3


Coś w tym jest xd

3

@Kgorecki2500 kotki nie sprzedadzą cię policji jak masz towar przy sobie

0

@LAMC_10 Uważam, że tylko jakieś bardzo osobiste względem drugiej osoby mają uzasadnienie, natomiast znając ludzi i zażyłość relacji jest to ryzykowna akcja, więc nie mam i raczej mieć nie będę. Natomiast jak chcecie sobie robić to zróbcie w jakimś nieistotnym miejscu np. Radomiu

2


Ciekawe czy tomasz lis dostanie przelew czy jednak z idei

1

@Kgorecki2500 Red Bull

40

Jak dla mnie niech zostanie. Jeszcze z Arbeloą najlepiej

5


Pomysł bomba

0

@Eklerek Ta stylizacja akurat taka sobie, miała dużo lepsze w karierze

5

[La Gazzetta: „Kenan Yıldız jest wymarzonym chłopakiem Florentino Péreza”]
@tryba co ty na taką różnicę wieku?

2

@Ilka jakby usunąć wszystkie głupie to by tylko mądrości @Luciano99 zostały na stronie

2

A ty którym Kylianem dzisiaj jesteś


7

Dyskusja o stopach i stulejarzach i komentarze pousuwane. Jak w 1984

4

@Encore zatem oglądamy w TVP

15


@Frimpong nie wiedziałem, że masz jeszcze jednego dzieciaka

22

https://x.com/arktos0/status/2051538092998213899
Przynajmniej na maturę z historii jestem gotowy

4


@FcPortoFan1999 opcja fabularna

1

@misterio directed by m night shyamalan

5


Lojalność coraz większą rzadkością w dzisiejszym świecie :(

1

@Dari0G Jak jakąś fajną receptę załatwisz to czemu nie

0

@Sinirsey Może na wnuka czeka

1

@July_6_BcN Nie licząc pogrzebów to matury były ostatnim wydarzeniem na jakim byłem w garniturze i gdyby dali mi wybór zrobić to ponownie to na pewno bym zrezygnował z tego elementu. Miło, że chociaż jedna z płci ma trochę luzu w temacie

0

Ale trzeba przyznać strasznie ich sędziowie pchają. Ciężko stwierdzić czemu w tym meczu rywale nie dostali karnego.


Dobra wyłączam to Arsenal Chelsea

0

@Gibbon_FCB Jeszcze jak

1

Get in!!!!!!!!!!

2

legia bez spadku, Spurs bez spadku, teraz to.

Oj trzeba ten real rozjebać w klasyku

0

@Kubsoleon team arsenal na drugim

1

Tomczyk już chyba zdążył wrócić do Bytomia patrząc po wyniku xd

3


Na mecz ze Szpakowskim go!
@FcPortoFan1999

1

@Kgorecki2500 No ja też. Podobnie jak hawajską. Prowokowanie frajerów jest gratis

4

A ludzie mówią, że nic nie gra i Cancelo lepszy


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?