1

@Luciano99 @NBP podobno mają nadwyżki

0

@Eklerek Jakoś do mnie nie trafia ten typ urody. Nasze Panie ładniejsze

0

@kulek22 a ja bym karał każde takie zagranie czerwoną. Może te tłuki z getafe by się ogarnęły

0

@SmoothCriminal Dzisiaj to przede wszystkim był na boisku fatalny Berenger. Z lepszym skrzydłowym mielibyśmy kłopoty a i tak musiał się parę razy wysilić Joan

3

Yamal
Cancelo

Nasi najlepsi skrzydłowi dzisiaj xd

2

@RozowaPantera Jedna świetna akcja na start tak poza tym z dwa dobre odegrania i dużo błędów

3

Ale dziwnie się ogląda mecz który zaczyna się od 0:0 xd

1

@Dosq To chyba Lecha ostatnio nie widziałeś. Tam tylko ziemniaki sadzić xd

0

@Popitek12 tylko od momentu jak Fermin wejdzie

0

Maresca hamulcowy

0

@LukaszFan Jak Lewy nie jest w pełni gotowy, a resztą chce porotować to w zasadzie zostaje tylko Rekin

0

@TR3YWAY kupiłeś Monterę? To zobaczymy czy jakiś karniaczek wpadnie

0

@kuz Nie no nie da się grać większej liczby spotkań na takiej intensywności. A tu jeszcze zaraz LM

0

W Holandii widzę faworyci znudzili się wygrywaniem

0

@Kozinho. Wszystko byle nie ta dzielona zj*bana opcja

3

@saczers438 www.elevensports.pl bym spróbował

1

Jak Ferran dzisiaj nie strzeli gola to golę się na zero

5

@Kwasiak98 Polecam wyjścia ze znajomymi dla rozerwania się. Siedzenie w domu rozmyślając nad całą sytuacją zazwyczaj tylko pogarsza sprawę.

1

@Arden Przy takiej średniej to tym bardziej imponujące jak w laska w Tajlandii ma większego

3

Połączenie Casado-Bernal dotychczas słabo działało, także oby dzisiaj było inaczej

0

@wawrzyn1 w telewizji

0

@tomek8756 od lat nie używam facebooka poza messengerem

0

@mekston bilans Garfii 4-2 z Carlosem Alcarazem?

0

A jam tam jednak jestem zaskoczony.

Że im tego karnego nie dali mimo faulu wcześniej xd

0

Celta 8-2 real. Tak nie będzie

1

@Popitek12 ta z interwencją Dibu

5

Wątpię, więc jestem

1

@Katalończyk 99 z Sociedad tak było. Ale ten skład mocną nadzieję robi

0

@barcelonaLM coraz lepsze te źródła informacji macie xd

4

@Bocheno1 teraz będzie tak Szpaku o naszych mówił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?