MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Wasacz_ takie 60-40 Iga znając ich bilans i problemy z serwisem coco w ważnych meczach
0
@Matheu12 kiedy niby polityka była kulturalna?
1
@Criss18Barca masz rację co do interesu, ale to czyni kamale faworytką, bo trump szkodzi przemysłowi mówiąc, że wojnę zakończy
0
@Kgorecki2500 i tak szanse na spłynięcie wyników przed naszym porankiem są marne, także wybranie snu stanowi lepszą opcję
0
@MesQueUnClub96 profil studiów i wybór szkoły wyższej wpłynie na prawdopodobieństwo tej sytuacji
1
@Thoms94 po prostu powiedz im, że ich nie lubisz wprost i oszczędzisz wszystkim czasu i rozczarowań
1
@jacobFCB silent hill jest po prostu lepszy
0
@Rewolucja123 spójne
2
@okiemtypera_lucaxx95 po ile parasole?
8
@Yoshi94 wlodar wymślił sobie tego newsa tak jak zgodę koleżanki którą molestował
0
@FcPortoFan1999 w państwie głosów miał więcej niż bush, ale system amerykański liczy głosy elektorskie a tych uzbierał więcej bush dzięki właśnie Florydzie.
0
@JohnnySilverhand ale dobrze, że nie "profanuje" polskich symboli
3
Przy okazji amerykańskich wyborów prezydenckich warto przytoczyć najbardziej szaloną historię z nimi związana czyli wybory w roku 2000. Ostatecznie w oficjalnym wyniku podano, że bush junior zdobył posadę prezydenta przegrywając głosowanie powszechne (tak jak np. trump w 2016) dzięki przewadze 537 głosów na Florydzie jako kluczowym stanie tamtej batalii. Jako, że różnica była tak mała, złożono oficjalne żądania ponownego przeliczenia głosów, które potwierdzały sądy aż do decyzji sądu najwyższego usa, który opanowany przez republikanów (w stosunku 5-4) zabronił ponownego przeliczenia. Na podstawie dostępnych danych współczesne szacunki wskazują, że prawidłowe przeliczenie głosów oddałoby Florydę w ręce Al Gora i zapewniło oficjalną wygraną nie tylko w głosach powszechnych, ale także elektorskich. Zatem niejako można przyznać rację donaldowi, który w 2020 (i do teraz) mówił o "stolen election", jednak musiałby się cofnąć w czasie o 20 lat.
2
@Rewolucja123
Dudek
Dalot
Glik
Czuameni
Szymański
Grosicki
G. Jesus
1
@Toretto najlepszy chyba nie bo poszedł w bycie grą o tron za nim to było modne czyli ostatnie sezony były fatalne
4
@Kgorecki2500 Błaszczak jedyne do czego się nadaje to jechanie po mastalerku
0
@Popitek12 co ma Messi do F1?
0
@Criss18Barca ojciec Haalanda
0
@Wasacz_ po nadrobieniu Coco-Pegula podtrzymuje opinię, że w finale zobaczymy kolejne starcie Chin z Białorusią (i kolejną wygraną numeru jeden)
3
@Wasacz_ Ale jedno trzeba trumpowi przyznać. W kłamstwach na minutę nie ma sobie równych.
3
Druga połowa znacznie gorsza, ale przynajmniej Pan Piłkarz Inigo szefował całe 90 minut, bo mogło być gorzej.
0
Chyba czas na okulary
0
@tbas akurat taniec jest dobrym cardio
5
Powiedziałbym, że stresujący ten mecz 1gi ale co to jest przy stresie taktyki łapania na spalonych Pana Flicka
0
@mrboom nawet jak tu przegra to za ten rok powinna być wyżej od niego, natomiast w 2025 jak utrzymamy formę to będzie miał szansę
2
@SeWo77 to, że oponiarze komentują tutaj każdy zakręt nie oznacza, iż fani lepszych sportów też muszą
0
@FcPortoFan1999 wczoraj saba wzięła mecz z dwoma
0
@Podatek No ale przecież polskie prawo od dawna wierzy w to rozdwojenie patrząc że wiek zgody jest niższy od wieku pełnoletności
0
@bartekvisca na pewno nie po cichu bo Pena jako wychowanek ma część katalońskich mediów za plecami
1
Ustawione żeby max nie wygrał na pewno