1

@Adran360 dziękuję dobry człowieku. Niech ci Bóg w dzieciach wynagrodzi

0


Gdzie ta Alejandra? @July_6_BcN

4

@tomek8756 do piłkarzy w sumie też pasuje xd

1

@Andrzej_Majonez A ja polecam Flickwagon 2026/2027. Odcinki nawet dwa razy w tygodniu

2

@Kosmita95 Zbiórka dla Szczęsnego

0

@Eto'o9 R10 Mundial oglądam dla drużyn mundialowych a nie euro 2.0

0

@galix22 Jak mamy się bić na wszystkich frontach to ja bym zaczął od inwazji na Portugalię

2


Na szczęście w najważniejszym momencie zrobił swoje i sprzątnął białych

3

@FcPortoFan1999 ja na Tomka banana

2


To niezła parada

0

@FcPortoFan1999 może tego brakuje naszej kadrze do sukcesów

0

O 20:30 też wygra zespół w żółtych strojach Oski?

4

@Faro Jakby mieli Fermina to bym obejrzał z @Popitek12 tak to lecimy na Tarasy pokazać dominację ubraniową

2

@FcPortoFan1999 Jerzy Hoffman pewnie nagrywa

2

Messi 3:0 już właśnie

2

@FcPortoFan1999 Dokładnie Chwalińska na Prezydenta

0

Cristiano Ronaldo i jego Almeria również na prowadzeniu

1

@GeneralXavi *Tüska

7

Lionel Andrés Messi Cuccitini i jego Cornella prowadzą 2:0 w barażach!!!

0

@BHAFCB Venezia Top kolego

1

Ma ktoś tę sytuację jak nasz po podaniu od Ukraińca zmarnował?
@blakkudium

9

Kapitan Świderki dzisiaj


0

Źródło słabe ale oby prawda

0

@mateusz33 właśnie szkoda ja uwielbiam gównoburze w polskich mediach z grzmotami Tomaszewskiego na czele. I wstawać na mecze by była motywacja

6

Kolejny wspaniały mecz, nie zapomnę go nigdy

0

Tchouaméni: Nie jest prawdą, że z Fede to była bójka czy że zadawałem ciosy


Czyli jednak rzeczywiście wina stołu

0


Ale mają PR xd

1

W faulach trzymamy poziom xd

0

Dobry chłopak pamięta Trupinowi gola przeciwko białym to dał się mu wykazać

2

Ale widząc zaangażowanie w takich meczach tylko rośnie moja opinia o Lidze Narodów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?