MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Atletico przegrało wiec trzeba to wykorzystac ;)
12
cytat dnia Danilo: "Benitez jest świetnym szkoleniowcem"
0
Busi na ŚPD gra bardziej ofensywnie niż Rakitic z przodu ;)
0
Szkoda on w tym sezonie magicznie gra
1
i Wenger w Arsenalu ;)
0
Ale Pique dziś czyści ;)
0
Kiedy w końcu szpaku poprawnie wymówi nazwisko Mascherano ;)
5
W meczu z Arsenalem Mertesacker bedzie sie mógł poczuc jak Boateng ;)
0
ale grają z Villarealem na wyjeździe i to sie liczy
1
Bez zmian byłoby lepiej
0
napisałem co bym chciał a nie co jest realne
0
ja bym chciał dostac Real żeby ich wyeliminowac we wczesnej fazie ;)
1
Marc grał genialnie: świetnie bronił strzały Bayeru i w końcu znów pokazał jak umie grac nogami
0
Roma sobie "zapewniła"
15
Najwiekszy plus meczu moim zdaniem gra Ter Stegena(zawodnik meczu według mnie) :)
2
Dobry ten młodzian co zmienił Albe
0
Munir z Sandro to chyba swe um wyczerpali w meczu z Vallanose w PK
1
Jakoś jak Pepe kiedyś tak nadepnął Leo to Marka nic o tym nie wspomniała
0
Nie ma kto grac z przodu po to to wypożyczenie
2
Myśle że jak sie postarają to może Douglasa dostaną
0
Tyle to mogą za munira dac ;)
0
City, MU, Real(Neymar) może jeszcze Termalika ?
1
ktoś wie ile ma nie byc Ter Stegena?
0
No to dopiero sie bd działo chociaż jak Alves bd grał tak jak wczoraj to Vidalowi cieżko sie bd wbic do składu ;)
9
Jak ja sie nie moge doczekac meczu z Valencią ;)
0
Pogba na 55? a wyłozyc trzeba prawie dwa razy tyle
1
i powiedział to na trzeźwo ;)
1
Modric też mógł spokojnie skonczyc z czerwem
0
Real w tym meczu grał wyjatkowo chamsko
0
W sobote z Sociedad to dopiero bd ciekawie ;)