MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
W tym Nowym Roku uważajcie gówniarze żebyście wy nie siedzieli ;-)
1
@tbas "Komu przeszkadza Superliga?"
"Niemcy zazdroszczą nam Ferrana Torresa"
"Ideologia madrycka pogrąża Hiszpanię"
"Ceferin dyktator nienawidzi Katalonii"
od razu człowiek ma przed oczami
0
@tristan87 przynajmniej na smyczy
0
@marcin62 100% racji
1
Uwielbiam koniec każdego roku. Ten jeden czas gdy właściciele psów odkrywają, że żyją w społeczeństwie.
2
I już pierwsze rozczarowanie na wigilię. Obiecywali sernik a to jakiś placek bez rodzynek.
5
Wesołego spędzania czasu z bliskim Ramblowicze
2
Ale Jarek to chyba dziś najgorszą pobudkę miał najpierw mu policję zabrali z pod domu a teraz partyjne media
4
Ale co kłeczek się zarzekał że dalej będzie programy prowadził to jego
3
"Ale z tym TVP to dajcie spokój. Kto to widział" już za parę dni przy stole
0
@Kgorecki2500 ropę na broń???
3
Niesamowite że izrael musiał zacząć dokonywać zbrodnii wojennych na chrześcijanach żeby co po niektórzy się w końcu oburzyli xd
9
Ale by człowiek śpiącego Valverde pooglądał
1
@JimMorrisonFCB United
0
może by tak zamienić się dziewiątkami
0
Oby nasz klub zgodnie z deklarowanymi wartościami wsparł naszą zawodniczkę.
0
Mam tylko nadzieję że wszyscy piszący że nie było karnego na Felixie uważali tak samo w kontekście sytuacji z Di Marią w słynnym 6-1 z PSG
0
@Firestone można krytykować j
1
Słabiutki występ naszych, gorsi tylko sędziowie
8
Jeśli myślisz, że piłkarze Brazylii atakowali ostro to spróbuj się kiedyś zmierzyć z reklamami na tej stronie
0
@Albatros piotrowski brawo za gola no ale tak poza tym to jak wóz z węglem się rusza po tym boisku
4
eleven sports żałoba po braku karnego xd
0
Xavi Xavim ale co dzisiaj indywidualne błędy robią to ja pier...
0
@escarabajo no benzema ma zaburzony trochę pogląd tego co można
5
Borek w konflikcie z Stanowskim to jak starcie Getafe z Espanyolem - najlepiej jakby obaj przegrali
1
@Herato Betoniarek - nie nikt się nie spodziewał że i z tym będzie miał problem
5
Benzema jednak 15 tylko się pomylili, polecam sprawdzić w google wpisując "Benzema 15"
0
@Ptasior akurat to dość powszechny sposób mordu w świecie zwierząt
3
@Compadre niestety tu nie ma drugiego serwisu więc nie trafił
0
@Kgorecki2500 a wszystko w imieniu wiadomo czyich interesów