3


Mogę im go zawieźć

0

@BojanKriKicz memento mori

0


Giba się jak wiadomo kto @TR3YWAY

2

@reloaded No Alvarez jest centralną postacią z dużą pensją. W lm zaszedł dalej niż Barcelona a w finale o trofeum sam zawalił

0


Na mundial wolne to paletkami grają dobrze

1


No tak średnio bym powiedział xd

1


Brak Amerykanek chyba najbardziej zaskakuje biorąc pod uwagę ranking

6

@Kozinho. To akurat zły pomysł. Tylko faworyci by wygrywali. Ja bym zrobił od razu fazę Play off 1/128 z rozstawieniem. Wtedy moglibyśmy dostać jakieś super sensacje

5

@Nazio_87 de laurentiis mówi to Panu coś xd

0

@Nazio_87 W dorosłym nic bym nie zmienił, a w dzieciństwie to mocno nierealnie brzmi żebym np. ćwiczył inteligencję emocjonalną.

4

@Batys 120 to raczej i tak za dużo

7

Alvarez to ma chyba więcej klauzul w kontrakcie niż atomów w uniwersum xd

1

@BorzyKrzys jak mają 231 mandatów na premiera to po co im mój głos

9


Can't stop Won't stop

6

@kocuur Ja obstawiał bym niespodziewany scenariusz - otwarcia, o wszystko, o honor

7

@Salchent Lecę pierwszym lotem do Barcelony i stawiam Laporcie obiad

13


Julian był im obiecany 3000 lat temu

7

@Roobo W tym samym świecie odwołali mundial 2018 i naszą obronę na dekadę zamurował Umtitti

0

Saba spacer do finału. W finale wygra na pewno Związek Radziecki. Taka moja prawda tenisa

7


A nie jakieś Alvarezy

10

@Arkon
"Z niewolnika nie ma pracownika"
"Barca nie ma pieniędzy/ma pieniądze"

0

Norwegia 4:0 Szwecja. No troszkę lepiej od naszych grają

1

@blakkudium witamy Jerzego Engela na forum

8

@blakkudium Absurdalnie brzmią te kolejne doniesienia. Jak w czasach zimnej wojny przed powstaniem bezpośredniej linii Moskwa-Waszyngton xd

5


Taka sytuacja @FcPortoFan1999

1

@Kaktusek bliżej nam do 2050 niż 2000

0

@Gibbon_FCB Arsenalowi. Już rok temu tak było (inna sprawa, że Polak miał główną rolę więc było łatwiej)

1

@Kgorecki2500 zawsze wolałem jego brata

0

@Ignareks Myślę, że nie. Prędzej here we go z odejściem kogoś od nas ze środka pola by zrobić miejsce na Portugalczyka

0

@doc czyli odrzucili 100, a za 20 więcej resztki godności sprzedadzą? Nie brzmi to logicznie ale to Atletico więc wszystko możliwe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?