MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Przecież czerwona kartka jest oczywista w tym przypadku, jeżeli komisja przeanalizowała tą sytuację i nie wyciągnie żadnych konsekwencji wobec tego arbitra, to ja nie mam pytań.
7
Takie tam co nie co :D szok
Mistrzostwo Hiszpanii x 9
Liga Mistrzów x 4
Puchar Króla x 6
Superpuchar Hiszpanii x 6
Superpuchar Europy x 3
Klubowe mistrzostwa świata w piłce nożnej x 3
Mistrzostwo Świata x 1
Mistrzostwo Europy: x 2
Mistrzostwo Europy U-19 x 1
Mistrzostwo Europy U-16 x 1
Wicemistrzostwo Świata U-20 x 1
Najlepszy zawodnik w Europie sezonu x 1
Najlepszy zawodnik Mistrzostw Europy x 1
Drugie miejsce w plebiscycie Złota Piłka FIFA x 1
Jedenastka roku według UEFA: x 4
Piłkarz roku w Hiszpanii: x 1
Najlepszy ofensywny pomocnik w Hiszpanii x 2
Nagroda księcia Asturii: x 1
Golden Foot x 1
Brązowa piłka klubowych mistrzostw świata x 1
4
Po kosztownym transferze Dembele obawiałem się, że klub odpuści sobie Cou, bo na tym zawodniku zależało mi najbardziej, ale na szczęście stało się inaczej i finalnie do nas trafił. Od samego początku byłem przekonany, że z marszu ożywi nasz zespół, uwielbiam ten swobodny sposób poruszania się, kontrola piłki, dobre podania, znakomity strzał i jeszcze się wraca do obrony jak straci, do tego skromny, ułożony chłopak, właściwie nie mam się do czego przyczepić. Klasa!
5
Niewiarygodny jest :D prawdziwy skarb.
0
Ale ołtarz.
0
Podłączam się pod pytanie bo mi tnie na wszystkich stream-ach.
1
Wszystko ok ale akurat z Romą to cały zespół grał tragicznie, a z Levante tylko Cou trzymał poziom, to nie była kwestia indywidualnego braku formy.
2
Wyjmij kija bo coś sztywny jesteś.
#typowypracownikbiblioteki
0
To pewnie będzie 1-0 :D
1
O 18 idę na urodziny gdzieś na działki, to myślę, że będzie szybki powrót do stanu nieważkości.
0
Wszystko co się może przydać w domu :)
0
Ludzie jeszcze wojną żyją.
0
Ale kac gigant, zaraz chyba zejde :P
0
Lepszy bo co? strzelił w przewrotki? :D
0
Gorzej tylko jak przyjdzie kogoś zmienić :D
3
A od tego jest właśnie taka La Rambla, żeby ludzie mogli sobie pospekulować, troszkę pomarzyć, pobawić się w trenera lub scouta :) Klub i tak żyje swoim życiem, proste :)
0
A ja się dziwie, że nie zabrał Rabiota ani Lacazette.
2
Jakby Barca dbała o La Masie tak jak kilka lat temu to zarząd nie musiałby łatać dziur Gomesami, Vidalami, Dignami czy Paulinho i szastać hajsem na lewo i prawo za półśrodki.
7
Skoro oglądałeś dwa razy i nie możesz doszukać się fenomenu tego filmu, to to nie jest produkcja dla Cb.
0
To jest David Villa po lewej.
0
07.10.2011 Korea - Polska 2-2
23.01.2010 Polska - Singapur 6-1
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
David Luiz też się nie załapał, pamiętam, ze grał wtedy.
1
Na plus : Uroda, inteligencja, poczucie humoru
Na minus : Zmanierowanie, niewierność, fochy, głupota.
5
My niestety nie mamy ławki na taki turniej, ale oby jak najdalej :)
2
Kupuje w Realu nowy telewizor na Mundial :D
0
Pereira z FC Porto
0
Ale to nawet na rezerwowego się nie załapał?
1
Semedo nie powołany :o Taką burżuazję mają tam na prawej?
0
Kante - Pogba/Rabiot - Matuidi/Tolisso ja bym prędzej tak to widział.