MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Luciano99 @NBP podobno mają nadwyżki
0
@Eklerek Jakoś do mnie nie trafia ten typ urody. Nasze Panie ładniejsze
0
@kulek22 a ja bym karał każde takie zagranie czerwoną. Może te tłuki z getafe by się ogarnęły
0
@SmoothCriminal Dzisiaj to przede wszystkim był na boisku fatalny Berenger. Z lepszym skrzydłowym mielibyśmy kłopoty a i tak musiał się parę razy wysilić Joan
3
Yamal
Cancelo
Nasi najlepsi skrzydłowi dzisiaj xd
2
@RozowaPantera Jedna świetna akcja na start tak poza tym z dwa dobre odegrania i dużo błędów
3
Ale dziwnie się ogląda mecz który zaczyna się od 0:0 xd
1
@Dosq To chyba Lecha ostatnio nie widziałeś. Tam tylko ziemniaki sadzić xd
0
@Popitek12 tylko od momentu jak Fermin wejdzie
0
Maresca hamulcowy
0
@LukaszFan Jak Lewy nie jest w pełni gotowy, a resztą chce porotować to w zasadzie zostaje tylko Rekin
0
@TR3YWAY kupiłeś Monterę? To zobaczymy czy jakiś karniaczek wpadnie
0
@kuz Nie no nie da się grać większej liczby spotkań na takiej intensywności. A tu jeszcze zaraz LM
0
W Holandii widzę faworyci znudzili się wygrywaniem
0
@Kozinho. Wszystko byle nie ta dzielona zj*bana opcja
3
@saczers438 www.elevensports.pl bym spróbował
1
Jak Ferran dzisiaj nie strzeli gola to golę się na zero
5
@Kwasiak98 Polecam wyjścia ze znajomymi dla rozerwania się. Siedzenie w domu rozmyślając nad całą sytuacją zazwyczaj tylko pogarsza sprawę.
1
@Arden Przy takiej średniej to tym bardziej imponujące jak w laska w Tajlandii ma większego
3
Połączenie Casado-Bernal dotychczas słabo działało, także oby dzisiaj było inaczej
0
@wawrzyn1 w telewizji
0
@tomek8756 od lat nie używam facebooka poza messengerem
0
@mekston bilans Garfii 4-2 z Carlosem Alcarazem?
0
A jam tam jednak jestem zaskoczony.
Że im tego karnego nie dali mimo faulu wcześniej xd
0
Celta 8-2 real. Tak nie będzie
1
@Popitek12 ta z interwencją Dibu
5
Wątpię, więc jestem
1
@Katalończyk 99 z Sociedad tak było. Ale ten skład mocną nadzieję robi
0
@barcelonaLM coraz lepsze te źródła informacji macie xd
4
@Bocheno1 teraz będzie tak Szpaku o naszych mówił