MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pamiętam mecz z Alabacte i tą akcję Ronaldinho-Messi zakończoną ładną bramką.
0
Isco gra podobnie a tańszy jest od Pogby ;)
0
To dopiero był piłkarz a jakie piękne bramki strzelał tą swoją lewą nogą.
0
Mam nadzieję że Laporta wróci na swój tron bo choć za bardzo nie mam nic do Bartomeu to pomysł ze zmianą nazwy Camp Nou był tragiczny.
1
Zubi tez był świetnym piłkarzem ale dyrektorem gorszym to samo może się stać z Erickiem ;)
0
Ale ci nasi mają piękne żony ;)
0
na pewno jestem za kupieniem jeszcze jednego pomocnika jak najmłodszego i najlepszego ale nie koniecznie za tyle ile chcą za Pogbę ;)
2
Fajnie by było gdyby zagrał u nas, ale nie należy walczyć o niego za wszelką cenę (110 mln.). Jakby się nie udało to są przecież inni wspaniali młodzi pomocnicy do kupienia za mniejszy hajs.
0
Ale problemów robią z tym transferem. Moim zdaniem Barca jeśli były nieprawidłowości to powinna dostać grzywnę bo co nam mogą więcej zrobić. A nie że ciągną tak w nieskończoność.
1
Zachowanie Neymara niezbyt fajne ale nie koniecznie chciał trafic tego piłkarza a poza tym źle mu się Kolumbia kojarzy.
0
Właśnie podczas celebracji strasznie mnie ona ciekawiła ;)
0
Nie za bardzo kojarze obu zawodników ale warto by ich sprawdzić kto wie co się z nimi wydarzy w przyszłości ;)
0
Pogba to świetny piłkarz ale za 110 mln. to można by 3 innych dobrych kupić ;)
0
Łysy Alba wygląda lepiej niż łysy Enrique ;)
0
Kolejny gracz z Sevilli i według mnie bardzo dobrze dla nas :) Z tamtąd nic złego jeszcze do nas nie trafiło ;)
2
Moim zdaniem najgorszy w tym finale był sędzia który podszedł bardzo pobłaźliwie do piłkarzy Juve którzy to wykorzystali :( Najgorzej było mi patrzeć jak w drugiej połowie Liechstainer faulował naszych masowo
10
Redaktorzy AS-a to chyba płakali jak pisali o Barcie ;)
0
Aż nie mogę uwierzyć że oni to wczoraj wygrali ;)
1
Sytuację z niby karnymi były kontrowrsyjne więc chyba dobrze że Turek żadnego nie gwizdnął
3
Barcelona zdobyła drugi tryplet tak jak Real Madryt nigdy !
0
Chyba nie tylko ja mam dzis takiego kaca
0
Teraz czekamy na 6 tytuł CL ;)
0
Barça, Barça, Barça, Barça i po raz piaty Barça !!!
0
No Barca pokazała w tym sezonie że też może grać bez niej ;0
0
Ale emocje dzis już od rana rosną ;)
0
Jak dzis wygramy to upiję sie jak nigdy !
0
Nie ma to jak obiektywna opinia
0
Juve moim zdaniem nie ma szans z Barceloną w tej formie ;) MSN rozniesie ją na strzępy pytanie tylko jak szybko :)
0
Jak dla mnie jedyną szansą Juve są wolne wykonywane przez Pirlo ;)
0
Ja po finale oczekuję trzech rzeczy: 1.Alves wystąpi w lepszej fryzurze niż w PK 2.Komentarz będzie na odpowiednim poziomie i oczywiście 3. że Barca zagra tak jak potrafi z MSN na czele ;)