MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Mam nadzieję, że nie korzystacie z toalety w pracy
1
@Jakchcesz Też myślę. Czymś na to wesele @Popitek12 trzeba będzie wjechać
1
@marcin62 Pozytywnych newsów jak na lekarstwo, więc cieszy
1
Komentarz usunięty
2
@NeroTFP1 Ja jak w domu ćwiczę to czasami nawet książkę czytam podczas przerw
0
@Ignareks No to ja jak chodziłem to byli tacy chorzy psychicznie prowadzący co chcieli 100 % na wykładach xd A kończyłem nauki społeczne
0
@Ignareks Inną grupą docelową mogą być ludzie co łączą studia z pracą a mają wykładowcę gownoprzedmiotu co z dupy wymaga wysokiej obecności
71
@AlexDark00 kogo bierzesz za cel od lipca?
7
Danke Schön
4
@Hellrider a ten debil Laporta mówi, że niby szatnię im rozwali. Nic się nie zna gruby, może jeszcze przepowie Złotą piłkę dla Dembele xd
0
@Lionel_Messi10 ciekawe czy drzwi strzelenia więcej bramek niż Lewy w tym roku też wchodzą w grę xd
1
@lajcior tej dla @TR3YWAY pewnie jeszcze nie ma na świecie
5
Wasza wysokość jest zbyt łaskawa xd
4
Atmosferka
2
@Adran360 otwarcie lepsze
4
A ja tam real rozumiem. Ligę wygrali w październiku to od dawna grają na luzie
2
@Comentateiro kleju się nawciągała i lata jak pojebana
10
Florek weź zostań! Razem z pachołkiem najlepiej
14
@Kgorecki2500 Najlepsza trylogia to będzie jak biali z Mourinho za rok też skończą bez trofeów
0
@majkiii Napalm
1
@AmigoBlancos kto by chciał gwizdów w robocie słuchać jak można wziąć wolne
1
@baarcelona A Nigeryjczyk to ile twoim zdaniem?
3
@Luciano99 Najlepsze chyba i tak jest united co wydało miliardy by przegrać finał ze Spurs xd
5
@DragonxNF Nie. Z rosyjskich szpiegów poleca mi tylko brauna
11
A to plot twist. No nic to wymyślić kolejnego za 150 mln który na pewno nie przyjdzie i od nowa xd
1
@allien18 kwatera wybrana?
0
@esem91 Jak jestem między jedną aktywnością fizyczną a drugą. Krótki czas, żeby się odświeżyć ale żeby mięśnie się za bardzo nie zluzowały
4
@Safrani Ludziom co przywożą mi jedzenie daje, a @Kessie sam bierze
2
@Pawlak1992 Chyba Perez. Wiadomo, że to trudne ale jeszcze by się jakaś rewolucja mogła udać i co wtedy. A i tak dziadek już nie wiadomo ile nie pociągnie, więc walka o władzę też białych czeka
12
@NeroTFP1 Ale mi się marzy regularne kartkowanie kopania/zabierania piłki po gwizdku