MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W tych pieniądzach to genialny De Bruyne ale rozumiem, że masz skład Barcy.
3
Jak ja czytam 4-4-2 to mnie trzęsie....
0
i do chórku jeszcze Jarzębina od "Koko koko euro spoko"
2
Dobrze, że jest mundial, człowiek może łatwiej zapomni o tym, byle Polacy nie odj.......i jakiegoś frajerstwa, bo serducho pęknie na pół.
0
Długiej kariery mu nie wróżę w tym klubie.
4
Żaden zawodnik nie odmieni gry, jeżeli drużyna będzie źle prowadzona. Uważam, że obecnie zawodników mamy świetnych, tylko nasz zabójczy styl został stłamszony przez E.V. Czekam na powrót 4-3-3
0
A dużo paczek otwierasz?
0
Urban City albo Allegro
0
Chętnie bym zagrał ale Plus mi się skończył :/
0
No bo tak jak napisałem wyżej wolałbym w ich miejsce jednego młodego Rabiota, który bije ich na głowę razem wziętych, i tylko wtedy bym sprzedał Paulinho, a Gomesa bez względu na wszystko.
0
Ciekawe ustawienie ale ja bym chciał wrócić do 4-3-3
https://www.futhead.com/18/squads/3215286/
0
Ustawienie 4-4-2 dla mnie jest bez sensu, to zabija nasz prawdziwy styl. Nie widzę również sensu trzymać dalej Gomesa, który nic nie wnosi do jakości gry.
0
Podobnie jak Paulinho i Gomes.
0
Tak, jeżeli Grizmann przyjdzie to Paco out, zgadzam się.
1
Ja to bym sprzedał Paulinho, Gomesa, Vidala i postarał się o młodego Rabiota, + tego super, że przychodzi Arthur, Iniesta pewnie odejdzie ale jest świetny Coutinho. Jak przyjdzie Antek to Paco też out.
1
Półwysep helski, duuuuużo plaży, więc nie ma tysiąca ludzi na metrze kwadratowym.
0
Hahaha :D
0
Coutinho ma taki przegląd pola i utrzymanie przy piłce, że odpowiednio pokierowany spokojnie mógłby być rozgrywającym.
1
Shevchenko
32
Dla mnie Barcelona = ofensywny football na najwyższym poziomie i nie ma miejsca na jakieś minimalistyczne rozwiązania, bronienie wyniku czy Mourinho-wskie zagrywki. Valverde ze swoim 4-4-2 widać, że nie rozumie naszej filozofii i zabija styl w którym większość z nas się zakochała.
0
Ja bym sprzedał Paulinho, w jego miejsce kupił młodego Rabiota, który mogłby poźniej zastąpić Busiego.
0
Niech zmienią nazwe na FC FART
0
No i co z tego, że nie strzelił?, Messi wiecznie nie będzie ratować wyników.
0
Wszystko się kiedyś kończy i trzeba się z tym pogodzić.
0
Dramat po prostu, wziął odpowiedzialność za wynik ale co z tego...
0
Z jaką drużyną grała Roma? bo mieli koszulki podobne do naszych!
Pozdrawiam wszystkich pewniaczków z którymi dyskutowałem przed meczem o lekceważeniu rywala. Widać jeszcze mało w życiu widzieliście.
Co do Valverde to powiem tak...nie w takiej Barcelonie się zakochałem i styl jaki prezentuje drużyna za jego kadencji jest koszmarny, ale nigdy się nic nie odzywałem bo broniły go wyniki, teraz widzę, że ten team go przerasta. Dramat po prostu...
0
"Zajadą" tego Valverde i nie będzie miał siły trenować :))
1
Beka dzisiaj z La Rambli
https://giphy.com/gifs/mtv-captain-america-chris-evans-gif-SvmhK149PdtL2
0
https://giphy.com/gifs/mtv-captain-america-chris-evans-gif-10JhviFuU2gWD6
0
No raczej