0

Dokładnie, ja mam LM na C+ i Ligę na Eleven, wszystko w jednym pakiecie NC+

0

Jeszcze pytanie czy nasz trener będzie z nami na kolejny sezon, bo zarząd wyraźnie dał do zrozumienia, że jego dalszy byt stoi pod znakiem zapytania i jest uzależniony od kilku czynników.

0

Wystarczy, jak połowę tego uzbieramy.

2

Jakby miał przyjść Griezmann to Paco idzie na sprzedaż, prócz tego i tak kilku zawodników pewnie zostanie sprzedanych, Gomes, Vidal, Rafinha i nie wiadomo co będzie z Vermalenem i Denisem.

1

To może Blair Witch Project, tylko takie filmy trzeba oglądać w nocy :)
http://www.filmweb.pl/Blair.Witch.Project

0

Shutter Widmo - (wersja tajlandzka)
http://www.filmweb.pl/Shutter.Widmo

6

Nie wiem, może Wam zależy tylko na wynikach bo mi i osobiście nie odpowiada ten denny styl jaki wprowadził EV. Męczarnie a czasami już nawet przy piłce nie umieją się utrzymać. Gdzie ten zabójczo-ofensywny styl, w którym większość z nas się zakochała? nie ma go + tego brak rotacji. Powinien odejść po sezonie.

0

Kolejny Gomes powiadasz. Widziałeś chociaż jeden jego mecz? albo chociażby kompilacje na YT? nie? to sobie zobacz.

4

Messi może z pozoru wygląda jakby go to nie obchodziło ale w środku to przeżywa, wie, że sam nie jest w stanie nic zrobić.

0

No dobra, ale ludzie! czy ja jako wieloletni kibic, nie mogę z boku ocenić, który zawodnik lepiej wywiązuje się z tej funkcji? Bo szatnia wybrała...rozumiem, że jak szatnia by wybrała Suareza to mam go uważać za tak samo dobrego kapitana jakim był Puyol, tak? Był Xavi, Iniesta, ale żaden z nich nie miał takiego wpływu na drużynę jak Carles, i o to mi chodzi od samego początku. Dlatego dla mnie tak, był "prawdziwym" i niepowtarzalnym kapitanem. I dyskusja o tym nie jest w moim odczuciu "idiotyzmem" jak stwierdził kolega wyżej.

19

Po jednym dobrym sezonie? a jak forma zjedzie do przeciętnej to będziesz płakał, Griezmann od lat utrzymuje wysoki poziom.

13

Bierzcie, byle szybko.

0

Osoba z którą dyskutowałem nie użyła słowa "ostatni" w żadnym z 3 komentarzy więc to chyba Ty nie zrozumiałeś :P

0

Szatnia decyduje i każdy kapitan jest "prawdziwy" :D spoko pozdrawiam

0

Nie był prawdziwym kapitanem? heh, pamiętam jak Alves z Thiago po strzelonej bramce zaczął tańczyć przy kibicach rywala, wkurzony Puyol odesłał ich na środek boiska, albo jak dostał liścia i powstrzymywał Ronaldinho żeby nie reagował, albo jak zagrzewał zespół po straconej bramce lub pokazywał żeby się skupić po strzelonym golu, Iniesta mu może buty czyścić w tym aspekcie.

1

Próbuj, może kiedyś będzie na meczu :)

0

No ja bym musiał tu dać top 50 żeby to upchnąć, top 10 to samych gangsterskich np. mogę dać:
Ojciec chrzestny I i II
Człowiek z blizną
Donnie Brasco
Pulp Fiction
Kasyno
Dawno temu w Ameryce
Chłopcy z ferajny
Wściekłe psy
Życie Carlita
Prawo Bronxu
Gotti
Nietykalni

0

Są tu jacyś kinomani? Top 10 wszechczasów Waszym zdaniem to:

0

"Nic śmiesznego" - Budka telefoniczna i telefon


0

O takich kartach jak Pele to sobie mogę pomarzyć jedynie. A najbardziej bym chciał Ronaldinho do składu.

0

Aha, myślałem, że średnio z Neymarem, lepiej Lazano :P
Tak, Alessandrini jest słynny w tej grze, tak jak Bailey.

4

Podsumowując:
Winę biorę na siebie lecz nie uważam bym był winien gdyż Roma zagrała świetny mecz ale przecież to jedno spotkanie i nie ma co płakać.

30

Jedno spotkanie ale jakie?! to nie był mecz z Las Palmas ale dla niego widać bez różnicy. No zobaczymy co dalej...

5

Lubicie horrory? dzisiaj w TV:

Oko 22:00 - Stopklatka
Nienarodzony 22:25 - TVN
Egzorcyzmy Emily Rose 23:10 - TV6
Rec 2 00:00 - Stopklatka
Droga bez powrotu 6 00:55 - Polsat

0

kogo? tego meksykanina 79 ze SiF 84? żartujesz sobie?

5

Jak na reklamie Merci

0

Świetne tempo, genialny drybling, super strzały, 5 gwiazdek słabszej nogi, 5 gwiazdek sztuczek, overall 92, cena coś ponad 200k, nic tylko brać ;) https://www.futbin.com/18/player/20/Neymar/

0

Moim zdaniem If-y mają sens, kiedy już masz wszystkich zawodników, których chciałeś, potem tylko podmieniać ze zwykłej na IF, no ale to każdy tam pewnie inaczej.

0

Nie lepiej dozbierać do Neymara?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?