1

@Eklerek coś mi się lata nie zgadzają

5

@NeroTFP1 a ten półfinał z bvb to i tak był chory, tamci się murowali od dawna a PSG waliło po obramowaniu xd

0

@CurryTheGoat30 @Comentateiro na pewno dożyje

3

Kimmich chyba chwalił się zażyłością relacji z rodziną sędziego

0

Byli gorsi i odpadają.


Nie ma co Atletico narzekać na sędziów

0

Dzisiaj się wylosował Neuer w formie

1

@Peter nieprawda, raz podał do Neuera xd

2

Masakra ewidentny karny


Simeone nie jest na spalony także mecz sprzedany dla arsenalu

1

@Filipem Tylko tu sędzia w ogóle dał wolnego PSG

0

To z nevesem to nie jest karny. Natomiast nie mam pojęcia co zostało odgwizdane przy mendesie

0


Tańcz chłopaku ta samba ci się należy

0

@gumaz oczywiście, że na pole. Na dwór to pańszczyznę odrabiać chyba jak ktoś jeszcze pod butem szlachty żyje

0

@Kgorecki2500 Nie. Chyba, że na gastro po jaraniu

13


Może jednak rzeczywiście człowiek mądrzeje z wiekiem

0

@Frimpong Skrócił czas otrzymywanych odmów z miesięcy do tygodni

1

@Eklerek ale spalonego Wengera?

0

@Batys będzie oglądany na mundialu

1

@MesQueUnClub_87 Dzisiaj to w sumie nie wiem w jakim jest stanie, natomiast ja zrezygnowałem po jakimś roku grania na dwóch rzędach, które dla mnie były totalnym pudłem.

5


to niezły flex xd

1

@Filipem widzę mocny komentarz z przeszłości

5


Cóż dzięki Fogielowi wiemy jaka jest opinia pisu o ekspertach xd

2


Ci też są nieźli xd

1

@BezglutenowyPedri Ja kibicuję pod warunkiem, że to nie real i nie grają z kimś kogo lubię bardziej

1

@Ilka Manita top, a najgorszy jak u ciebie, ewentualnie Inter 2010

11


I to są porady, a nie jakieś typy od madrycioka

1

Ale dramat z tym Simeone. Z takim stylem to można co najwyżej awansować do finału lm w 2026 roku xd

1

@Kgorecki2500 uważaj jeszcze młody xd

2


Trudne się wylosowało

0

@lajcior Potrzebna nie jest, ja natomiast lubię

6

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?