1

A dzięki bardzo i wzajemnie, pozdro.

1

U nas żony, dziewczyny, kochanki mają swoją posiadówkę na kwadracie, to zapowiada się ciekawe ognisko w gronie samców, trzeba zjeść coś tłustego bo jak znam elitę to walka będzie trwała do świtu.

0

Sanchez, Neuer, Isco, Ribery.

9

"Koko koko Euro spoko", "Do boju Polskoo oo" "Polska Dawaj!" naprawdę wieje trochę wsią.

3

No trudno się z tym nie zgodzić, ale mimo wszystko będę im kibicować.

2

Za Argentynę, za Leo, ostatnio byli tak blisko, naprawdę zasłużył na to trofeum.

0

Noo :) takiego koleżeńskiego, pewnie sobie dokuczają na treningu :D

28

Strzelaj chłopaku jak najwięcej, bo świetnie Ci to wychodzi.

0

2

Jesteśmy gotowi jak wróżbita Maciej na kolejny telefon :D

0

0

Już nawet w TV to pokazywali.

1

U mnie urlop, ale po ostatnim weekendzie tak przestawiłem organizm, że teraz cały tydzień do 4 rano oglądam filmy.

2

Wybrzeże moskitów - film
Cast Away - film
Zagubieni z lotu 29 - serial
Rozbitkowie - serial
Trójkąt bermudzki - film

Błękitna laguna - film

0

Jędza przy stałych fragmentach dobry, w obronie też nie gorszy od Rybusa.

1

Szczęsny, Jędza, Pazdan, Glik, Piszczu, Krycha, Grosik, Zielu, Błaszczu, Lewy, MIlik

0

Polecam też Robokrok i Rekin w Wenecji :D

0

Rekinado

0

Na początku gry masz praktycznie wszystko zablokowane, odblokowuje się wraz z Rangą.

0

Ja chyba klasycznie pójdę w kwiaty, (ale pojutrze) edit :D

0

Zawsze było, że wchodzisz do sklepu, podchodzisz np do koszulek i te które masz odblokowane można sobie kupić, potem trzeba wejść w postać i zmienić ciuchy, tak to pamiętam, ale dawno w to grałem, jeszcze na ps3.

0

A masz jakieś pieniądze w ogóle żeby coś kupić?

0

Grałem w to kiedyś i to bardzo poważnie, bo chyba przez ponad rok, a co tam? to może pomogę.

0

Ludzie, którzy mają się za kibiców :D śmiechłem sobie

0

Wchodzę z wódką i zamykam drzwi na klucz :D

0

Dokładnie, no i Stroiński wiecznie na bani + świetna rola tak samo Kmieciaka - Joahim Lamża.

5

Zdecydowanie Pit Bull z Dorocińskim.

0

No właśnie, to po cóż to oburzenie? jedyną osobą, którą mógłby zastąpić Roberto w kadrze jest Odriozola, który i tak będzie dopiero trzeci w hierarchii na mundialu po Carvajalu i Azpilicuetta, trener zadecydował na korzyść tego drugiego zapewne tylko i wyłącznie przez to zawieszenie, gdyż Odriozola nie jest lepszym piłkarzem tylko szybszym.

0

Przeczytaj sobie artykuł dodany 1h temu na stronie głównej. Trener tak uznał i koniec.

7

Przecież mają Carvajala + César Azpilicueta (ŚO, PO), a jakby co jeszcze Odriozola, w pomocy to już w ogóle nie ma czego szukać. Takie są realia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?