0

W tych pieniądzach to genialny De Bruyne ale rozumiem, że masz skład Barcy.

3

Jak ja czytam 4-4-2 to mnie trzęsie....

0

i do chórku jeszcze Jarzębina od "Koko koko euro spoko"

2

Dobrze, że jest mundial, człowiek może łatwiej zapomni o tym, byle Polacy nie odj.......i jakiegoś frajerstwa, bo serducho pęknie na pół.

0

Długiej kariery mu nie wróżę w tym klubie.

4

Żaden zawodnik nie odmieni gry, jeżeli drużyna będzie źle prowadzona. Uważam, że obecnie zawodników mamy świetnych, tylko nasz zabójczy styl został stłamszony przez E.V. Czekam na powrót 4-3-3

0

A dużo paczek otwierasz?

0

Urban City albo Allegro

0

Chętnie bym zagrał ale Plus mi się skończył :/

0

No bo tak jak napisałem wyżej wolałbym w ich miejsce jednego młodego Rabiota, który bije ich na głowę razem wziętych, i tylko wtedy bym sprzedał Paulinho, a Gomesa bez względu na wszystko.

0

Ciekawe ustawienie ale ja bym chciał wrócić do 4-3-3
https://www.futhead.com/18/squads/3215286/

0

Ustawienie 4-4-2 dla mnie jest bez sensu, to zabija nasz prawdziwy styl. Nie widzę również sensu trzymać dalej Gomesa, który nic nie wnosi do jakości gry.

0

Podobnie jak Paulinho i Gomes.

0

Tak, jeżeli Grizmann przyjdzie to Paco out, zgadzam się.

1

Ja to bym sprzedał Paulinho, Gomesa, Vidala i postarał się o młodego Rabiota, + tego super, że przychodzi Arthur, Iniesta pewnie odejdzie ale jest świetny Coutinho. Jak przyjdzie Antek to Paco też out.

1

Półwysep helski, duuuuużo plaży, więc nie ma tysiąca ludzi na metrze kwadratowym.

0

Hahaha :D

0

Coutinho ma taki przegląd pola i utrzymanie przy piłce, że odpowiednio pokierowany spokojnie mógłby być rozgrywającym.

1

Shevchenko

32

Dla mnie Barcelona = ofensywny football na najwyższym poziomie i nie ma miejsca na jakieś minimalistyczne rozwiązania, bronienie wyniku czy Mourinho-wskie zagrywki. Valverde ze swoim 4-4-2 widać, że nie rozumie naszej filozofii i zabija styl w którym większość z nas się zakochała.

0

Ja bym sprzedał Paulinho, w jego miejsce kupił młodego Rabiota, który mogłby poźniej zastąpić Busiego.

0

Niech zmienią nazwe na FC FART

0

No i co z tego, że nie strzelił?, Messi wiecznie nie będzie ratować wyników.

0

Wszystko się kiedyś kończy i trzeba się z tym pogodzić.

0

Dramat po prostu, wziął odpowiedzialność za wynik ale co z tego...

0

Z jaką drużyną grała Roma? bo mieli koszulki podobne do naszych!

Pozdrawiam wszystkich pewniaczków z którymi dyskutowałem przed meczem o lekceważeniu rywala. Widać jeszcze mało w życiu widzieliście.

Co do Valverde to powiem tak...nie w takiej Barcelonie się zakochałem i styl jaki prezentuje drużyna za jego kadencji jest koszmarny, ale nigdy się nic nie odzywałem bo broniły go wyniki, teraz widzę, że ten team go przerasta. Dramat po prostu...

0

"Zajadą" tego Valverde i nie będzie miał siły trenować :))

0

No raczej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?