MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Mogę im go zawieźć
0
@BojanKriKicz memento mori
0
Giba się jak wiadomo kto @TR3YWAY
2
@reloaded No Alvarez jest centralną postacią z dużą pensją. W lm zaszedł dalej niż Barcelona a w finale o trofeum sam zawalił
0
Na mundial wolne to paletkami grają dobrze
1
No tak średnio bym powiedział xd
1
Brak Amerykanek chyba najbardziej zaskakuje biorąc pod uwagę ranking
6
@Kozinho. To akurat zły pomysł. Tylko faworyci by wygrywali. Ja bym zrobił od razu fazę Play off 1/128 z rozstawieniem. Wtedy moglibyśmy dostać jakieś super sensacje
5
@Nazio_87 de laurentiis mówi to Panu coś xd
0
@Nazio_87 W dorosłym nic bym nie zmienił, a w dzieciństwie to mocno nierealnie brzmi żebym np. ćwiczył inteligencję emocjonalną.
4
@Batys 120 to raczej i tak za dużo
7
Alvarez to ma chyba więcej klauzul w kontrakcie niż atomów w uniwersum xd
1
@BorzyKrzys jak mają 231 mandatów na premiera to po co im mój głos
9
Can't stop Won't stop
6
@kocuur Ja obstawiał bym niespodziewany scenariusz - otwarcia, o wszystko, o honor
7
@Salchent Lecę pierwszym lotem do Barcelony i stawiam Laporcie obiad
13
Julian był im obiecany 3000 lat temu
7
@Roobo W tym samym świecie odwołali mundial 2018 i naszą obronę na dekadę zamurował Umtitti
0
Saba spacer do finału. W finale wygra na pewno Związek Radziecki. Taka moja prawda tenisa
7
A nie jakieś Alvarezy
10
@Arkon
"Z niewolnika nie ma pracownika"
"Barca nie ma pieniędzy/ma pieniądze"
0
Norwegia 4:0 Szwecja. No troszkę lepiej od naszych grają
1
@blakkudium witamy Jerzego Engela na forum
8
@blakkudium Absurdalnie brzmią te kolejne doniesienia. Jak w czasach zimnej wojny przed powstaniem bezpośredniej linii Moskwa-Waszyngton xd
5
Taka sytuacja @FcPortoFan1999
1
@Kaktusek bliżej nam do 2050 niż 2000
0
@Gibbon_FCB Arsenalowi. Już rok temu tak było (inna sprawa, że Polak miał główną rolę więc było łatwiej)
1
@Kgorecki2500 zawsze wolałem jego brata
0
@Ignareks Myślę, że nie. Prędzej here we go z odejściem kogoś od nas ze środka pola by zrobić miejsce na Portugalczyka
0
@doc czyli odrzucili 100, a za 20 więcej resztki godności sprzedadzą? Nie brzmi to logicznie ale to Atletico więc wszystko możliwe