0

Pamiętam mecz z Alabacte i tą akcję Ronaldinho-Messi zakończoną ładną bramką.

0

Isco gra podobnie a tańszy jest od Pogby ;)

0

To dopiero był piłkarz a jakie piękne bramki strzelał tą swoją lewą nogą.

0

Mam nadzieję że Laporta wróci na swój tron bo choć za bardzo nie mam nic do Bartomeu to pomysł ze zmianą nazwy Camp Nou był tragiczny.

1

Zubi tez był świetnym piłkarzem ale dyrektorem gorszym to samo może się stać z Erickiem ;)

0

Ale ci nasi mają piękne żony ;)

0

na pewno jestem za kupieniem jeszcze jednego pomocnika jak najmłodszego i najlepszego ale nie koniecznie za tyle ile chcą za Pogbę ;)

2

Fajnie by było gdyby zagrał u nas, ale nie należy walczyć o niego za wszelką cenę (110 mln.). Jakby się nie udało to są przecież inni wspaniali młodzi pomocnicy do kupienia za mniejszy hajs.

0

Ale problemów robią z tym transferem. Moim zdaniem Barca jeśli były nieprawidłowości to powinna dostać grzywnę bo co nam mogą więcej zrobić. A nie że ciągną tak w nieskończoność.

1

Zachowanie Neymara niezbyt fajne ale nie koniecznie chciał trafic tego piłkarza a poza tym źle mu się Kolumbia kojarzy.

0

Właśnie podczas celebracji strasznie mnie ona ciekawiła ;)

0

Nie za bardzo kojarze obu zawodników ale warto by ich sprawdzić kto wie co się z nimi wydarzy w przyszłości ;)

0

Pogba to świetny piłkarz ale za 110 mln. to można by 3 innych dobrych kupić ;)

0

Łysy Alba wygląda lepiej niż łysy Enrique ;)

0

Kolejny gracz z Sevilli i według mnie bardzo dobrze dla nas :) Z tamtąd nic złego jeszcze do nas nie trafiło ;)

2

Moim zdaniem najgorszy w tym finale był sędzia który podszedł bardzo pobłaźliwie do piłkarzy Juve którzy to wykorzystali :( Najgorzej było mi patrzeć jak w drugiej połowie Liechstainer faulował naszych masowo

10

Redaktorzy AS-a to chyba płakali jak pisali o Barcie ;)

0

Aż nie mogę uwierzyć że oni to wczoraj wygrali ;)

1

Sytuację z niby karnymi były kontrowrsyjne więc chyba dobrze że Turek żadnego nie gwizdnął

3

Barcelona zdobyła drugi tryplet tak jak Real Madryt nigdy !

0

Chyba nie tylko ja mam dzis takiego kaca

0

Teraz czekamy na 6 tytuł CL ;)

0

Barça, Barça, Barça, Barça i po raz piaty Barça !!!

0

No Barca pokazała w tym sezonie że też może grać bez niej ;0

0

Ale emocje dzis już od rana rosną ;)

0

Jak dzis wygramy to upiję sie jak nigdy !

0

Nie ma to jak obiektywna opinia

0

Juve moim zdaniem nie ma szans z Barceloną w tej formie ;) MSN rozniesie ją na strzępy pytanie tylko jak szybko :)

0

Jak dla mnie jedyną szansą Juve są wolne wykonywane przez Pirlo ;)

0

Ja po finale oczekuję trzech rzeczy: 1.Alves wystąpi w lepszej fryzurze niż w PK 2.Komentarz będzie na odpowiednim poziomie i oczywiście 3. że Barca zagra tak jak potrafi z MSN na czele ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?