4

@partymaker Skoro ludzie z tak negatywną opinią nadal bywają ich klientami to spora szansa, że nigdy xd

0

@BojanKriKicz No tylko awanse w lm = kasa. Także to się samo trochę napędza, czy jedną czy drugą stronę.

1

@mekston Mocno nie po polsku to napisane, ale niezłe osiągnięcie (chyba xd)

9


Chociaż 5 minut spokoju

13


Kiedyś to były czasy, teraz nie ma czasów

3

@pt9 Cały mój jadłospis byś wyrzucił

3


No nie ma

24


Kandydat na kapitana

11


Gościu zajęty myśleniem co tam @July_6_BcN na kolację zapoda

6

Super info, ale gorzej smakuje przy doniesieniach o kontuzji Fermina

6


Moment otwierania oczu

6


Taka sytuacja

6

@Antimadridista_WR Fabregas może odejść z Como to w sam raz

3

@Criss18Barca kaszanka, flaki i inne tego typu

1

Oby powtórzył sukcesy w Europie z pierwszego pobytu, a krajowe żeby im dorównały

0

Jose w realu to życzę mu powtórzenia sukcesu z la decimą

26


Tak zwana opcja budżetowa (ale nie jeśli chodzi o wyżywienie)

11


"Gavi podszedł do mnie i mnie przytulił. To było niesamowite. Pomyślałem sobie: jak to możliwe, że ktoś z szatni przytula mnie z taką empatią? Ten uścisk naprawdę zostawił we mnie ślad"

Jeden z najlepszych wątków tej przygody

21


@Comentateiro miło, że wnuczkę namówiłeś do kibicowania

2

Ja bym dał Gaviemu za ataki na odległość

2


Arbeloa mój goat

0

@Marcelinho99 Powiedział Lahozowi, że jest bardzo zły

0

@clyde Przy naszym bogactwie w ataku to może nie tak niedługo xd

2

Wszystko spoko, ale to Bellerin podał do Rafy na (prawie) pustą także to on jest większą legendą Barcy

0


@kamiVeB

1

A propos lubianej muzyki to najbardziej lubię tę po naszych golach @Arkon

1

Derby rządzą się swoimi prawami. A derby Paryża są jedyne w tej lidze więc musiały wykorzystać ten efekt xd

2

Transfer sezonu

5

Gavi jebany Lord Sithów mocą go powalił xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?