MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomek8756 generalnie uważam, że łatwo obronić czerwoną w większości sytuacji tak tutaj moim zdaniem błąd sędziego
0
@Borneo luke skywalker też, ale trump ma adamka xd
0
@Herato kolejny argument za złotą piłką dla Rodriego
1
@misterio Za honor nie spłacisz swoich arabskich długów, za państwowe pieniądze już jak najbardziej.
4
W temacie amerykańskich wyborów moja ulubiona wypowiedź na temat elona muska:
"When Elon Musk came to the White House asking me for help on all of his many subsidized projects, whether it’s electric cars that don’t drive long enough, driverless cars that crash, or rocketships to nowhere, without which subsidies he’d be worthless, [...] I could have said, 'drop to your knees and beg,' and he would have done it. Now Elon should focus on getting himself out of the Twitter mess because he could owe $44 billion for something that’s perhaps worthless."
@Peciak
0
@Kgorecki2500 nie wiedziałem że vini jest na la rambli
0
@Criss18Barca to faktycznie niesamowity argument
0
@Kgorecki2500 brzmi jak fejk, wiedząc że patton studiował różne religię w tym mormonizm a tam krzyż mimo bycia chrześcijanami nie jest czczony
0
@Popitek12 ciężko bo tam można głosować korespondencyjnie w niektórych stanach więc trwała by bardzo długo
0
@Pnog37 to słaby z ciebie podróżnik w czasie, że tak łatwo się ujawniasz
1
@Kgorecki2500 to zależy czy mówisz "zdycha" czy "umiera"
0
Biali nic nie grają a i tak 1-0. Monza się może poczuć jakby grała z realem
1
@BoRoWieC RRR. .
0
@Michael24 brakuje im trofeów
0
@ViscaelBarca2007 Północny Londyn zjednoczony jak nigdy.
1
@Wasacz_ Jak Ryba nie dowiezie to możemy dostać jeszcze jeden taki mecz
1
@Gaucho nie ten profil i za drogi
0
@pt9 jazda autem 7/10 to tylko za korki w LA? Bo co innego?
6
@Safrani wpis żałosny, ale jak na środowisko polskiej prawicy to nadal nie tak źle
0
@Ojciec5tkidzieci Nitka piękna, ale czy ludzie wiedzą, że jego syn może to oglądać?
4
@koziar Nie ma to jak zadać pytanie i w tej samej wypowiedzi wypiąć się na ewentualną reakcję. Otwartość pełną gębą.
2
@Rewolucja123 Polecam piękną Azję, osobiście byłem na Sri Lance i w Tajlandii (ale tu ryzyko spotkania Pana Borka).
2
@Eto'o9 R10 espanyol przynajmniej ciśnie naszych bo to są derby a getafe to po prostu rzeźnicy także moim zdaniem oni są gorsi, ale wiadomo najlepiej cała trójka do segunda
5
@Peciak dokładnie idealny scenariusz dla miliarderów, cieszę się że ten jeden miliarder z dobroci serca go zdradził
1
@NeroTFP1 No dobra ja zapłacę za tego znicza. Poeta się w nim obudził...
4
@okiemtypera_lucaxx95 cóż może mają depresję bo wzięły kredyty na walkę z dzietnością i o tym rozmawiają, więc jakby nie te problemy to miałbyś spokój
1
@Rewolucja123 Rodri jest lepszy w grze do przodu, a Busi był w kontroli tempa akcji także raczej "niestety" Rodri>Busquets chyba, że ta kontuzja go zmiecie z planszy
6
Suarez ty się zastanów! Ty oszukałeś półtora miliarda mieszkańców Afryki!
1
A też sobie wstawię niedziałającego linka, jak wszyscy to wszyscy
x.moc/elementarny/brak/spójności/gfchhy67885
2
@Kengo A dlaczego używa tej metody?