MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arden a tu ktoś nie postował mapy z rozbojami na której Hiszpania była gorsza od Francji?
0
@FcPortoFan1999 w sensie no to jest bardziej skomplikowane bo to jest wynik całego bloku różnych lewicowych ugrupowań a i w ramach jednej partii występuje sporo różnic ale część z nich tak
0
@Kgorecki2500 co do Brytanii to masz niestety rację, szczególnie pod rządami obecnego lidera ale liczę chociaż na odbicie od przedwyborczych ataków Sumaka względem migrantów i LGBT. We Francji mam zaś problem z symapatiami prorosyjskimi ale cóż zawsze lepiej prorosyjscy komuniści niż faszyści.
1
Wygrana Lewicy zarówno w UK jak i Francji to byłoby coś choć wiadomo jaka ta Lewica obecnie jest.
2
Hubi niby odpadł a tu pyka sobie z Alcarazem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
8
@aspr1me nie legitymację sędziowską
1
@Kapitan hawk na pewno MVP sprzed trzech lat lepiej karne broni
0
@DragonxNF 22,5 s
2
@MesQueUnClub96 problem z mentalem bo obroniła meczową z Osaką i wygrała cały turniej? xd
1
@Kapitan hawk z przewrotki też może być
0
@DragonxNF herb watykanu
0
@Vampir707 po nim sie nie spodziewałem
12
@chavez okradzeni z żółtych kartek chyba
3
No to jeszcze powołanie za cztery lata żeby strzelić na szóstym euro.
0
@Marcin199310 grali słabo, Leo wyglądał jakby uraz nieuleczony, Ekwador miał sporo okazji
0
Hiszpania wygrywa ale jednak mamy skandal sędziowski.
Nie wiem jak łysy wytłumaczy brak czerwa dla krossa
4
Czyli koszykówka to też nie jest nasz sport narodowy. Lista się mocno zawęża.
2
@macio_944 jak dojdzie do karnych to w sam raz nawet się kłaść nie będzie trzeba
0
@Arden Koopmeiners
6
@Jakchcesz Za to uwielbiam Polaków. Wchodzisz w komentarze do np. rozkładu Openera i masz darmową rozrywkę w czytaniu komentarzy "kto?" czy "nie znam" w odniesieniu do największych gwiazd popu xd
1
@papryk13 dziwne że piłkarze legii i kadry mają inną opinię
0
@PatrykBarca *w polskim systemie prawnym ale to tylko jeśli jesteś normalny. Jak ktoś jest transfobem to "obawiam się" że mieliśmy już statystycznie rozwód dwóch osób z przypisaną płcią męską przy urodzeniu.
0
@Barcasub przy tylu podmiotach zawsze jest ryzyko patrz np. gowin i pis
2
@tomek8756 tylko gejowski bo najmniejszy odsetek rozwodów
2
@TaleOfUs a Breslau znowu niemiecki
1
@Kgorecki2500 Trzecia Droga w rozpadzie, PiS w rozpadzie, Lewica w rozpadzie, teraz konfederussia
tylko KO się trzyma
0
@RosjaninBut nic dziwnego że "nowoczesny Endek" jest fanem tej postaci przecież oni "zawsze z caratem"
4
@Kapitan hawk @Moderacja przy okazji jak tam ankiety społeczności?
3
@Comentateiro był taki jeden co grał ale go pokonała złota piłka a raczej ankieta o nią xd
0
@barcelonaLM ja myślę że znowu grosik się odpali jak na 2-2 z Holandią