MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bzyczekk Bednarek w takiej formie, że na tym mundialu będzie bezbłędny
10
Może Urban powinien wyciągnąć wnioski
1
@blakkudium fajnie że przyjdzie w ciągu najbliższych dwóch dni
5
Precz z preczem
4
@gumaz tylko Kucharek nie sprawdzaj jak wygląda piramida wieku xd
0
@Lionel_Messi10 w sumie wiadomo czemu oni w ogóle nie grają z chociaż solidnymi ekipami w sparingach? Wiem że ten jest tuż przed, ale pytam też o wszystkie wcześniej
0
@Hawajczyk Nie wiem czemu piszesz "nawet Messi" bo to że jest nieśmiały wcale nie oznacza, że nie ma krótkiego lontu. Jednak dla mnie jest różnica między nawet pobiciem się z rywalem w gniewie niż celowym atakiem na zrobienie krzywdy przeciwnikowi. Plus to nie był pierwszy raz a trzeci dla kyliana kiedy odwala coś takiego
3
Podobno Krzysztof Bosak podpisywał drugi rozbiór Polski
Jest to niebywały skandal , jeśli to prawda.
0
@clyde chyba jednak emeryt ma większą radość z życia, plus niskie poczucie zapotrzebowania na sen
1
@Pedri16Future No właśnie dobrze, że w Polsce nie ma świeżej historii z dekapitacją
1
@Hawajczyk No ja miałem taką opinię o nim dopóki nie próbował złamać nogi gościowi z Alaves
6
Stan głupoty
19
Obok ślubu Dembele topka losowych momentów w naszym klubie
1
@Who_you_mam ananas w pizzy top
0
@The Game 10 Top4 do wygrania
5
@draxidox #POPiSWiecznieŻywy
0
Oby w końcu z Erlingiem Haalandem w składzie
3
@Roobo RPA. Tam nawet piłka była legendarna. Acz no finał w 2022 najlepszy
1
@blakkudium Nadzieja to była na euro 2008
2
@Kidd Argentyna. Za dużo starych twarzy z tym trofeum na koncie, gorsza forma większości niż cztery lata temu. Jak dostaną kogoś solidnego to imo mogą odpaść w pierwszej fazie play-off
0
@ranger3120 Zbyt skomplikowane na moją głowę. @VegetaPolska ekspert potrzebny
0
Jednak nagroda pokojowa nie pomogła xd
4
@AmigoBlancos Rooney - zagrał dwa dobre mecze, a ma więcej fanów tutaj niż Taylor Swift
6
@AmigoBlancos Dokładnie. Ja też zawsze jak walę dwudziestą krechę to myślę o ludziach co dają herę w żyły
9
Czekamy
9
Pic na wodę dla białych naiwniaków, a ci łykają jak pelikany
1
Mimo, że romano pisał o Olise to też wydawało mi się, że to właśnie na alvareza ma iść to 150 pereza.
58
Z miejsca powinniśmy zgłosić wniosek o odebranie trofeów za Franco
0
@Criss18Barca Ciekawe ilu w Turcji ma pochodzenie azjatyckie xd
4
@mmaciass No na koncercie to mocno wkurwia, więc nawet nie wyobrażam sobie jak się artysta czuje. Rozumiem, że chcesz mieć pamiątkę no ale to zrób zdjęcie czy nagraj krótki film, a nie że dwie godziny ludzie lecą cały czas z komórką w ręku