MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 ten z nożem
0
Wielkie zaskoczenie, juve zremisowało xd
8
@agaFCB przecież @Bocheno1 cały czas obity chodzi
0
Faraon odpalony aż miło
0
@Prorokk @wpwelement ?
0
@Gaz a to nie chodziło o oskarżenia o udawanie kontuzji bo zawsze wypadała w urodziny siostry?
0
@Jonyx moim zdaniem znacznie gorszy
0
@Kgorecki2500 gorsze na pewno były więzienia CIA
0
@tomek8756 czterech zwrotek to nie dam rady także znów się nie udało
0
@Mitch_Atleta modric
8
Z okazji świąt życzę wszystkim, żeby przejedzeni po wigilii i na kacu pierwszego pamiętali, że zawsze może być gorzej np. można kibicować realowi madryt :)
4
Nasz jeden Golden Boy nieobecny to dwaj pozostali pokazują co potrafią. Mega przyjemnie się to ogląda
8
@gumaz dla 28-latków?
2
Glory glory postecoglu
0
@Ojciec5tkidzieci prawica w polsce ma albo ogromne albo zerowe wpływy na Republikanów w zależności które bardziej pasuje im w danym momencie do budowanych narracji xd
1
Sen o porażce w Szwecji
2
@zaky274 Oczywiście że tak. Co to za święta jak nie masz ochoty się powiesić xd
3
@Pedri16Future za real madryt?
0
@Mitch_Atleta i takich progresywistów w futbolu potrzeba
https://www.google.com/amp/s/www.skysports.com/amp/football/news/11712/12155720/jamie-vardy-gifts-rainbow-corner-flag-to-leicester-lgbt-fans-group-with-goodwill-message
0
@Popitek12 monarchia i demokracja to nie są rozdzielne kategorie (chyba że w naprawdę skrajnych propozycjach podziału), jak już to np. monarchia vs republika albo autorytaryzm vs demokracja
1
@TR3YWAY Kameni jak tylko nie gra z Barceloną
1
@Lucerfi i co może jeszcze nie będą ich publikować? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@AFA to rozbiegaj
1
@Marian_Pazdzioch może być ale lepiej po prostu naprawić ten błąd jakim jest pozycja prezydenta w polskim systemie
0
@Ogorinho1974 nas???
2
@HypeR kaczmarski jak akurat nie bije żony i córki
0
@MesQueUnClub96 nie
0
@KamQiX miałeś mieć na obiad barcelona-leganes?
1
@VamosRakieta i siódmy raz mistrzostwo przegrane w tym sezonie, czekamy na następny tydzień
1
@kuz "Jedyne o co proszę, to żeby sędziowie podejmowali takie same decyzje we wszystkich spotkaniach"