MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RafiVeB ja wiem że skrajny indywidualizm i alienacja to norma dzisiejszych czasów ale czasami może warto pomartwic się nie tylko o siebie
1
@MesQueUnClub96 tylko na olimpiadzie te Japońce jakoś oszukały pewnie to radioaktywny opad z Fukushimy go powstrzymał
0
@barcu$ człowiek widzi początek posta i strach co będzie dalej
1
@MesQueUnClub96 to te szczepionki od Gates'a mu tych rywali tak zniewalają
0
Komentarz usunięty
0
@negreanu ok przepraszam wyżej wymienionego użytkownika którego uderzyłem
0
@Prorokk i no to mi się podoba, nie musimy wszystkiego rozumieć i brać za swoje by się szanować
1
@Survier biorąc pod uwagę polską sytuację demograficzną to życzę powodzenia tylko jak się uda lepiej nie wspominać dzieciom które ma twój ulubiony zestaw ;)
0
@Survier a to akurat nie wiem jak działa, czy pojedynczy gen, czy recesywny itd., plus dzieci ciemnieją czasami z wiekiem
0
Komentarz usunięty
0
@Mroziu na zdrowie
0
@Survier w takim razie mam nadzieję że posiadasz takie cechy inaczej zgodnie z regułami genetyki będzie ciężko
0
@Prorokk włoszczyzna
0
@Barcanajlepszyteam i można z szacunkiem? Można
0
@Barcanajlepszyteam ach yes słynne płcie tasiemca: kobieta i mężczyzna
2
@Keson przecież on wczoraj dopiero konto założył więc jaki stary
0
@Barcanajlepszyteam skąd pomysł, że będę od razu tłumaczył? mogłem tylko podać ci odpowiedź, natomiast musiałem wiedzieć o co właściwie pytasz używając słowa płeć
0
@Survier dlatego prosiłem kolegę o doprecyzowanie pytania, osobiście życzyłbym sobie żyć w społeczeństwie gdzie płeć nie istnieje, natomiast nie jestem na ziemi sam, a dla wielu odgrywa ona ogromną rolę (także ta w której sam jestem postrzegany), natomiast zaimki dla mnie zawsze były tym w czym odnoszę się do innych osób, więc tu upływ czasu czy coś nic nie zmieniło
0
@Barcanajlepszyteam to po co pytasz jak nawet nie jesteś otwarty na odpowiedź?
0
@negreanu cóż wszystko zależy od kontekstu oczywiście, przede wszystkim co rozumiesz pod słowem obrazić w tym wypadku i "coś złego"
0
@Survier w sensie nie lubię Tuska, ale nie za to że niby kradnie głosy Razem czy inne lewicowe, bo niby kiedy, tańszym kredytem czy związkami partnerskimi "kiedyś"
0
@Barcanajlepszyteam to zależy o co dokładnie pytasz, rozstrzał odpowiedzi mocno od tego będzie się wahał
1
@messi564 jak dla mnie to monogamia jest dziwnym wynalazkiem, więc jak najbardziej rozumiem
1
@626 na najbliższym godzinę chyba takie 7,5/10
0
@Survier osobiście od zawsze powtarzam, że główna rzecz co stawia CDU/CSU w dobrym świetle to AfD
2
@Barcanajlepszyteam osobiście mam nadzieję że odróżniasz posiadane poglądy od orientacji seksualnej czy płci, natomiast co do drugiej części pytania to nie mam z tym najmniejszego problemu jeśli poczułeś się obrażony, możesz mi przebaczyć jak na katolika przystało :)
2
@Survier oj obawiam się że mają większe, ale w sumie to ołtarzyki w domach mnie nie wiele obchodzą, problem pojawia się jak wychodzą z nich ze swoją ideologią
0
@Mroziu nie masz za co dziękować
3
@Survier to samo Konfederacja tylko biblia, bóg i kościół. Taki polski obraz https://zapodaj.net/plik-OouO9e1hU5
1
@Emhyr poza tym, że te ceny to wiadomo skąd... Przecież samo United może pójść za 6 mld i to chyba w funtach