1

Mame nie teraz. Ruszyła maszyna

1

@KamQiX ale za dużo milionów by stracił biorąc teraz posadę (chyba że w Arabii)

0

Nie wygląda to dobrze z przodu. Yamal jakiś przygaszony, Ferran wiadomo, a i Rafa na koniec zepsuł

0

Wyskoczył jak Żarłacz z głębi

2

@Luciano99 jeszcze zabronił pić mleko Mareczkowi by ten się połamał

0

@MesQueUnClub_87 a ttv to nie jest własność tvnu?

6

@adamLeo66 cóż mieliśmy już donosiciela, jaruzelskiego i alkoholika też z pzpru

1

@tomek8756 szczyt został osiągnięty jednak w tym


2

@D10SLEO ten jeden raz gdy prawica popiera islamskich migrantów

0

@Marian_Pazdzioch jednak peak w starej wersji awantury

1

@Marian_Pazdzioch bo źle Pan masz?

2

@Eklerek kreska nad "o" mu się gdzieś zgubiła

2

@Rastafarnianin grudzień to taki miesiąc w którym ludzie stąd zwalniają trenera

0

@MesQueUnClub96 Odpowiedź od tych co mają w sumie bardziej istotna, chociaż mają doświadczenie.

2

@Roobo wywracanie stolika leśnymi babami i koalicją z faszystami

0

I jeszcze pajac manzano na dokładkę

1

@Mario96w *POza

6

@tomek8756 @okiemtypera_lucaxx95 uwielbiam jak ktoś organizuje q&a

4

Sędzia tym razem nie pomaga i legia gubi punkty? Zero zaskoczenia

0

@Marian_Pazdzioch najwyżej wytrzymaliby jeden program a potem pokłócili by się o pieniądze

0

@SadeckiKocur niby tak ale nadal nawet po podejściu sędzia może podjąć złą decyzję

0

@MesQueUnClub_87 @Sysia11 po jednej pomyłce weszła w ciszę radiową

0

@Heros11 Dokładnie co to za krytyka za złe zagrania a pochwały za dobre. Świat oszalał

0

@JoeSatriani ja tam oglądam głównie united i bez większej różnicy

15

@Kidd zaprosili, tylko on zapomniał

8

@NeroTFP1 pewnie kolejny wykwintny żart

0

@Arden Fabiański

4

@don'T.R.I.P.e nazywać można, ale jest ryzyko wyciągania brudów przez innych jeśli w końcu odpali

1

@FcPortoFan1999 brakuje Zagłębia Lubin i Puszczy

5

@OBSERWATOR2021 nie no taki post bez numeru do dillera to powinien być ban

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?