1

Atletico przegrało wiec trzeba to wykorzystac ;)

12

cytat dnia Danilo: "Benitez jest świetnym szkoleniowcem"

0

Busi na ŚPD gra bardziej ofensywnie niż Rakitic z przodu ;)

0

Szkoda on w tym sezonie magicznie gra

1

i Wenger w Arsenalu ;)

0

Ale Pique dziś czyści ;)

0

Kiedy w końcu szpaku poprawnie wymówi nazwisko Mascherano ;)

5

W meczu z Arsenalem Mertesacker bedzie sie mógł poczuc jak Boateng ;)

0

ale grają z Villarealem na wyjeździe i to sie liczy

1

Bez zmian byłoby lepiej

0

napisałem co bym chciał a nie co jest realne

0

ja bym chciał dostac Real żeby ich wyeliminowac we wczesnej fazie ;)

1

Marc grał genialnie: świetnie bronił strzały Bayeru i w końcu znów pokazał jak umie grac nogami

0

Roma sobie "zapewniła"

15

Najwiekszy plus meczu moim zdaniem gra Ter Stegena(zawodnik meczu według mnie) :)

2

Dobry ten młodzian co zmienił Albe

0

Munir z Sandro to chyba swe um wyczerpali w meczu z Vallanose w PK

1

Jakoś jak Pepe kiedyś tak nadepnął Leo to Marka nic o tym nie wspomniała

0

Nie ma kto grac z przodu po to to wypożyczenie

2

Myśle że jak sie postarają to może Douglasa dostaną

0

Tyle to mogą za munira dac ;)

0

City, MU, Real(Neymar) może jeszcze Termalika ?

1

ktoś wie ile ma nie byc Ter Stegena?

0

No to dopiero sie bd działo chociaż jak Alves bd grał tak jak wczoraj to Vidalowi cieżko sie bd wbic do składu ;)

9

Jak ja sie nie moge doczekac meczu z Valencią ;)

0

Pogba na 55? a wyłozyc trzeba prawie dwa razy tyle

1

i powiedział to na trzeźwo ;)

1

Modric też mógł spokojnie skonczyc z czerwem

0

Real w tym meczu grał wyjatkowo chamsko

0

W sobote z Sociedad to dopiero bd ciekawie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?