MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Adran360 dziękuję dobry człowieku. Niech ci Bóg w dzieciach wynagrodzi
0
Gdzie ta Alejandra? @July_6_BcN
4
@tomek8756 do piłkarzy w sumie też pasuje xd
1
@Andrzej_Majonez A ja polecam Flickwagon 2026/2027. Odcinki nawet dwa razy w tygodniu
2
@Kosmita95 Zbiórka dla Szczęsnego
0
@Eto'o9 R10 Mundial oglądam dla drużyn mundialowych a nie euro 2.0
0
@galix22 Jak mamy się bić na wszystkich frontach to ja bym zaczął od inwazji na Portugalię
2
Na szczęście w najważniejszym momencie zrobił swoje i sprzątnął białych
3
@FcPortoFan1999 ja na Tomka banana
2
To niezła parada
0
@FcPortoFan1999 może tego brakuje naszej kadrze do sukcesów
0
O 20:30 też wygra zespół w żółtych strojach Oski?
4
@Faro Jakby mieli Fermina to bym obejrzał z @Popitek12 tak to lecimy na Tarasy pokazać dominację ubraniową
2
@FcPortoFan1999 Jerzy Hoffman pewnie nagrywa
2
Messi 3:0 już właśnie
2
@FcPortoFan1999 Dokładnie Chwalińska na Prezydenta
0
Cristiano Ronaldo i jego Almeria również na prowadzeniu
1
@GeneralXavi *Tüska
7
Lionel Andrés Messi Cuccitini i jego Cornella prowadzą 2:0 w barażach!!!
0
@BHAFCB Venezia Top kolego
1
Ma ktoś tę sytuację jak nasz po podaniu od Ukraińca zmarnował?
@blakkudium
9
Kapitan Świderki dzisiaj
0
Źródło słabe ale oby prawda
0
@mateusz33 właśnie szkoda ja uwielbiam gównoburze w polskich mediach z grzmotami Tomaszewskiego na czele. I wstawać na mecze by była motywacja
6
Kolejny wspaniały mecz, nie zapomnę go nigdy
0
Tchouaméni: Nie jest prawdą, że z Fede to była bójka czy że zadawałem ciosy
Czyli jednak rzeczywiście wina stołu
0
Ale mają PR xd
1
W faulach trzymamy poziom xd
0
Dobry chłopak pamięta Trupinowi gola przeciwko białym to dał się mu wykazać
2
Ale widząc zaangażowanie w takich meczach tylko rośnie moja opinia o Lidze Narodów