MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Eklerek coś mi się lata nie zgadzają
5
@NeroTFP1 a ten półfinał z bvb to i tak był chory, tamci się murowali od dawna a PSG waliło po obramowaniu xd
0
@CurryTheGoat30 @Comentateiro na pewno dożyje
3
Kimmich chyba chwalił się zażyłością relacji z rodziną sędziego
0
Byli gorsi i odpadają.
Nie ma co Atletico narzekać na sędziów
0
Dzisiaj się wylosował Neuer w formie
1
@Peter nieprawda, raz podał do Neuera xd
2
Masakra ewidentny karny
Simeone nie jest na spalony także mecz sprzedany dla arsenalu
1
@Filipem Tylko tu sędzia w ogóle dał wolnego PSG
0
To z nevesem to nie jest karny. Natomiast nie mam pojęcia co zostało odgwizdane przy mendesie
0
Tańcz chłopaku ta samba ci się należy
0
@gumaz oczywiście, że na pole. Na dwór to pańszczyznę odrabiać chyba jak ktoś jeszcze pod butem szlachty żyje
0
@Kgorecki2500 Nie. Chyba, że na gastro po jaraniu
13
Może jednak rzeczywiście człowiek mądrzeje z wiekiem
0
@Frimpong Skrócił czas otrzymywanych odmów z miesięcy do tygodni
1
@Eklerek ale spalonego Wengera?
0
@Batys będzie oglądany na mundialu
1
@MesQueUnClub_87 Dzisiaj to w sumie nie wiem w jakim jest stanie, natomiast ja zrezygnowałem po jakimś roku grania na dwóch rzędach, które dla mnie były totalnym pudłem.
5
to niezły flex xd
1
@Filipem widzę mocny komentarz z przeszłości
5
Cóż dzięki Fogielowi wiemy jaka jest opinia pisu o ekspertach xd
2
Ci też są nieźli xd
1
@BezglutenowyPedri Ja kibicuję pod warunkiem, że to nie real i nie grają z kimś kogo lubię bardziej
1
@Ilka Manita top, a najgorszy jak u ciebie, ewentualnie Inter 2010
11
I to są porady, a nie jakieś typy od madrycioka
1
Ale dramat z tym Simeone. Z takim stylem to można co najwyżej awansować do finału lm w 2026 roku xd
1
@Kgorecki2500 uważaj jeszcze młody xd
2
Trudne się wylosowało
0
@lajcior Potrzebna nie jest, ja natomiast lubię
6
https://x.com/Sxmto_/status/2051769694630138130
Ale wygrali z nami