MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A dzięki bardzo i wzajemnie, pozdro.
1
U nas żony, dziewczyny, kochanki mają swoją posiadówkę na kwadracie, to zapowiada się ciekawe ognisko w gronie samców, trzeba zjeść coś tłustego bo jak znam elitę to walka będzie trwała do świtu.
0
Sanchez, Neuer, Isco, Ribery.
9
"Koko koko Euro spoko", "Do boju Polskoo oo" "Polska Dawaj!" naprawdę wieje trochę wsią.
3
No trudno się z tym nie zgodzić, ale mimo wszystko będę im kibicować.
2
Za Argentynę, za Leo, ostatnio byli tak blisko, naprawdę zasłużył na to trofeum.
0
Noo :) takiego koleżeńskiego, pewnie sobie dokuczają na treningu :D
28
Strzelaj chłopaku jak najwięcej, bo świetnie Ci to wychodzi.
0
2
Jesteśmy gotowi jak wróżbita Maciej na kolejny telefon :D
0
0
Już nawet w TV to pokazywali.
1
U mnie urlop, ale po ostatnim weekendzie tak przestawiłem organizm, że teraz cały tydzień do 4 rano oglądam filmy.
2
Wybrzeże moskitów - film
Cast Away - film
Zagubieni z lotu 29 - serial
Rozbitkowie - serial
Trójkąt bermudzki - film
Błękitna laguna - film
0
Jędza przy stałych fragmentach dobry, w obronie też nie gorszy od Rybusa.
1
Szczęsny, Jędza, Pazdan, Glik, Piszczu, Krycha, Grosik, Zielu, Błaszczu, Lewy, MIlik
0
Polecam też Robokrok i Rekin w Wenecji :D
0
Rekinado
0
Na początku gry masz praktycznie wszystko zablokowane, odblokowuje się wraz z Rangą.
0
Ja chyba klasycznie pójdę w kwiaty, (ale pojutrze) edit :D
0
Zawsze było, że wchodzisz do sklepu, podchodzisz np do koszulek i te które masz odblokowane można sobie kupić, potem trzeba wejść w postać i zmienić ciuchy, tak to pamiętam, ale dawno w to grałem, jeszcze na ps3.
0
A masz jakieś pieniądze w ogóle żeby coś kupić?
0
Grałem w to kiedyś i to bardzo poważnie, bo chyba przez ponad rok, a co tam? to może pomogę.
0
Ludzie, którzy mają się za kibiców :D śmiechłem sobie
0
Wchodzę z wódką i zamykam drzwi na klucz :D
0
Dokładnie, no i Stroiński wiecznie na bani + świetna rola tak samo Kmieciaka - Joahim Lamża.
5
Zdecydowanie Pit Bull z Dorocińskim.
0
No właśnie, to po cóż to oburzenie? jedyną osobą, którą mógłby zastąpić Roberto w kadrze jest Odriozola, który i tak będzie dopiero trzeci w hierarchii na mundialu po Carvajalu i Azpilicuetta, trener zadecydował na korzyść tego drugiego zapewne tylko i wyłącznie przez to zawieszenie, gdyż Odriozola nie jest lepszym piłkarzem tylko szybszym.
0
Przeczytaj sobie artykuł dodany 1h temu na stronie głównej. Trener tak uznał i koniec.
7
Przecież mają Carvajala + César Azpilicueta (ŚO, PO), a jakby co jeszcze Odriozola, w pomocy to już w ogóle nie ma czego szukać. Takie są realia.