0

@PatrychoO tylko że on za to dostaje miliony a nie je traci

2

To myślicie że dzisaj czy w rewanżu Roberto załatwia sobie przedłużanie kontraktu na następną dekadę?

0

@HighestInTheRoom na co czekali tyle czasu? Powtórne przyjście cieśli?

0

@El Plutoninho wymuszenie, napomnienie dla Anglika

0

@tomek8756 "po za tym jak ktoś ma dzieci to znaczy że go stać by płacić więcej" - dokładnie i dlatego bogacenie się społeczeństw jest niemal uniwersalnie powiązane ze spadkiem dzietności

1

@Peciak najwidoczniejsze to było w meczu z Almerią na wyjeździe jak po pójściu do przodu na końcówkę Araujo stwarzał większe zagrożenie od Lewego przez 90 minut.

0

Teraz tylko czekać na wielkie analizy "ekspertów" po meczu w którym mieliśmy prawie same gole z dystansu.

11

Wczoraj spóźniłem się na pociąg pół godziny ale okazało się że zupełnie przypadkiem on miał dokładnie tyle opóźnienia. Ktoś powie że to się nazywa mieć szczęście a ja odpowiem że to po prostu MENTALNOŚĆ LIGI MISTRZÓW.

4

@Carbon, ,PC ,

2

@NeroTFP1 gowniara z paletką zdecydowanie żeby walczyć o sportowca roku z Lewym który weźmie dublet i euro

24

Ja natomiast uważam że faktycznie w Madrycie może mieć miejsce zamach. Klasyczny zamach na uczciwość tego sportu kiedy biali grają w LM.

3

@norbi77 tego programu nie oglądam ale w swoich wystąpieniach zdecydowanie obniżył loty po tym jak przeszedł z historyjek o życiu szarego człowieka do problemów milionera

0

@Kgorecki2500 Kampania w Warszawie i bycie Marszałkinią Senatu daje jej obecność medialną obecnie nieosiągalną dla innych kandydatów Lewicy. Biorąc pod uwagę kogo wystawiały siły lewicowe w poprzednich paru elekcjach prezydenckich jest ona zdecydowanie najlepsza więc pozostaje się cieszyć z małych rzeczy

3

@Criss18Barca nie popieram, ale nie rozumiem

0

@Explode @Odcinkowy no tak płatki śniegu nie umieją regulować swoich emocji

0

@Odcinkowy tylko co ta lewica w rządzie obecnie zmienia, jak np. aborcję i tak popiera KO i większość wyborców TD

2

@Comentateiro PE też będzie raczej nudna bo "argumenty" polexitowców idzie o kant wiadomo czego otłuc. Za to przy rewanżu Bidena z pomarańczowym może być trochę dymów.

0

@FcPortoFan1999 póki co tak, ale jak dojdzie do rozłamu to będzie 25 przez pół albo gorzej (dla nich)

0

@draxidox 20% dla PiSu trochę i tak dziwi

0

@arasz1819 jak Kaczyński zostaje to póki co się jeszcze będą mocno trzymać, chyba że ziobrysci pójdą po opcję atomową

1

Jednak liczył człowiek na trochę lepszy wynik

0

Ale co Tuchel przyszedł po tryplet to jego

2

@Gaz lepiej Laboga vs Hajto

1

@damianex10 animacje też z napisami

1

@Popitek12 Marek przeciwko Sevilli na Camp nou w 2018

0

@marcin62 dokładnie ja zaraz idę palić najbliższy kościół na złość chrześcijańskiej Rosji

0

@Kgorecki2500 pierwsza dobra idea konfy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@mordini123 u mnie chyba Messi na 2:0 w el clasico w 2011

0

@Gall to nie rasizm i holocaust wetują działania ONZ - robi to nasz Wielki Przyjaciel Wujek Sam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?