2

No rozumiem jeszcze kary za przekleństwa (choć w tej sytuacji były trochę uzasadnione) ale za symulke ? Ronaldo z Pepe nie lubią tego ;)

1

To wszyscy mówią że Xavi w Katarze a on u nas w drużynie żeńskiej gra i jeszcze nagrody odbiera :D

29

Real znowu wrócił do beznadziejnej gry jak tylko dostaną kogoś silnego to mają ogromne problemy a i z tymi gorszymi czasami nie dają rady. Najlepsza była ostatnia kontra Realu i strzał CR7 prosto w Iraizoza

2

Co napisze AS to było wiadome zaraz po meczu ;)

0

Niektórzy już w presezonie twierdzili że Digne jest lepszy od Alby moim zdaniem póki co ma jeszcze daleko.(choć ma naprawdę dobre przebłyski)

0

Dobrze że Andre zagra za Rakitica bo ten w tym sezonie grywał prawie zawsze i odpoczynek mu się przyda.

0

Po prostu Claudio chciał zagrać do Suareza.

0

Panie sędzio pan ma w kieszeni kartki?

0

Ciekawe co powie Masip jak będzie odchodził (nie że go nie lubię po prostu jestem ciekaw)

6

Bardzo dobry bramkarz choć dziś było dość słabo w jego wykonaniu.

3

Może w tym samym czasie była jakaś impreza ;)

1

W końcu mecz Barcy bez większego stresu.

2

Czyli tak jak pisał Sport Vidal jest już chyba poza Barcą choć Roberto przecież też kiedys nie otrzymywał szans na gre

0

Odpowiedź na pytanie Xaviego z Marci i o przeciekach szatni w stylu Enrique czyli genialne :)

5

Ciekawe by były wtedy relacje na linii Real-Barca

1

Póki Argentyna nie dostanie porządnego szkoleniowca (np. Simeone) to Messi będzie chyba musiał tam grac żeby coś wygrywali.

0

Znając piłkarską mafie z Madrytu to może na fotelu prezesa ligi siedzieć do śmierci.

2

Oby to nie był pojedynek na ilość błędów.

0

no ale jest NO TO Racism i tak dalej czyli ludzi czarnych, żółtych itd nie wolno dyskryminować ale działaczy niepodległościowych już tak.

2

Nie ma to jak wolność wyrażania swoich wartości i przekonań oraz europejski brak dyskryminacji.

7

No Arda i niektórzy już złapali gorzej trochę z obroną.

1

Strasznie te pensje idą w górę, co będzie za parę lat(zwłaszcza w BPL) to nie mam pytań.

0

No tak bo to on sam sobie pozwolenia na gre daje a lekarze (w tym reprezentacja) tylko pensje pobierają za nic :D

4

Aż się przypomina drybling Valdesa z Di Marią.

0

Póki co faktycznie mu nie dorównuje ale co będzie w przyszłości ?

2

Że podczas nieobecności Messiego ciężar gry na sb będzie brać Pique to chyba nikt się nie spodziewał.

0

To chyba oglądałem inne mecze np. z Athletic Bilbao (5-2) bramka Aduriza

1

Rozumiem wasz hejting Matsa( no bo co to ma być ?!!) ale przypominam że wspominany tutaj Claudio w tym sezonie też robi masę błędów.

0

Przydałby się ewidentnie ktoś kto umie świetnie rozgrywać tzn. Iniesta albo Leo (Rakitic też może swoje dać zwłaszcza z dystansu)

0

Oby tak faktycznie było bo u niewiarygodnego pracodawcy źle się pracuje.( Tak wiem że jesteśmy czymś więcej niż klubem ale obietnica to obietnica.)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?