0

Jest gol! Oby teraz powrócił suarez jakiego znamy ;)

0

Za Messiego powinien wejśc Iniesta jego drybling mógłby sporo wnieśc do gry z takim zawodnikami jakich ma Las palmas ;)

2

Suarez zagubiony tak samo jak w meczu z celtą

1

ja nie wymagam tylko taki wynik bym chciał ;)

0

Cordoba też grała piątką obrońców ;)

0

niech wyjdzie wyjściowy skład i bedzie la manita

0

Mam nadzieje że nasi sie po nich przejadą tak z co najmniej 6-0 i odzyskają pewnośc siebie, która przyda sie w nastepnych meczach ;)

0

Mam nadzieje ze nasi rozstrzelają Las Palmas i odzyskają pewnośc siebie

0

Panowie gonimy wynik ;)

0

w końcu coś gramy :D

0

Szkoda tej bramki na 2-0 gdyby nie ona to można by to odrobic a tak to z tak grającym MSN raczej nie sądze ;)

0

w końcu jakaś akcja

0

Czemu Alba nie gra?

0

mamy Inieste i jego dryblingi

1

3 pkt nasze i o tym meczu można zapomniec

0

Pamietam mecz z realem na santiago wygrany 4-3 i tam Messi wykonywał dwa karne i oba wykonał genialnie ;)

0

Messi i jego przerzuty coś Pięknego ;)

0

Adriano na lewej obronie ?

0

Mecz z Levante jest idealną okazją do rozstrzelania sie

0

No i bedą musieli teraz sie młodzi wykazac

1

Teraz szkoda tego Halliovica

0

I teraz nasza ławka wygląda bardzo biednie

0

No dobra rozumiem jak takie rzeczy robi Levante czy Eibar ale Roma i to jeszcze z trenerem który zapowiada że jego zespół bedzie chciał prowadzic gre

0

Taka prawda że Roma w tym spotkaniu przez jego 90% broniła autobusem a przy golu miała mnóstwo szczescia ;)

0

MSN z przodu można grac ;)

1

gdzie sedzia tam widział reke kur** ma* ???!!!!

3

Messi powinnien strzelac wolne z prawego skrzydła a Neymar z lewego ;)

0

w końcu Messi na boisko ;)

0

Czemu Messi sie nie rozgrzewa ?

26

Bez Pique Vermalen jest numerem jeden w obronie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?