MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@partymaker Skoro ludzie z tak negatywną opinią nadal bywają ich klientami to spora szansa, że nigdy xd
0
@BojanKriKicz No tylko awanse w lm = kasa. Także to się samo trochę napędza, czy jedną czy drugą stronę.
1
@mekston Mocno nie po polsku to napisane, ale niezłe osiągnięcie (chyba xd)
9
Chociaż 5 minut spokoju
13
Kiedyś to były czasy, teraz nie ma czasów
3
@pt9 Cały mój jadłospis byś wyrzucił
3
No nie ma
24
Kandydat na kapitana
11
Gościu zajęty myśleniem co tam @July_6_BcN na kolację zapoda
6
Super info, ale gorzej smakuje przy doniesieniach o kontuzji Fermina
6
Moment otwierania oczu
6
Taka sytuacja
6
@Antimadridista_WR Fabregas może odejść z Como to w sam raz
3
@Criss18Barca kaszanka, flaki i inne tego typu
1
Oby powtórzył sukcesy w Europie z pierwszego pobytu, a krajowe żeby im dorównały
0
Jose w realu to życzę mu powtórzenia sukcesu z la decimą
26
Tak zwana opcja budżetowa (ale nie jeśli chodzi o wyżywienie)
3
@Szmulek
11
"Gavi podszedł do mnie i mnie przytulił. To było niesamowite. Pomyślałem sobie: jak to możliwe, że ktoś z szatni przytula mnie z taką empatią? Ten uścisk naprawdę zostawił we mnie ślad"
Jeden z najlepszych wątków tej przygody
21
@Comentateiro miło, że wnuczkę namówiłeś do kibicowania
2
Ja bym dał Gaviemu za ataki na odległość
2
Arbeloa mój goat
0
@Marcelinho99 Powiedział Lahozowi, że jest bardzo zły
0
@clyde Przy naszym bogactwie w ataku to może nie tak niedługo xd
2
Wszystko spoko, ale to Bellerin podał do Rafy na (prawie) pustą także to on jest większą legendą Barcy
0
@kamiVeB
1
A propos lubianej muzyki to najbardziej lubię tę po naszych golach @Arkon
1
Derby rządzą się swoimi prawami. A derby Paryża są jedyne w tej lidze więc musiały wykorzystać ten efekt xd
2
Transfer sezonu
5
Gavi jebany Lord Sithów mocą go powalił xd