MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
No rozumiem jeszcze kary za przekleństwa (choć w tej sytuacji były trochę uzasadnione) ale za symulke ? Ronaldo z Pepe nie lubią tego ;)
1
To wszyscy mówią że Xavi w Katarze a on u nas w drużynie żeńskiej gra i jeszcze nagrody odbiera :D
29
Real znowu wrócił do beznadziejnej gry jak tylko dostaną kogoś silnego to mają ogromne problemy a i z tymi gorszymi czasami nie dają rady. Najlepsza była ostatnia kontra Realu i strzał CR7 prosto w Iraizoza
2
Co napisze AS to było wiadome zaraz po meczu ;)
0
Niektórzy już w presezonie twierdzili że Digne jest lepszy od Alby moim zdaniem póki co ma jeszcze daleko.(choć ma naprawdę dobre przebłyski)
0
Dobrze że Andre zagra za Rakitica bo ten w tym sezonie grywał prawie zawsze i odpoczynek mu się przyda.
0
Po prostu Claudio chciał zagrać do Suareza.
0
Panie sędzio pan ma w kieszeni kartki?
0
Ciekawe co powie Masip jak będzie odchodził (nie że go nie lubię po prostu jestem ciekaw)
6
Bardzo dobry bramkarz choć dziś było dość słabo w jego wykonaniu.
3
Może w tym samym czasie była jakaś impreza ;)
1
W końcu mecz Barcy bez większego stresu.
2
Czyli tak jak pisał Sport Vidal jest już chyba poza Barcą choć Roberto przecież też kiedys nie otrzymywał szans na gre
0
Odpowiedź na pytanie Xaviego z Marci i o przeciekach szatni w stylu Enrique czyli genialne :)
5
Ciekawe by były wtedy relacje na linii Real-Barca
1
Póki Argentyna nie dostanie porządnego szkoleniowca (np. Simeone) to Messi będzie chyba musiał tam grac żeby coś wygrywali.
0
Znając piłkarską mafie z Madrytu to może na fotelu prezesa ligi siedzieć do śmierci.
2
Oby to nie był pojedynek na ilość błędów.
0
no ale jest NO TO Racism i tak dalej czyli ludzi czarnych, żółtych itd nie wolno dyskryminować ale działaczy niepodległościowych już tak.
2
Nie ma to jak wolność wyrażania swoich wartości i przekonań oraz europejski brak dyskryminacji.
7
No Arda i niektórzy już złapali gorzej trochę z obroną.
1
Strasznie te pensje idą w górę, co będzie za parę lat(zwłaszcza w BPL) to nie mam pytań.
0
No tak bo to on sam sobie pozwolenia na gre daje a lekarze (w tym reprezentacja) tylko pensje pobierają za nic :D
4
Aż się przypomina drybling Valdesa z Di Marią.
0
Póki co faktycznie mu nie dorównuje ale co będzie w przyszłości ?
2
Że podczas nieobecności Messiego ciężar gry na sb będzie brać Pique to chyba nikt się nie spodziewał.
0
To chyba oglądałem inne mecze np. z Athletic Bilbao (5-2) bramka Aduriza
1
Rozumiem wasz hejting Matsa( no bo co to ma być ?!!) ale przypominam że wspominany tutaj Claudio w tym sezonie też robi masę błędów.
0
Przydałby się ewidentnie ktoś kto umie świetnie rozgrywać tzn. Iniesta albo Leo (Rakitic też może swoje dać zwłaszcza z dystansu)
0
Oby tak faktycznie było bo u niewiarygodnego pracodawcy źle się pracuje.( Tak wiem że jesteśmy czymś więcej niż klubem ale obietnica to obietnica.)