MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Tak było
0
Raz coś dobrze powiedział xd
2
Dziwne nie?
3
@NeroTFP1 No co, mecz oszukany, pgmol przeprosi, żadnych zmian czy konsekwencji, pora na CSa xd
4
@Bunk420
Ja tam nic do nich nie mam
Nawet szacunku
14
Mourinho w realu, Neymar powołany. Który my mamy rok?
2
Śmietnik zamiast serca mają Francuzy
2
Proszę nie xddd
1
@jacobFCB Temat śmierci wydaje się w ogóle ciężki do przegadania z dziećmi dlatego trzymaj się tam.
2
@Alvarinho Ja generalnie mam wyj*bane co sobie tam ludzie robią jak innych nie krzywdzą, więc no nie poświęcam myśleniu nad tym wiele czasu. Natomiast jak ktoś znajomy się pyta o opinię to jeszcze nie miałem, żeby mi się podobało co sobie zrobili.
3
@Alvarinho W mojej opinii tatuaże mają sens tylko jako coś bardzo osobistego, więc nie mam i raczej mieć nie będę.
4
@partymaker Skoro ludzie z tak negatywną opinią nadal bywają ich klientami to spora szansa, że nigdy xd
0
@BojanKriKicz No tylko awanse w lm = kasa. Także to się samo trochę napędza, czy jedną czy drugą stronę.
1
@mekston Mocno nie po polsku to napisane, ale niezłe osiągnięcie (chyba xd)
9
Chociaż 5 minut spokoju
13
Kiedyś to były czasy, teraz nie ma czasów
3
@pt9 Cały mój jadłospis byś wyrzucił
3
No nie ma
24
Kandydat na kapitana
11
Gościu zajęty myśleniem co tam @July_6_BcN na kolację zapoda
6
Super info, ale gorzej smakuje przy doniesieniach o kontuzji Fermina
6
Moment otwierania oczu
6
Taka sytuacja
6
@Antimadridista_WR Fabregas może odejść z Como to w sam raz
3
@Criss18Barca kaszanka, flaki i inne tego typu
1
Oby powtórzył sukcesy w Europie z pierwszego pobytu, a krajowe żeby im dorównały
0
Jose w realu to życzę mu powtórzenia sukcesu z la decimą
26
Tak zwana opcja budżetowa (ale nie jeśli chodzi o wyżywienie)
3
@Szmulek
11
"Gavi podszedł do mnie i mnie przytulił. To było niesamowite. Pomyślałem sobie: jak to możliwe, że ktoś z szatni przytula mnie z taką empatią? Ten uścisk naprawdę zostawił we mnie ślad"
Jeden z najlepszych wątków tej przygody