0

Komentatorzy chyba czytają z kartek a sedziowie jak zawsze ;)

0

"Ostatniego karnego strzelałem na placu przed moim domem w Gijon. Nie mogę mówić więc o wadach i zaletach. Pamiętam tylko, że przestrzeliłem."

4

Cheryszew to chyba na zawsze zapamieta tą edycje PK ;)

1

Wszystko jasne wina Cheryszewa

0

Mówisz podanie myślisz Iniesta

0

Bramkarz bedzie miał dużo pracy... przy wyciąganiu piłki z siatki ;)

1

Nie żebym chciał coś stwierdzac ale wchodze na relacje Realu i widze 3-0 patrze na strzelców a tu Ronaldo z karnego :D

0

Może sie wydawac to niesprawiedliwe ale taka prawda że my moglibyśmy już nie miec z powodu kontuzji Suareza i Leo także te dwie czerwone moim zdaniem słuszne

0

Powinien wejśc Arda

0

To bedzie kolejny hat-trick tak jak z poprzednimi rekordami

2

Zbliża sie mecz Realu z Espaniolem, ciekawe jak zagrają te chamy i ile im CR7 goli strzeli ;)

0

Nie swoim chamskim zachowaniem

1

Ale mnie ostatnio Aduriz wku*wia

0

Masche gra jako 3 obrońca właściwie

2

Bilbao ewidentnie straciło siły teraz albo nigdy panowie VeB!

1

Ale mi brakuje na lewej Alby bo szybkośc Mathieu to .....

0

Dobrze że Luisa nie ma bo i sedzia by z tunelu nie wyszedł ;)

22

Jak płaczki :D Leże

0

Arda dziś czaruje ;)

0

Munir ostatnio nieźle gra

0

Nolito teraz by sie przydał jak nie ma Leo i Luisa ;)

0

Na LO zagra Roberto ;)

1

Narzekali że Ney poprzednio sztuczki użył tylko do ośmieszenia to dziś czaruje od początku ;)

1

Jak Aleix Vidal bedzie tak biegał cały mecz to nie wiem czy potem bedzie miał siły chodzic ;)

10

Widac że Leo ma wprawe w dotykaniu kulistych rzeczy ;)

5

Chyba mu ją brudną dali że tak po niej jeździł reką ;)

3

"Rok temu na moim miejscu był Cristiano" musiał to powiedziec ;)

9

Ta niemka to widac że czystej krwii

1

Właściwy człowiek na właściwym miejscu ;)

0

Gdzie w tej XI jest Bravo albo MATS ?!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?