MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 osobiście nic nie mam, wydaję mi się że on komentował z (Panem) borkiem Belgia Włochy i tam bez zastrzeżeń, natomiast dziś był dramat i mylenie czego tylko się dało
2
@FcPortoFan1999 chyba jak wejdą Rumunia Gruzja
1
Węgrzyn z tym drugim to najgorszy duet. Mam nadzieję że to ich ostatni mecz na euro
0
@Ojciec5tkidzieci nieironicznie byłbym ciekaw w sumie bo parę razy rozważałem ten kierunek wakacyjny także nie pogardzę oznaczeniem przy recenzji z pobytu
0
Republika Gruzji Tak czy Nie?
1
@Herato piłka nożna jest sportem z ogromną konkurencją i wolną ale potencjalnie wysoką stopą zwrotu co czyni ją nisko pożądaną wśród bogatszych warstw społecznych a przeciwnie u tych biedniejszych
3
@FcPortoFan1999 francja i holandia muszą napaść na ukrainę
1
@bartekvisca mam dokładnie odwrotnie tj. wszyscy męscy muzycy mogli by nie istnieć
1
@AFA mmm, cycunie
11
@macio_944 https://zapodaj.net/plik-DTdOCZzCeG
1
@FabianekMrozek a to trzeba modeli statystycznych spytać
0
Koniec mistrzostw.
Do widzenia
2
@Xaviball tak bo ktoś z pary Austria Holandia będzie trzeci z co najmniej 3 punktami i lepszym bezpośrednim z nami
0
@Kgorecki2500 przecież Marsylianka to dopiero wieczorem
4
Słucham sobie Orłowskiego w weszło i nawet wyjątkowo gada z sensem chłop, po czym przychodzi końcówka programu i stwierdza że na Austrię powinien zagrać grosicki...
3
Jedno co nie dowozi na tym euro to dobór komentatorów w wykonaniu tvp sport moim zdaniem.
0
@macio_944 Moim zdaniem to nie ma nic niezdrowego w nielubieniu poszczególnych osób w tym piłkarzy. Idąc dalej jako osoba kompletnie niewierząca w myślenie magiczne uważam że nie ma też nic złego w prywatnym życzeniu im najgorszego.
1
@Popitek12 @MateuszGotowka99 reprezentant Polski
1
Podzieliłbym się prognozami na dziś ale nigdy blisko Deschampa nie przebywałem więc nie ma to sensu
0
@Colon nazwa jednak mocno trafiona, najlepiej jeszcze jakby naukowe zero prowadził duet stan mazurek
2
@arasz1819 coś jak z usunięciem dziecka
2
Niby dzień zaskoczeń a pajac manzano po staremu...
1
Czyli już wiadomo czemu Macron tak chciał pozostania Kyliana
0
Ale pamiętajmy że więcej strzałów celnych.
3
@Pressinho Hiszpania za Sousy
2
@Kapitan hawk @Rust_Cohle
1
@tristan87 Chciałbym i poznałem, poznałem kogoś. Ciągle do mnie wypisuje na jednej stronie internetowej. Mamy wspólne zainteresowania w tym parady równości.
1
@tristan87 przecież szedłem z tobą za rękę więc sam możesz ocenić już nie bądź taki wstydliwy kochanie
1
No z Orbanem to daleko Węgry nie znajdą. A jak tam ich reprezentacja na euro?
1
Ale co Flick fachowiec to nie mam pytań. Jednym ruchem uzdrowił reprezentację, wystarczyło że sobie poszedł.