1

Takich samych pieniędzy już za niego nie dostaną więc głupotą jest go sprzedawać i znowu być w plecy.

2

Dopiero 3 godziny temu był dodany artykuł na głównej o tym, że zostaje :P weź nie siej herezji człowieku.

0

Messi i tak zawsze gra jako wolny elektron.

0

A ja rozumiem to tak, że zostając mógłby zostać legendą Atletico, bo tam jest gwiazdą, gra już wiele lat i wszystko kręci się wokół niego, a w Barcelonie będzie kolejnym grajkiem obok Messiego. Wydaje mi się, że właśnie to miał na myśli.

0

Fajnie to sobie wymyśliłeś :P

0

Worms :D

0

"Gdzie wszystko kręci się wokół niego" przeczytaj jeszcze raz. Czyli, że nie przejdzie do historii pod względem indywidualnym.

1

Mówię o tych co już sprzedali Suareza bo Griezmann strzelił dzisiaj 2 bramki -śmieszne, ale jak to mówią uderz w stół a nożyce się odezwą.

11

„Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości” Józef Piłsudski

To samo tyczy się to nie których kibiców, którzy się tutaj wypowiadają odnośnie klubu i zawodników, którzy latami tyrali na wyniki i trofea.

0

Fajnie chodzi, ale musi grać i wchodzić częściej z ławki.

0

Tak

0

A jakie ma to znaczenie kto czego chce? będzie tak jak klub postanowi.

0

Barca w końcu się odbuduje, i wróci do swojego stylu, jestem tego pewien, na wszystko trzeba czasu.

0

A mi się podobała na Euro 2012 Oceana - Endless Summer

3

Ludzie chcą starej dobrej Barcy gdzie piękny ofensywny styl szedł w parze ze świetnymi wynikami. Nie wiem, tak trudno to zrozumieć?

0

"After the Storm" jak już ;) ale dla mnie rządzi "The Fields of Ard Skellig" coś pięknego.

6

Z tym "doskonały" to go trochę poniosło. Dublet jak najbardziej należy docenić ale styl jaki prezentowaliśmy przez większość sezonu był daleki od doskonałości, już abstrahując od tych koszmarnych wpadek z Romą i Levante.

0

On nawet nie musi wrzeszczeć, samym face-em straszy.

1

Wiedźmin 3 zdecydowanie.

0

Po co? :D przecież idąc "logiką" kolegi wyżej Liga Argentyńska jest równie świetna co Aguero i Higuain, bo przecież tam się wybili:D

Nie mówię, że jest żenująca bo żenująca to jest Ekstraklasa ale ten argument naprawdę był w punkt :)

1

Czarne Lustro, Narcos, Strangers Things, na HBO GO są lepsze, Gra o Tron, Kompnia braci, Rodzina Soprano, Gommora

24

"Messi - geniusz, który pozostał człowiekiem"

5

"Kontakt" z Jodie Foster dla mnie najlepszy film w tej kategorii.

"Gdyby w kosmosie żyli tylko ludzie, byłoby to straszne marnotrawstwo przestrzeni." Carl Sagan

0

Kim jest stoper?
-mierzy czas w meczu
-mówi stop :O

20

Zaraz przytuli jeden z drugim bana to się odechce spamowania strony.

0

Pewnie zależy jakie zdjęcie, ale na pewno bym wolał tą Fabregasa.

4

A kto zabroni Ci marzyć? :D marzenia nic nie kosztują :)

0

A ładna? mi się nie podoba

21

Ja Szpaka lubię do tej pory, nawet jak tam się czasem myli to umówmy się, że gość ma prawie 70 lat! Wielki sentyment mam po prostu za te wszystkie lata przed telewizorem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?