, dno o które już szorujemy brzuchem w tym sezonie.
2
@AxelF Nie no gorsze chłop miał akcje, to po prostu nic takiego w porównaniu do reszty jego zachowań.
0
Z tym woźnicą karawana zbyt daleko nie zajedzie.
1
Szczerze ? Przecież tu nic złego nie ma xD Chłop pokazał wynik i wielkie halo. Dla mnie zero problemu.
8
Oni wyciągają te wnioski od lat i jeszcze nie wyciągnęli. Mógłby się nie kompromitować takimi wypowiedziami
0
Tragedia i to tyle
0
Jemu się przyda urlop, totalnie się wypalił.
3
Rm TV już zrobiło robotę ? xDD
3
#XaviOut. Nie mam już sił.
4
Łudził się człowiek że zobaczy dobry mecz. Jak wygramy to sie po nas Real przejedzie
0
@Bambaraszki bo taki mam gest i za grosz szacunku do nich po akcjach z Barca( chodzi o transfer np Griezmanna do Atleti)
1
@Romario87 W zeszłym sezonie tylek nam ratowała kosmiczna forma Matsa i forma obrońców, bo pomysłów tez wielkich nie było widać. Teraz defensywa leży, ofensywa leży, Xavi zakłamuje rzeczywistość na konfach, a my go oglądamy i wyrywamy włosy z głów. Nie widać nawet minimalnej poprawy czy szansy na nią w naszej grze, a szkoda, bo ekipę mamy nie najgorsza
3
Dobrze się oglądało ten mecz, druga połowa slabsza bo kotletico zbyt defensywnie i pewno przez to przegrali.
Jutro droga przez męki i antyreklama hiszpańskiej piłki (smutne, ale tak nasza gra wygląda.)
0
Za tyle co zarabia Roberto i ma role zmiennika to w sam raz. Byle nie wrzucać chłopa na PO i będzie trzymał swój średni poziom.
0
@antyPinokio Z tym trenerem i tym co jest w zarządzie nie ma szans na sukcesy i będą odchodzić tacy właśnie zawodnicy najpewniej, szkoda, ale takie mamy realia.
0
@antyPinokio A kto normalny chciałby siedzieć w kółku wzajemnej adoracji ?
0
@Onlikox Myślisz że on będzie przy piłce ? Przy takiej grze ? Nie ma co wpuszczać, bo zaraz będzie płacz jaki VR słaby
1
Wczoraj to się super Katalończyków oglądało, a dziś to jacyś podrabiańcy chyba. Wstyd, żenada, tona mułu.
@edit Kuźwa czuje się jakbym reprezentacje Polski oglądał xD
1
Nowy rok stara Barca + Szkoda ze u nas Munir koncertowo wszystko u nas marnował xd
2
Co za meczycho tam jest to nie mam słow.
0
Grunt że operacja udana, oby wydobrzał.
4
Było pewne że póki jest Robert to Vitor będzie rzucany po różnych pozycjach nic chyba odkrywczego to nie jest.
0
Szkoda że teraz taka maszyna zalicza taki pionowy zjazd w dół - ławka Panie Robercie.
2
Nie jestem zdziwiony. Najpewniej to wszystko przez ten cudowny sezon w którym był ponad miarowo eksploatowany.
16
Moga najwyżej dostać spotify premium na 3 miesiące za tego grajka xD Nie pasuje, to niech się z nim bujają.
5
Pod dupą się pali panie Srebas ? A z drugiej strony to on wszystko krytykuje XD
20
Ten sezon to istna tragedia, a Ci imbecyle jeszcze więcej meczy chcą dokładać.
Zdrowia Alabie, niech się trzyma.