MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@karol130197 a w dortmundzie biegali naćpani?
1
Jak tylko naszym ktoś powie że mają strzelać obok bramkarza a nie w niego to w drugiej powinno być git
1
@Safrani bez różnicy jeśli wszystkie pozostałe cechy są takie same (lokalizacja, infrastruktura, warunki pogodowe itp.), a jeśli nie to one są istotniejsze
0
@Solenya wszystko spoko tylko co to ma wspólnego z opiatami?
1
@Popitek12 odłączyli tv czy obraz zbyt niewyraźny przez stężenie etanolu we krwi?
11
@Aragorn33 nie no sympatycy putina chociaż dostają za to pieniądze
2
Czyżby Chelsea wydała swój miliard lepiej od united i wzięła znów majstra?
0
@Bulbazaur17 zarówno po stymulantach i depresantach ale u mnie raczej nie po alko
2
@Bulbazaur17 nie do końca rozumiem pytanie, no ale chyba klasyczne słyszenie głosów albo kształty otoczenia przy słabym oświetleniu zlewające się w jakieś wyimaginowane obrazy
2
@Fido66 the boys
0
@DamianBarcaCule ciekawe czy Deco zaherbuje
0
@michal26 dobry strzał choć to raczej z bosakiem, przy sławku jako kandydacie zabrałbym mu parę punktów p. i podbił nawrockiego
0
@MesQueUnClub_87 człowiek na pewno numer jeden
0
@clyde dlatego bacznie śledzę reakcje klasycznych zachodnich gamingowych płatków śniegu bo może być ciekawie jak zechcą redzi podjąć ten wątek
1
Moim zdaniem wyjdziemy z tej grupy, albo nie.
1
Czyli Panowie chcą reprezentacji swojej płci jako głównego bohatera żeby lepiej się z dziełem utożsamiać? Gdzieś już to słyszałem...
0
@kuz tylko po co komuś przemyślenia jeśli i tak nie obchodzi cię reakcja?
2
@adi7adi8 @Danny Gaucho
1
@Inaki_Pena i jeszcze dokona aborcji, a nie czekaj to w trójce już było...
0
@MesQueUnClub_87 Tak ale od obecnego stanu gwinta i tak lepszy w mojej opinii (najlepszy dla mnie był właśnie osobny gwint ale w wersji na trzy rzędy), plus mam nadzieję że w czwórce jeszcze ulepszą.
0
@ToWinaSedziego tylko jeśli ich karty będą miały taką samą wartość, jeśli któraś będzie lepsza to znów będzie podział
2
@marcin62 widzę że palce dłoni to nadal problem
0
@FcPortoFan1999 no właśnie chyba słabo spożytkował tę dekadę patrząc co wypisuje, ale jak chce na triku z cofaniem wieku robić rozgłos to są tacy co się cofają jeszcze wcześniej i potem zbierają lajki na fejsie za "łowienie pedofilii"
6
@Criss18Barca w PO losowanie nie będzie już Trzask wygrał prawybory
2
I zdobywczyni Złotej Piłki na 3-0
1
@bartekvisca 5 lat temu to ja bym zapytał kto to k*rwa jest Pena?
1
@FcPortoFan1999 chyba chodzi o odejmowanie sobie dziesięciu lat życia dla klików na forum
3
@Popitek12 jedyną prawdziwą rzeczą w tej historii jest alkohol w twoich żyłach
2
Widzę że legia została jedyną drużyną w europejskich pucharach która przegrała u siebie z Lugano 1:2
3
@MesQueUnClub96 kasa misiu kasa