0

@FcPortoFan1999 osobiście nic nie mam, wydaję mi się że on komentował z (Panem) borkiem Belgia Włochy i tam bez zastrzeżeń, natomiast dziś był dramat i mylenie czego tylko się dało

2

@FcPortoFan1999 chyba jak wejdą Rumunia Gruzja

1

Węgrzyn z tym drugim to najgorszy duet. Mam nadzieję że to ich ostatni mecz na euro

0

@Ojciec5tkidzieci nieironicznie byłbym ciekaw w sumie bo parę razy rozważałem ten kierunek wakacyjny także nie pogardzę oznaczeniem przy recenzji z pobytu

0

Republika Gruzji Tak czy Nie?

1

@Herato piłka nożna jest sportem z ogromną konkurencją i wolną ale potencjalnie wysoką stopą zwrotu co czyni ją nisko pożądaną wśród bogatszych warstw społecznych a przeciwnie u tych biedniejszych

3

@FcPortoFan1999 francja i holandia muszą napaść na ukrainę

1

@bartekvisca mam dokładnie odwrotnie tj. wszyscy męscy muzycy mogli by nie istnieć

1

@AFA mmm, cycunie

1

@FabianekMrozek a to trzeba modeli statystycznych spytać

0

Koniec mistrzostw.
Do widzenia

2

@Xaviball tak bo ktoś z pary Austria Holandia będzie trzeci z co najmniej 3 punktami i lepszym bezpośrednim z nami

0

@Kgorecki2500 przecież Marsylianka to dopiero wieczorem

4

Słucham sobie Orłowskiego w weszło i nawet wyjątkowo gada z sensem chłop, po czym przychodzi końcówka programu i stwierdza że na Austrię powinien zagrać grosicki...

3

Jedno co nie dowozi na tym euro to dobór komentatorów w wykonaniu tvp sport moim zdaniem.

0

@macio_944 Moim zdaniem to nie ma nic niezdrowego w nielubieniu poszczególnych osób w tym piłkarzy. Idąc dalej jako osoba kompletnie niewierząca w myślenie magiczne uważam że nie ma też nic złego w prywatnym życzeniu im najgorszego.

1

@Popitek12 @MateuszGotowka99 reprezentant Polski

1

Podzieliłbym się prognozami na dziś ale nigdy blisko Deschampa nie przebywałem więc nie ma to sensu

0

@Colon nazwa jednak mocno trafiona, najlepiej jeszcze jakby naukowe zero prowadził duet stan mazurek

2

@arasz1819 coś jak z usunięciem dziecka

2

Niby dzień zaskoczeń a pajac manzano po staremu...

1

Czyli już wiadomo czemu Macron tak chciał pozostania Kyliana

0

Ale pamiętajmy że więcej strzałów celnych.

3

@Pressinho Hiszpania za Sousy

2

1

@tristan87 Chciałbym i poznałem, poznałem kogoś. Ciągle do mnie wypisuje na jednej stronie internetowej. Mamy wspólne zainteresowania w tym parady równości.

1

@tristan87 przecież szedłem z tobą za rękę więc sam możesz ocenić już nie bądź taki wstydliwy kochanie

1

No z Orbanem to daleko Węgry nie znajdą. A jak tam ich reprezentacja na euro?

1

Ale co Flick fachowiec to nie mam pytań. Jednym ruchem uzdrowił reprezentację, wystarczyło że sobie poszedł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?