MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub_87 bellingham nie używa chyba maski dobrego piłkarza z zeszłego sezonu więc można pożyczyć
0
@Cvzx tak zaczynał
3
@MesQueUnClub96 niby trochę dobry bo pozwala ćwiczyć przed poważnymi dziełami, ale z drugiej strony to jego wina, że powstał zmierzch i 50 twarzy greya
0
@gaucho104 z wyboru trumpa to chyba tylko ty, z porażki kamali to większość
0
@Michael24 bliżej opcji drugiej, trzeba wrócić od nowego roku na siłkę
0
@Antimadridista_WR dzięki za komplet, że ciekawią cię inne moje posty. POzdrawiam
0
@wyrek twoja wypowiedź jest głupia, ale przewidziałem "argumenty" tego rodzaju wymieniając w tycu zarzutach postawy konfy i reszty środowisk prawicowych w polsce, a jeśli tylko włożysz delikatny wysiłek intelektualny to może przenieść praktycznie wszystkie z nich na pozostałe kraje Europy, Kanadę i USA. Dodatkowo w temacie poruszanych ostatnio określeń "faszysta" i "nazista" to pierwszy w wskazywaniu ich jako nadużywane łukasz warzecha porównał niedawno Ostatnie Pokolenie do czerwonych khmerów pol pota xd
9
Powiedziałbym, że jestem zaskoczony postawą tarczyńskiego, ale to tylko kolejny przykład podwójnych standardów prawicy. Można wymienić ich bardzo wiele. Nazywanie brutalnością policji tylko akcji wobec strajku rolników a kobiet nie. Krytyka powiązań rządu z Niemcami z zarzutem, że Niemcy dbają o swój interes, po czym zawiązanie sojuszu z niemieckimi nacjonalistami (chyba że oni ich zdaniem działają na szkodę Niemiec xd). Budowa kampanijnych narracji wokół ataków na uchodźców vs przyjmowanie coraz większej liczby przybyszów z Azji dla rynku pracy i słynna afera wizowa. Krytyka pomocy państwowej dla najmniejszych przy ogromnym wsparciu publicznym dla najbogatszych (szczyt absurdu osiągnięty w pandemii). Sprzeciw wobec wsparcia dla dzieci (np. darmowe obiady) przy ciągłym stękaniu o kryzysie demograficznym. Itd. itp.
2
@esem91 poniekąd ma rację plus ewangelikanie (czyli głównie partia republikańska) w ramach swojej wiary muszą dbać o izrael w rękach Żydów
1
@Wasacz_ to o czym mówisz się zgadza i rozumiem, ale co jakby Coco miała trzy wygrane a Iga, kasatkina i krecik po jednej?
2
Tylko Wielka Jaga możne nas godnie reprezentować w europejskich i krajowych pucharach oraz lidze.
0
@Wasacz_ Nie sprawdzałem zasad tak dokładnie ale naprawdę tak było? Co przy porażce Światek i wygranej Coco? I dlaczego
0
@D10SLEO dobrze że berkowicz jak nie był posłem nie miał żadnych skandali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@TheNekro94
4
@dawid4444 ale zagrał też parę świetnych piłek to koledzy marnowali
1
@mariosss20 przecież PSG jest klubem z historią i fanami, a w crvenie też są gigantyczne (jak na kraj) pieniądze zza granicy
0
@BorzyKrzys a to tylko początek zalet
1
@D10SLEO u nich w artykule też są martwe
0
@Aragorn33 tüska?
2
@Herato Nie ja wiem tylko o reprezentacji warszawy, składającej się głównie z piłkarzy legii warszawa.
2
@VegetaPolska W polityce zagranicznej nie będzie dużych zmian bo obie partie dbają o amerykański imperalizm. Jedyne co to na pewno część uwagi i środków z Ukrainy przeniosą na izrael jako opcja jeszcze bardziej syjonistyczna.
1
@John_Doe ja wiem, że jak wam kandydata skazali to nagle łaskawym okiem patrzycie na kryminalistów, ale nie wiedziałem, iż aż tak
0
@wyrek a odmień vat
1
@Kondziubarca a potem kradną te auta i afd rośnie w siłę
0
@AnsuLamine to chyba jak się cofniesz w czasie do 2005 i zapobiegniesz rozpadowi Popisu
2
Paolini dzisaj nie było na korcie, fenomenalna gra Chinki, ale zmęczenie z debla pewnie też odegrało swoją rolę.
1
@ronni37 @Kgorecki2500
5
Przy tej całej bece z lisa to trzeba pamiętać, że on madrytczyk także ostatni tydzień pewnie na długo zapamięta
0
@malicinho to się klika, oburzeni roznoszą to po forach, to co się im dziwić
0
@GeneralXavi Niby tak ale mowa tutaj jest cały czas o usa, a na pewno nie jest to pozycja prezydenta sosnowca bo tam wystarczy 25