MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentatorzy chyba czytają z kartek a sedziowie jak zawsze ;)
0
"Ostatniego karnego strzelałem na placu przed moim domem w Gijon. Nie mogę mówić więc o wadach i zaletach. Pamiętam tylko, że przestrzeliłem."
4
Cheryszew to chyba na zawsze zapamieta tą edycje PK ;)
1
Wszystko jasne wina Cheryszewa
0
Mówisz podanie myślisz Iniesta
0
Bramkarz bedzie miał dużo pracy... przy wyciąganiu piłki z siatki ;)
1
Nie żebym chciał coś stwierdzac ale wchodze na relacje Realu i widze 3-0 patrze na strzelców a tu Ronaldo z karnego :D
0
Może sie wydawac to niesprawiedliwe ale taka prawda że my moglibyśmy już nie miec z powodu kontuzji Suareza i Leo także te dwie czerwone moim zdaniem słuszne
0
Powinien wejśc Arda
0
To bedzie kolejny hat-trick tak jak z poprzednimi rekordami
2
Zbliża sie mecz Realu z Espaniolem, ciekawe jak zagrają te chamy i ile im CR7 goli strzeli ;)
0
Nie swoim chamskim zachowaniem
1
Ale mnie ostatnio Aduriz wku*wia
0
Masche gra jako 3 obrońca właściwie
2
Bilbao ewidentnie straciło siły teraz albo nigdy panowie VeB!
1
Ale mi brakuje na lewej Alby bo szybkośc Mathieu to .....
0
Dobrze że Luisa nie ma bo i sedzia by z tunelu nie wyszedł ;)
22
Jak płaczki :D Leże
0
Arda dziś czaruje ;)
0
Munir ostatnio nieźle gra
0
Nolito teraz by sie przydał jak nie ma Leo i Luisa ;)
0
Na LO zagra Roberto ;)
1
Narzekali że Ney poprzednio sztuczki użył tylko do ośmieszenia to dziś czaruje od początku ;)
1
Jak Aleix Vidal bedzie tak biegał cały mecz to nie wiem czy potem bedzie miał siły chodzic ;)
10
Widac że Leo ma wprawe w dotykaniu kulistych rzeczy ;)
5
Chyba mu ją brudną dali że tak po niej jeździł reką ;)
3
"Rok temu na moim miejscu był Cristiano" musiał to powiedziec ;)
9
Ta niemka to widac że czystej krwii
1
Właściwy człowiek na właściwym miejscu ;)
0
Gdzie w tej XI jest Bravo albo MATS ?!