0

@Arden a tu ktoś nie postował mapy z rozbojami na której Hiszpania była gorsza od Francji?

0

@FcPortoFan1999 w sensie no to jest bardziej skomplikowane bo to jest wynik całego bloku różnych lewicowych ugrupowań a i w ramach jednej partii występuje sporo różnic ale część z nich tak

0

@Kgorecki2500 co do Brytanii to masz niestety rację, szczególnie pod rządami obecnego lidera ale liczę chociaż na odbicie od przedwyborczych ataków Sumaka względem migrantów i LGBT. We Francji mam zaś problem z symapatiami prorosyjskimi ale cóż zawsze lepiej prorosyjscy komuniści niż faszyści.

1

Wygrana Lewicy zarówno w UK jak i Francji to byłoby coś choć wiadomo jaka ta Lewica obecnie jest.

2

Hubi niby odpadł a tu pyka sobie z Alcarazem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

8

@aspr1me nie legitymację sędziowską

1

@Kapitan hawk na pewno MVP sprzed trzech lat lepiej karne broni

0

@DragonxNF 22,5 s

2

@MesQueUnClub96 problem z mentalem bo obroniła meczową z Osaką i wygrała cały turniej? xd

1

@Kapitan hawk z przewrotki też może być

0

@DragonxNF herb watykanu

0

@Vampir707 po nim sie nie spodziewałem

12

@chavez okradzeni z żółtych kartek chyba

3

No to jeszcze powołanie za cztery lata żeby strzelić na szóstym euro.

0

@Marcin199310 grali słabo, Leo wyglądał jakby uraz nieuleczony, Ekwador miał sporo okazji

0

Hiszpania wygrywa ale jednak mamy skandal sędziowski.


Nie wiem jak łysy wytłumaczy brak czerwa dla krossa

4

Czyli koszykówka to też nie jest nasz sport narodowy. Lista się mocno zawęża.

2

@macio_944 jak dojdzie do karnych to w sam raz nawet się kłaść nie będzie trzeba

0

@Arden Koopmeiners

6

@Jakchcesz Za to uwielbiam Polaków. Wchodzisz w komentarze do np. rozkładu Openera i masz darmową rozrywkę w czytaniu komentarzy "kto?" czy "nie znam" w odniesieniu do największych gwiazd popu xd

1

@papryk13 dziwne że piłkarze legii i kadry mają inną opinię

0

@PatrykBarca *w polskim systemie prawnym ale to tylko jeśli jesteś normalny. Jak ktoś jest transfobem to "obawiam się" że mieliśmy już statystycznie rozwód dwóch osób z przypisaną płcią męską przy urodzeniu.

0

@Barcasub przy tylu podmiotach zawsze jest ryzyko patrz np. gowin i pis

2

@tomek8756 tylko gejowski bo najmniejszy odsetek rozwodów

2

@TaleOfUs a Breslau znowu niemiecki

1

@Kgorecki2500 Trzecia Droga w rozpadzie, PiS w rozpadzie, Lewica w rozpadzie, teraz konfederussia

tylko KO się trzyma

0

@RosjaninBut nic dziwnego że "nowoczesny Endek" jest fanem tej postaci przecież oni "zawsze z caratem"

4

@Kapitan hawk @Moderacja przy okazji jak tam ankiety społeczności?

3

@Comentateiro był taki jeden co grał ale go pokonała złota piłka a raczej ankieta o nią xd

0

@barcelonaLM ja myślę że znowu grosik się odpali jak na 2-2 z Holandią

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?