1

Szkoda że nie udało się wygrać do 0 ! Fajnie by było gdyby Mats zachował czyste konto ;)

0

Szkoda mi tylko naszego bramkarza bo mógł wczoraj mieć czyste konto ;)

15

Mi najbardziej żal Ter Stegena bo bronił rewelacyjnie i fajnie by było gdyby zachował czyste konto ;)

2

Dziś lewe skrzydło fantastycznie jak Mascherano a prawe bardzo miernie tak samo jak Pique ;)

0

Mats broni świetnie ale Bravo jest również rewelacyjny a długo już nie pogra więc moim zdaniem Luis Enrique dobrze robi stosując roszady ;)

1

Atletico stać na to by pokonać Real pokazali to ostatnio ;)

0

Dobrze że nie było w tym sezonie potrzeby zmiany bramkarza w czasie meczu ;)

0

Pamiętam jak kiedyś gdy nie było Leo wolnego wykonał Sanchez i zdobył gola. Mimo to jak Messi wrócił dalej był głównym wykonawcą obok Xaviego ;)

0

Sam tam chciałbym być ;)

24

14 Trafień po stałych fragmentach gry ;) Rok temu bym nie uwierzył ;)

0

Akurat nasz Busquets jest z pomocników w najlepszej dyspozycji w tym sezonie ;)

0

Oczywiście że my na to liczymy ;)

0

W pełni się z Luisem zgadzam :) Zagrał dziś świetnie ;)

0

Wchodzę w stronę a tu nasz ŚPD łapie się za oko ;)

0

Ten Busquets rozwala system ;)

0

Nie uznali mu gola że niby spalony :(

0

Oglądam strasznie słabo grają karne są więc chyba rozwiązaniem ;)

0

Jak tak Rayo zagra drugą połowę to ten punkt powinni zdobyć ;)

0

Rayo utrzymuje się przy piłce i próbuje sforsować Real wrzutkami a Real gra bardzo chaotycznie szukając swego nurka ;)

0

7 bo Real ma zaległy mecz który jeszcze nie dobiegł końca ;)

1

Ależ prezent sprawiłoby Rayo gdyby wygrało z Realem ;)

0

Rayo ma 80 podań więcej niż Real ;)

0

To 7 pkt super wygląda w tabeli fajnie by było jakby tak zostało ;)

3

Nurek znowu w akcji

0

Rayo ciśnie Real jak chce tylko strzały mają jakieś mizerne ;)

0

Xavi potrafi mistrzosko dośrodkować :) Pozostanie żal jak odejdzie ;)

0

Bartra wspaniale głową na 3-0 :)

0

Liczę na jakieś 4-0 i popis duetu Messi-Suarez :)

0

Pedro musiałby grać na PO by być potrzebny w Barcie :) Tak to można coś na nim zarobic ;)

0

Zamienić Pedro na Sterlinga to byłoby coś ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?