0

@Rewolucja123 ten z nożem

0

Wielkie zaskoczenie, juve zremisowało xd

8

@agaFCB przecież @Bocheno1 cały czas obity chodzi

0

Faraon odpalony aż miło

0

0

@Gaz a to nie chodziło o oskarżenia o udawanie kontuzji bo zawsze wypadała w urodziny siostry?

0

@Jonyx moim zdaniem znacznie gorszy

0

@Kgorecki2500 gorsze na pewno były więzienia CIA

0

@tomek8756 czterech zwrotek to nie dam rady także znów się nie udało

0

@Mitch_Atleta modric

8

Z okazji świąt życzę wszystkim, żeby przejedzeni po wigilii i na kacu pierwszego pamiętali, że zawsze może być gorzej np. można kibicować realowi madryt :)

4

Nasz jeden Golden Boy nieobecny to dwaj pozostali pokazują co potrafią. Mega przyjemnie się to ogląda

8

@gumaz dla 28-latków?

2

Glory glory postecoglu

0

@Ojciec5tkidzieci prawica w polsce ma albo ogromne albo zerowe wpływy na Republikanów w zależności które bardziej pasuje im w danym momencie do budowanych narracji xd

1

Sen o porażce w Szwecji

2

@zaky274 Oczywiście że tak. Co to za święta jak nie masz ochoty się powiesić xd

3

@Pedri16Future za real madryt?

0

@Popitek12 monarchia i demokracja to nie są rozdzielne kategorie (chyba że w naprawdę skrajnych propozycjach podziału), jak już to np. monarchia vs republika albo autorytaryzm vs demokracja

1

@TR3YWAY Kameni jak tylko nie gra z Barceloną

1

@Lucerfi i co może jeszcze nie będą ich publikować? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@AFA to rozbiegaj

1

@Marian_Pazdzioch może być ale lepiej po prostu naprawić ten błąd jakim jest pozycja prezydenta w polskim systemie

0

@Ogorinho1974 nas???

2

@HypeR kaczmarski jak akurat nie bije żony i córki

0

0

@KamQiX miałeś mieć na obiad barcelona-leganes?

1

@VamosRakieta i siódmy raz mistrzostwo przegrane w tym sezonie, czekamy na następny tydzień

1

@kuz "Jedyne o co proszę, to żeby sędziowie podejmowali takie same decyzje we wszystkich spotkaniach"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?