MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrychoO tylko że on za to dostaje miliony a nie je traci
2
To myślicie że dzisaj czy w rewanżu Roberto załatwia sobie przedłużanie kontraktu na następną dekadę?
0
@HighestInTheRoom na co czekali tyle czasu? Powtórne przyjście cieśli?
0
@El Plutoninho wymuszenie, napomnienie dla Anglika
0
@tomek8756 "po za tym jak ktoś ma dzieci to znaczy że go stać by płacić więcej" - dokładnie i dlatego bogacenie się społeczeństw jest niemal uniwersalnie powiązane ze spadkiem dzietności
1
@Peciak najwidoczniejsze to było w meczu z Almerią na wyjeździe jak po pójściu do przodu na końcówkę Araujo stwarzał większe zagrożenie od Lewego przez 90 minut.
0
Teraz tylko czekać na wielkie analizy "ekspertów" po meczu w którym mieliśmy prawie same gole z dystansu.
11
Wczoraj spóźniłem się na pociąg pół godziny ale okazało się że zupełnie przypadkiem on miał dokładnie tyle opóźnienia. Ktoś powie że to się nazywa mieć szczęście a ja odpowiem że to po prostu MENTALNOŚĆ LIGI MISTRZÓW.
4
@Carbon, ,PC ,
2
@NeroTFP1 gowniara z paletką zdecydowanie żeby walczyć o sportowca roku z Lewym który weźmie dublet i euro
24
Ja natomiast uważam że faktycznie w Madrycie może mieć miejsce zamach. Klasyczny zamach na uczciwość tego sportu kiedy biali grają w LM.
3
@norbi77 tego programu nie oglądam ale w swoich wystąpieniach zdecydowanie obniżył loty po tym jak przeszedł z historyjek o życiu szarego człowieka do problemów milionera
0
@Kgorecki2500 Kampania w Warszawie i bycie Marszałkinią Senatu daje jej obecność medialną obecnie nieosiągalną dla innych kandydatów Lewicy. Biorąc pod uwagę kogo wystawiały siły lewicowe w poprzednich paru elekcjach prezydenckich jest ona zdecydowanie najlepsza więc pozostaje się cieszyć z małych rzeczy
3
@Criss18Barca nie popieram, ale nie rozumiem
0
@Explode @Odcinkowy no tak płatki śniegu nie umieją regulować swoich emocji
0
@Odcinkowy tylko co ta lewica w rządzie obecnie zmienia, jak np. aborcję i tak popiera KO i większość wyborców TD
2
@Comentateiro PE też będzie raczej nudna bo "argumenty" polexitowców idzie o kant wiadomo czego otłuc. Za to przy rewanżu Bidena z pomarańczowym może być trochę dymów.
0
@FcPortoFan1999 póki co tak, ale jak dojdzie do rozłamu to będzie 25 przez pół albo gorzej (dla nich)
0
@draxidox 20% dla PiSu trochę i tak dziwi
0
@arasz1819 jak Kaczyński zostaje to póki co się jeszcze będą mocno trzymać, chyba że ziobrysci pójdą po opcję atomową
1
Jednak liczył człowiek na trochę lepszy wynik
0
Ale co Tuchel przyszedł po tryplet to jego
2
@Gaz lepiej Laboga vs Hajto
1
@damianex10 animacje też z napisami
1
@Popitek12 Marek przeciwko Sevilli na Camp nou w 2018
0
@marcin62 dokładnie ja zaraz idę palić najbliższy kościół na złość chrześcijańskiej Rosji
0
@Kgorecki2500 pierwsza dobra idea konfy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@mordini123 u mnie chyba Messi na 2:0 w el clasico w 2011
0
@Gall to nie rasizm i holocaust wetują działania ONZ - robi to nasz Wielki Przyjaciel Wujek Sam