1

@MesQueUnClub_87 bellingham nie używa chyba maski dobrego piłkarza z zeszłego sezonu więc można pożyczyć

0

@Cvzx tak zaczynał

3

@MesQueUnClub96 niby trochę dobry bo pozwala ćwiczyć przed poważnymi dziełami, ale z drugiej strony to jego wina, że powstał zmierzch i 50 twarzy greya

0

@gaucho104 z wyboru trumpa to chyba tylko ty, z porażki kamali to większość

0

@Michael24 bliżej opcji drugiej, trzeba wrócić od nowego roku na siłkę

0

@Antimadridista_WR dzięki za komplet, że ciekawią cię inne moje posty. POzdrawiam

0

@wyrek twoja wypowiedź jest głupia, ale przewidziałem "argumenty" tego rodzaju wymieniając w tycu zarzutach postawy konfy i reszty środowisk prawicowych w polsce, a jeśli tylko włożysz delikatny wysiłek intelektualny to może przenieść praktycznie wszystkie z nich na pozostałe kraje Europy, Kanadę i USA. Dodatkowo w temacie poruszanych ostatnio określeń "faszysta" i "nazista" to pierwszy w wskazywaniu ich jako nadużywane łukasz warzecha porównał niedawno Ostatnie Pokolenie do czerwonych khmerów pol pota xd

9

Powiedziałbym, że jestem zaskoczony postawą tarczyńskiego, ale to tylko kolejny przykład podwójnych standardów prawicy. Można wymienić ich bardzo wiele. Nazywanie brutalnością policji tylko akcji wobec strajku rolników a kobiet nie. Krytyka powiązań rządu z Niemcami z zarzutem, że Niemcy dbają o swój interes, po czym zawiązanie sojuszu z niemieckimi nacjonalistami (chyba że oni ich zdaniem działają na szkodę Niemiec xd). Budowa kampanijnych narracji wokół ataków na uchodźców vs przyjmowanie coraz większej liczby przybyszów z Azji dla rynku pracy i słynna afera wizowa. Krytyka pomocy państwowej dla najmniejszych przy ogromnym wsparciu publicznym dla najbogatszych (szczyt absurdu osiągnięty w pandemii). Sprzeciw wobec wsparcia dla dzieci (np. darmowe obiady) przy ciągłym stękaniu o kryzysie demograficznym. Itd. itp.

2

@esem91 poniekąd ma rację plus ewangelikanie (czyli głównie partia republikańska) w ramach swojej wiary muszą dbać o izrael w rękach Żydów

1

@Wasacz_ to o czym mówisz się zgadza i rozumiem, ale co jakby Coco miała trzy wygrane a Iga, kasatkina i krecik po jednej?

2

Tylko Wielka Jaga możne nas godnie reprezentować w europejskich i krajowych pucharach oraz lidze.

0

@Wasacz_ Nie sprawdzałem zasad tak dokładnie ale naprawdę tak było? Co przy porażce Światek i wygranej Coco? I dlaczego

0

@D10SLEO dobrze że berkowicz jak nie był posłem nie miał żadnych skandali ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@TheNekro94

4

@dawid4444 ale zagrał też parę świetnych piłek to koledzy marnowali

1

@mariosss20 przecież PSG jest klubem z historią i fanami, a w crvenie też są gigantyczne (jak na kraj) pieniądze zza granicy

0

@BorzyKrzys a to tylko początek zalet

1

@D10SLEO u nich w artykule też są martwe

0

@Aragorn33 tüska?

2

@Herato Nie ja wiem tylko o reprezentacji warszawy, składającej się głównie z piłkarzy legii warszawa.

2

@VegetaPolska W polityce zagranicznej nie będzie dużych zmian bo obie partie dbają o amerykański imperalizm. Jedyne co to na pewno część uwagi i środków z Ukrainy przeniosą na izrael jako opcja jeszcze bardziej syjonistyczna.

1

@John_Doe ja wiem, że jak wam kandydata skazali to nagle łaskawym okiem patrzycie na kryminalistów, ale nie wiedziałem, iż aż tak

0

@wyrek a odmień vat

1

@Kondziubarca a potem kradną te auta i afd rośnie w siłę

0

@AnsuLamine to chyba jak się cofniesz w czasie do 2005 i zapobiegniesz rozpadowi Popisu

2

Paolini dzisaj nie było na korcie, fenomenalna gra Chinki, ale zmęczenie z debla pewnie też odegrało swoją rolę.

1

5

Przy tej całej bece z lisa to trzeba pamiętać, że on madrytczyk także ostatni tydzień pewnie na długo zapamięta

0

@malicinho to się klika, oburzeni roznoszą to po forach, to co się im dziwić

0

@GeneralXavi Niby tak ale mowa tutaj jest cały czas o usa, a na pewno nie jest to pozycja prezydenta sosnowca bo tam wystarczy 25

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?