MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Sędzia się skompromitował, amatorszczyzna.
0
Cały Marcelo...
1
Szklayern Monachium, bez kitu.
0
Chyba mam Deja Vu, i to co chwilę...
10
Haha już mi się podoba ta Justyna :D
1
Zdecydowanie God of War, miazga.
23
Bo nie wypadało mu powiedzieć, że on to nie Valverde.
0
Koledze chyba chodzi o nie dawną wypowiedź zarządu gdzie dalszą pracę Valverde uzależnia od PK i wygranej LM przez RM, ale to już raczej nieaktualne, był taki artykuł po porażce z Romą.
0
To Ci wtedy napisałem: @Mns21: "Wynik jest bardzo dobry ale nie ma nic gorszego niż zlekceważenie rywala, Roma rzuci się od 1 min. i gdyby udało im się trafić 2 razy to będzie baaardzo gorąco, dlatego trzeba strzelić bramkę, żeby ochłonęli."
0
To Tobie ostatnio nie chciało się wierzyć, że Roma wyrzuci Barce, i wszędzie o tym pisałeś? a mówiłem, żeby nie lekceważyć. Tak samo dzisiaj apeluje żeby nie lekceważyć Bayernu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Black Mirror
0
Tego nie napisałem, ale moim zdaniem dobry.
2
"I Have a Dream" - Bayern 2 - 1 Real
0
Dzięki bardzo
0
Chciałeś zabłysnąć?
1
Właśnie jestem w trakcie rejestracji na Fortunie i jest tam takie okienko Kod Promocyjny, skąd go wziąć , o co z tym chodzi?
4
2pac, Biggie, Method Man, Sokół, Wilku czyli stara szkoła.
1
Zgadzam sie, wyniki to nie wszystko, równie ważny jest styl, Barca w tym sezonie całkowicie zatraciła swoją tożsamość, ale nie bede sie zbytnio rozpisywał bo już tyle postów o tym przewinąłem, że wiecej nie ma sensu, są kibice, których w pełni satysfakcjonuje wymeczona wygrana, choćby po samych samobójach, minimalizm...
1
No ja właśnie mam tą stacje dokującą na kabelku (mega wygodna sprawa), żeby nie obrabiać tej uszczelki bo to może mieć później wpływ na wodoszczelność.
0
Sony Xperia Z3 Compact
0
Wspaniali, Magiczni, Niepowtarzalni :(
2
Liverpool
1
Przede wszystkim lekkie i przewiewne.
0
No jakby dostał taką piłkę w twarz to na pewno by się złapał.
0
W głowę dostał, nie w twarz
0
To nie koncert życzeń.
2
Wyniki to nie wszystko kolego, zatraciliśmy swój styl w tym sezonie, jeden mecz tego nie zmienia.
1
Trwa teraz na canal + sport 2
0
Tak, tak, nie oglądałem żadnego meczu :D i cenię sobie Twoje zdanie, bo w sumie to od wczoraj się interesuje tym wszystkim, pozdro.