MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale co Gabriel ma do tego?
0
@MateS Szkoda tego urazu w Porto
1
@lithotripter A tu cyk paliwo spuszczone
2
@kundee też maluje paznokcie
2
@Popitek12 na wygraną Argentyny stawiaj i odpadnięcie w grupie Portugalii. To są darmowe pieniądze
0
@tadzik447 Nie, niestety nie pamiętam nicku. W ogóle historia mogła być zmyślona jak to tu często bywa.
@July_6_BcN zdziwić może nie ale inne emocje może wywołać
0
@July_6_BcN A był tu taki jeden delikwent co się tym chwalił
1
@July_6_BcN Ale jak je się zmienia to już się robią kłopoty
1
@karci0 i znowu Bernal na dziewiątce xd
9
Przegrałem całą pensję w kasynie, ale na szczęście nie mam żony
1
@PatrykBarca Nie. Byłoby jak z Zielonym Ładem, Paktem Migracyjnym i Merkosur. Czyli pis by popierał a po wprowadzeniu zmieniał narrację o 180 stopni xd
1
@VegetaPolska w obligacjach NBP
2
Widzę @July_6_BcN jakość zdjęcia odwrotnie proporcjonalna do jakości piłkarza na profilowym xd
10
A trawa jest zielona
2
@LAMC_10 Sport.pl już wysłał ci propozycję współpracy xd
0
@gumaz Generalnie to mam wolne nigdy i zawsze. Chyba że jakieś podsumowania projektów czy konferencje to wtedy sztywny grafik
15
Gdzie człowiek nie wejdzie to Pomarańczowy
0
@Pedri16Future Absolutnie nic złego mu nie życzę ale jak dla mnie to trochę odważna deklaracja
0
@ZuczekFCB1899 Pedri znowu najlepszy
3
@Frimpong Udawanie to im słabo wychodzi
0
@MichuZ44 a na polski? Czym to się różni?
7
Money money money xd
1
@PaPo kolego z tobą to nie mam ochoty nawet ubić muchy w kiblu
1
@BojanKriKicz Ja bym wprowadził dwa jeden dla bezdzietnych drugi dla reszty co by nie dyskryminować xd
2
Awans pewny gruby faworytem
0
@barteq Wiadomo że nie ma żadnej gwarancji, natomiast przy tak zamkniętym spotkaniu Lewy bardziej pasuje
6
Cóż może paliwo drogie, ale za to wymordowane dzieci nie będą używały plastikowych słomek
4
@Bolton To wy jeździcie z ważnym prawkiem i bez dwunastu zakazów sądowych? Trochę cringe
3
@Mow_mi_Douglas I jeszcze republika liże im rowa przy każdej okazji xd
1
@gumaz @Popitek12 tylko kartą bo nikt by nie uniósł takich milionów w cashu