3


Tak było

0

Raz coś dobrze powiedział xd

2

Dziwne nie?


3

@NeroTFP1 No co, mecz oszukany, pgmol przeprosi, żadnych zmian czy konsekwencji, pora na CSa xd

4

@Bunk420
Ja tam nic do nich nie mam


Nawet szacunku

14

Mourinho w realu, Neymar powołany. Który my mamy rok?

2


Śmietnik zamiast serca mają Francuzy

2

Proszę nie xddd

1

@jacobFCB Temat śmierci wydaje się w ogóle ciężki do przegadania z dziećmi dlatego trzymaj się tam.

2

@Alvarinho Ja generalnie mam wyj*bane co sobie tam ludzie robią jak innych nie krzywdzą, więc no nie poświęcam myśleniu nad tym wiele czasu. Natomiast jak ktoś znajomy się pyta o opinię to jeszcze nie miałem, żeby mi się podobało co sobie zrobili.

3

@Alvarinho W mojej opinii tatuaże mają sens tylko jako coś bardzo osobistego, więc nie mam i raczej mieć nie będę.

4

@partymaker Skoro ludzie z tak negatywną opinią nadal bywają ich klientami to spora szansa, że nigdy xd

0

@BojanKriKicz No tylko awanse w lm = kasa. Także to się samo trochę napędza, czy jedną czy drugą stronę.

1

@mekston Mocno nie po polsku to napisane, ale niezłe osiągnięcie (chyba xd)

9


Chociaż 5 minut spokoju

13


Kiedyś to były czasy, teraz nie ma czasów

3

@pt9 Cały mój jadłospis byś wyrzucił

3


No nie ma

24


Kandydat na kapitana

11


Gościu zajęty myśleniem co tam @July_6_BcN na kolację zapoda

6

Super info, ale gorzej smakuje przy doniesieniach o kontuzji Fermina

6


Moment otwierania oczu

6


Taka sytuacja

6

@Antimadridista_WR Fabregas może odejść z Como to w sam raz

3

@Criss18Barca kaszanka, flaki i inne tego typu

1

Oby powtórzył sukcesy w Europie z pierwszego pobytu, a krajowe żeby im dorównały

0

Jose w realu to życzę mu powtórzenia sukcesu z la decimą

26


Tak zwana opcja budżetowa (ale nie jeśli chodzi o wyżywienie)

3

@Szmulek

11


"Gavi podszedł do mnie i mnie przytulił. To było niesamowite. Pomyślałem sobie: jak to możliwe, że ktoś z szatni przytula mnie z taką empatią? Ten uścisk naprawdę zostawił we mnie ślad"

Jeden z najlepszych wątków tej przygody

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?