MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest gol! Oby teraz powrócił suarez jakiego znamy ;)
0
Za Messiego powinien wejśc Iniesta jego drybling mógłby sporo wnieśc do gry z takim zawodnikami jakich ma Las palmas ;)
2
Suarez zagubiony tak samo jak w meczu z celtą
1
ja nie wymagam tylko taki wynik bym chciał ;)
0
Cordoba też grała piątką obrońców ;)
0
niech wyjdzie wyjściowy skład i bedzie la manita
0
Mam nadzieje że nasi sie po nich przejadą tak z co najmniej 6-0 i odzyskają pewnośc siebie, która przyda sie w nastepnych meczach ;)
0
Mam nadzieje ze nasi rozstrzelają Las Palmas i odzyskają pewnośc siebie
0
Panowie gonimy wynik ;)
0
w końcu coś gramy :D
0
Szkoda tej bramki na 2-0 gdyby nie ona to można by to odrobic a tak to z tak grającym MSN raczej nie sądze ;)
0
w końcu jakaś akcja
0
Czemu Alba nie gra?
0
mamy Inieste i jego dryblingi
1
3 pkt nasze i o tym meczu można zapomniec
0
Pamietam mecz z realem na santiago wygrany 4-3 i tam Messi wykonywał dwa karne i oba wykonał genialnie ;)
0
Messi i jego przerzuty coś Pięknego ;)
0
Adriano na lewej obronie ?
0
Mecz z Levante jest idealną okazją do rozstrzelania sie
0
No i bedą musieli teraz sie młodzi wykazac
1
Teraz szkoda tego Halliovica
0
I teraz nasza ławka wygląda bardzo biednie
0
No dobra rozumiem jak takie rzeczy robi Levante czy Eibar ale Roma i to jeszcze z trenerem który zapowiada że jego zespół bedzie chciał prowadzic gre
0
Taka prawda że Roma w tym spotkaniu przez jego 90% broniła autobusem a przy golu miała mnóstwo szczescia ;)
0
MSN z przodu można grac ;)
1
gdzie sedzia tam widział reke kur** ma* ???!!!!
3
Messi powinnien strzelac wolne z prawego skrzydła a Neymar z lewego ;)
0
w końcu Messi na boisko ;)
0
Czemu Messi sie nie rozgrzewa ?
26
Bez Pique Vermalen jest numerem jeden w obronie