MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Popitek12 "która strzela gole i potrafi rozegrać" no właśnie więc po co jeszcze Alvarez
5
@Kgorecki2500 Akurat biorąc pod uwagę nastawienie Flicka do obrony to prawdopodobnie porażka byłaby jeszcze większa xd
2
@allien18 ale to porządna strona jest nie ma co tak mięsem rzucać
2
@Ilka najgorzej jak człowiek na prochach lata to w ogóle nie czuje nic i potem uderza następnego dnia
0
@VamoSBarca88 fede valvedre spotkałeś?
0
@FcPortoFan1999 ja po prostu nie lubię legii xd
0
@Arden Jakby tylko Piszczek był tak dobry jak polscy dziennikarze uważają
1
@Kapitan hawk opalacz chyba od trumpa pożyczony xd
2
@July_6_BcN Albo właśnie jest tak źle i demiurg czeka na kogoś zasługującego na taki los
0
@Chimera najlepsza kawa to Red Bull
1
@July_6_BcN pizza Giuseppe Top, ale no na obiad pasuje jednak coś porządnego zjeść
1
@tomek8756 ja zawsze wiedziałem że podejrzany ten jego życiorys
2
@Sulimo gorzej jak dostaniesz @jowita z przydziału xd
1
@July_6_BcN no jak mieszkam sam to kto ma to robić?
3
@Ryoumen a tu cyk znów bez zasady 1:1 xd
1
@GeneralXavi to byłby pierwszy
3
Czy Font obiecał już 800+?
3
@Kapitan hawk to nie wiem, ale dziadek @Bolton na pewno
2
Tak było nie zmyślam
1
@Danny Gaucho Jak nie lubię borka tak uważam nie masz racji. Jest mistrzem świata i to obecnym a nie sprzed dekady, plus gra w pierwszym składzie Benfiki. Jeśli uznać że Oscarinho to nawiązanie do Ronaldinho wtedy faktycznie trochę przesada, natomiast tak przecież się klasycznie robi ksywki względem graczy którzy pokażą trochę kunsztu technicznego
2
@July_6_BcN żeby było co likwidować Julio
0
@korni20 a gdybyś urodzić się miał to gdzie?
1
@July_6_BcN No przecież napisał że nie zadziałało więc nie było co połykać
2
@Arden Pozostaje tylko nadzieja na odrodzenie bo kto go kupi w obecnej sytuacji
1
@July_6_BcN no risk no fun
0
@July_6_BcN to właśnie mocno atrakcyjna cecha
0
@esem91 w moim otoczeniu zawsze używało się go pejoratywnie
0
@marcin62 Widać jaki (patryk) kurs został obrany przez PiS więc takich wysryw*w można się spodziewać coraz więcej
0
@Pawlak1992 Ja mam skrajne podejście w tej kwestii. Wiek sam w sobie praktycznie nie ma dla mnie znaczenia, nawet jak ktoś chce się umawiać z 80 latkiem będąc studentem to niech to robi (miłość twojego życia mająca 25 lat też może umrzeć jutro na raka albo w wypadku - memento mori). Więc jeśli moi znajomi umawiają się z kimś znacznie młodszym/starszym to pod warunkiem że nie widzę żadnych innych wad to nie ingeruje w te rzeczy. Jedyny wyjątek to może kwestia dożycia dorosłości własnych dzieci.
1
@FcPortoFan1999 Jeden wyjątek dla Cracovii i mamy deal Oski