0

@Kgorecki2500 przecież Marsylianka to dopiero wieczorem

4

Słucham sobie Orłowskiego w weszło i nawet wyjątkowo gada z sensem chłop, po czym przychodzi końcówka programu i stwierdza że na Austrię powinien zagrać grosicki...

3

Jedno co nie dowozi na tym euro to dobór komentatorów w wykonaniu tvp sport moim zdaniem.

0

@macio_944 Moim zdaniem to nie ma nic niezdrowego w nielubieniu poszczególnych osób w tym piłkarzy. Idąc dalej jako osoba kompletnie niewierząca w myślenie magiczne uważam że nie ma też nic złego w prywatnym życzeniu im najgorszego.

1

@Popitek12 @MateuszGotowka99 reprezentant Polski

1

Podzieliłbym się prognozami na dziś ale nigdy blisko Deschampa nie przebywałem więc nie ma to sensu

0

@Colon nazwa jednak mocno trafiona, najlepiej jeszcze jakby naukowe zero prowadził duet stan mazurek

2

@arasz1819 coś jak z usunięciem dziecka

2

Niby dzień zaskoczeń a pajac manzano po staremu...

1

Czyli już wiadomo czemu Macron tak chciał pozostania Kyliana

0

Ale pamiętajmy że więcej strzałów celnych.

3

@Pressinho Hiszpania za Sousy

2

1

@tristan87 Chciałbym i poznałem, poznałem kogoś. Ciągle do mnie wypisuje na jednej stronie internetowej. Mamy wspólne zainteresowania w tym parady równości.

1

@tristan87 przecież szedłem z tobą za rękę więc sam możesz ocenić już nie bądź taki wstydliwy kochanie

1

No z Orbanem to daleko Węgry nie znajdą. A jak tam ich reprezentacja na euro?

1

Ale co Flick fachowiec to nie mam pytań. Jednym ruchem uzdrowił reprezentację, wystarczyło że sobie poszedł.

0

"Co jakby Lewy tańczył z Hiszpankami?" Z Hiszpankami to nie wiem ale jakby się zabawiał z jedną Vanessą to najwyraźniej wszystko git zdaniem wielu użytkowników stąd xd

0

@Azi Nie jestem zbytnim fanem żuków, także na tapecie u mnie gwiazdy (K)popu.

0

@Azi A to już dawno. Emil Cioran najbardziej do mnie przemawia.

2

Dembele drugi raz w życiu coś dobrze powiedział (pierwszy to jak lahoza zjechał za co dostał czerwo)

1

@Peciak zdecydowanie świece, w tym drugim przypadku najwyżej polska by miała jednego mateckiego mniej

2

@Emhyr Doku drugie euro z rzędu jako odkrycie xdd

1

@Pawlak1992 1. aborcja
2. podboje miłosne @VegetaPolska
3. debata o lewym z @AlexDark00

0

@Mow_mi_Douglas chyba nadszedł ten piękny dzień gdy reakcjoniści uznają europejski za określenie pejoratywne

0

@lntrowertyk tinder

0

@DLFCB przedstawiciel mniejszości jest fanem ataków na mniejszości? Czy chodzi o to że nie w UK to git?

1

@Pawlak1992
mcdonald
hamburger
alkohol (chyba że słodycze z wstawką)
losowy film to Marvel ale wolę obejrzeć Mrocznego Rycerza 10 razy niż 10 filmów MCU
hbo max
władca pierścieni o wiele długości
dobre książki>dobre dramy rambli>złe książki>reszta rambli
twitter ale odkąd mam bana to prawie nie używam
bezwzględnie iOS, w relacji do cen Android
xbox

2

@Joe_Barbaro z Mane bo nie pije. Dwa piwa dla mnie.

10

@Popitek12 Maroko 0:1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?