MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mame nie teraz. Ruszyła maszyna
1
@KamQiX ale za dużo milionów by stracił biorąc teraz posadę (chyba że w Arabii)
0
Nie wygląda to dobrze z przodu. Yamal jakiś przygaszony, Ferran wiadomo, a i Rafa na koniec zepsuł
0
Wyskoczył jak Żarłacz z głębi
2
@Luciano99 jeszcze zabronił pić mleko Mareczkowi by ten się połamał
0
@MesQueUnClub_87 a ttv to nie jest własność tvnu?
6
@adamLeo66 cóż mieliśmy już donosiciela, jaruzelskiego i alkoholika też z pzpru
1
@tomek8756 szczyt został osiągnięty jednak w tym
2
@D10SLEO ten jeden raz gdy prawica popiera islamskich migrantów
0
@Marian_Pazdzioch jednak peak w starej wersji awantury
1
@Marian_Pazdzioch bo źle Pan masz?
2
@Eklerek kreska nad "o" mu się gdzieś zgubiła
2
@Rastafarnianin grudzień to taki miesiąc w którym ludzie stąd zwalniają trenera
0
@MesQueUnClub96 Odpowiedź od tych co mają w sumie bardziej istotna, chociaż mają doświadczenie.
2
@Roobo wywracanie stolika leśnymi babami i koalicją z faszystami
0
I jeszcze pajac manzano na dokładkę
1
@Mario96w *POza
6
@tomek8756 @okiemtypera_lucaxx95 uwielbiam jak ktoś organizuje q&a
4
Sędzia tym razem nie pomaga i legia gubi punkty? Zero zaskoczenia
0
@Marian_Pazdzioch najwyżej wytrzymaliby jeden program a potem pokłócili by się o pieniądze
0
@SadeckiKocur niby tak ale nadal nawet po podejściu sędzia może podjąć złą decyzję
0
@MesQueUnClub_87 @Sysia11 po jednej pomyłce weszła w ciszę radiową
0
@Heros11 Dokładnie co to za krytyka za złe zagrania a pochwały za dobre. Świat oszalał
0
@JoeSatriani ja tam oglądam głównie united i bez większej różnicy
15
@Kidd zaprosili, tylko on zapomniał
8
@NeroTFP1 pewnie kolejny wykwintny żart
0
@Arden Fabiański
4
@don'T.R.I.P.e nazywać można, ale jest ryzyko wyciągania brudów przez innych jeśli w końcu odpali
1
@FcPortoFan1999 brakuje Zagłębia Lubin i Puszczy
5
@OBSERWATOR2021 nie no taki post bez numeru do dillera to powinien być ban