MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 przecież Marsylianka to dopiero wieczorem
4
Słucham sobie Orłowskiego w weszło i nawet wyjątkowo gada z sensem chłop, po czym przychodzi końcówka programu i stwierdza że na Austrię powinien zagrać grosicki...
3
Jedno co nie dowozi na tym euro to dobór komentatorów w wykonaniu tvp sport moim zdaniem.
0
@macio_944 Moim zdaniem to nie ma nic niezdrowego w nielubieniu poszczególnych osób w tym piłkarzy. Idąc dalej jako osoba kompletnie niewierząca w myślenie magiczne uważam że nie ma też nic złego w prywatnym życzeniu im najgorszego.
1
@Popitek12 @MateuszGotowka99 reprezentant Polski
1
Podzieliłbym się prognozami na dziś ale nigdy blisko Deschampa nie przebywałem więc nie ma to sensu
0
@Colon nazwa jednak mocno trafiona, najlepiej jeszcze jakby naukowe zero prowadził duet stan mazurek
2
@arasz1819 coś jak z usunięciem dziecka
2
Niby dzień zaskoczeń a pajac manzano po staremu...
1
Czyli już wiadomo czemu Macron tak chciał pozostania Kyliana
0
Ale pamiętajmy że więcej strzałów celnych.
3
@Pressinho Hiszpania za Sousy
2
@Kapitan hawk @Rust_Cohle
1
@tristan87 Chciałbym i poznałem, poznałem kogoś. Ciągle do mnie wypisuje na jednej stronie internetowej. Mamy wspólne zainteresowania w tym parady równości.
1
@tristan87 przecież szedłem z tobą za rękę więc sam możesz ocenić już nie bądź taki wstydliwy kochanie
1
No z Orbanem to daleko Węgry nie znajdą. A jak tam ich reprezentacja na euro?
1
Ale co Flick fachowiec to nie mam pytań. Jednym ruchem uzdrowił reprezentację, wystarczyło że sobie poszedł.
0
"Co jakby Lewy tańczył z Hiszpankami?" Z Hiszpankami to nie wiem ale jakby się zabawiał z jedną Vanessą to najwyraźniej wszystko git zdaniem wielu użytkowników stąd xd
0
@Azi Nie jestem zbytnim fanem żuków, także na tapecie u mnie gwiazdy (K)popu.
0
@Azi A to już dawno. Emil Cioran najbardziej do mnie przemawia.
2
Dembele drugi raz w życiu coś dobrze powiedział (pierwszy to jak lahoza zjechał za co dostał czerwo)
1
@Peciak zdecydowanie świece, w tym drugim przypadku najwyżej polska by miała jednego mateckiego mniej
2
@Emhyr Doku drugie euro z rzędu jako odkrycie xdd
1
@Pawlak1992 1. aborcja
2. podboje miłosne @VegetaPolska
3. debata o lewym z @AlexDark00
0
@Mow_mi_Douglas chyba nadszedł ten piękny dzień gdy reakcjoniści uznają europejski za określenie pejoratywne
0
@lntrowertyk tinder
0
@DLFCB przedstawiciel mniejszości jest fanem ataków na mniejszości? Czy chodzi o to że nie w UK to git?
1
@Pawlak1992
mcdonald
hamburger
alkohol (chyba że słodycze z wstawką)
losowy film to Marvel ale wolę obejrzeć Mrocznego Rycerza 10 razy niż 10 filmów MCU
hbo max
władca pierścieni o wiele długości
dobre książki>dobre dramy rambli>złe książki>reszta rambli
twitter ale odkąd mam bana to prawie nie używam
bezwzględnie iOS, w relacji do cen Android
xbox
2
@Joe_Barbaro z Mane bo nie pije. Dwa piwa dla mnie.
10
@Popitek12 Maroko 0:1