0

@Popitek12 "która strzela gole i potrafi rozegrać" no właśnie więc po co jeszcze Alvarez

5

@Kgorecki2500 Akurat biorąc pod uwagę nastawienie Flicka do obrony to prawdopodobnie porażka byłaby jeszcze większa xd

2

@allien18 ale to porządna strona jest nie ma co tak mięsem rzucać

2

@Ilka najgorzej jak człowiek na prochach lata to w ogóle nie czuje nic i potem uderza następnego dnia

0

@VamoSBarca88 fede valvedre spotkałeś?

0

@FcPortoFan1999 ja po prostu nie lubię legii xd

0

@Arden Jakby tylko Piszczek był tak dobry jak polscy dziennikarze uważają

1

@Kapitan hawk opalacz chyba od trumpa pożyczony xd

2

@July_6_BcN Albo właśnie jest tak źle i demiurg czeka na kogoś zasługującego na taki los

0

@Chimera najlepsza kawa to Red Bull

1

@July_6_BcN pizza Giuseppe Top, ale no na obiad pasuje jednak coś porządnego zjeść

1

@tomek8756 ja zawsze wiedziałem że podejrzany ten jego życiorys

2

@Sulimo gorzej jak dostaniesz @jowita z przydziału xd

1

@July_6_BcN no jak mieszkam sam to kto ma to robić?

3

@Ryoumen a tu cyk znów bez zasady 1:1 xd

1

@GeneralXavi to byłby pierwszy

3

Czy Font obiecał już 800+?

3

@Kapitan hawk to nie wiem, ale dziadek @Bolton na pewno

2

Tak było nie zmyślam


1

@Danny Gaucho Jak nie lubię borka tak uważam nie masz racji. Jest mistrzem świata i to obecnym a nie sprzed dekady, plus gra w pierwszym składzie Benfiki. Jeśli uznać że Oscarinho to nawiązanie do Ronaldinho wtedy faktycznie trochę przesada, natomiast tak przecież się klasycznie robi ksywki względem graczy którzy pokażą trochę kunsztu technicznego

2

@July_6_BcN żeby było co likwidować Julio

0

@korni20 a gdybyś urodzić się miał to gdzie?

1

@July_6_BcN No przecież napisał że nie zadziałało więc nie było co połykać

2

@Arden Pozostaje tylko nadzieja na odrodzenie bo kto go kupi w obecnej sytuacji

1

@July_6_BcN no risk no fun

0

@July_6_BcN to właśnie mocno atrakcyjna cecha

0

@esem91 w moim otoczeniu zawsze używało się go pejoratywnie

0

@marcin62 Widać jaki (patryk) kurs został obrany przez PiS więc takich wysryw*w można się spodziewać coraz więcej

0

@Pawlak1992 Ja mam skrajne podejście w tej kwestii. Wiek sam w sobie praktycznie nie ma dla mnie znaczenia, nawet jak ktoś chce się umawiać z 80 latkiem będąc studentem to niech to robi (miłość twojego życia mająca 25 lat też może umrzeć jutro na raka albo w wypadku - memento mori). Więc jeśli moi znajomi umawiają się z kimś znacznie młodszym/starszym to pod warunkiem że nie widzę żadnych innych wad to nie ingeruje w te rzeczy. Jedyny wyjątek to może kwestia dożycia dorosłości własnych dzieci.

1

@FcPortoFan1999 Jeden wyjątek dla Cracovii i mamy deal Oski

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?