MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Coś w tym jest xd
3
@Kgorecki2500 kotki nie sprzedadzą cię policji jak masz towar przy sobie
0
@LAMC_10 Uważam, że tylko jakieś bardzo osobiste względem drugiej osoby mają uzasadnienie, natomiast znając ludzi i zażyłość relacji jest to ryzykowna akcja, więc nie mam i raczej mieć nie będę. Natomiast jak chcecie sobie robić to zróbcie w jakimś nieistotnym miejscu np. Radomiu
2
Ciekawe czy tomasz lis dostanie przelew czy jednak z idei
1
@Kgorecki2500 Red Bull
40
Jak dla mnie niech zostanie. Jeszcze z Arbeloą najlepiej
5
Pomysł bomba
0
@Eklerek Ta stylizacja akurat taka sobie, miała dużo lepsze w karierze
5
[La Gazzetta: „Kenan Yıldız jest wymarzonym chłopakiem Florentino Péreza”]
@tryba co ty na taką różnicę wieku?
2
@Ilka jakby usunąć wszystkie głupie to by tylko mądrości @Luciano99 zostały na stronie
2
A ty którym Kylianem dzisiaj jesteś
7
Dyskusja o stopach i stulejarzach i komentarze pousuwane. Jak w 1984
4
@Encore zatem oglądamy w TVP
15
@Frimpong nie wiedziałem, że masz jeszcze jednego dzieciaka
22
https://x.com/arktos0/status/2051538092998213899
Przynajmniej na maturę z historii jestem gotowy
4
@FcPortoFan1999 opcja fabularna
1
@misterio directed by m night shyamalan
5
Lojalność coraz większą rzadkością w dzisiejszym świecie :(
1
@Dari0G Jak jakąś fajną receptę załatwisz to czemu nie
0
@Sinirsey Może na wnuka czeka
1
@July_6_BcN Nie licząc pogrzebów to matury były ostatnim wydarzeniem na jakim byłem w garniturze i gdyby dali mi wybór zrobić to ponownie to na pewno bym zrezygnował z tego elementu. Miło, że chociaż jedna z płci ma trochę luzu w temacie
0
Ale trzeba przyznać strasznie ich sędziowie pchają. Ciężko stwierdzić czemu w tym meczu rywale nie dostali karnego.
Dobra wyłączam to Arsenal Chelsea
0
@Gibbon_FCB Jeszcze jak
1
Get in!!!!!!!!!!
2
legia bez spadku, Spurs bez spadku, teraz to.
Oj trzeba ten real rozjebać w klasyku
0
@Kubsoleon team arsenal na drugim
1
Tomczyk już chyba zdążył wrócić do Bytomia patrząc po wyniku xd
3
Na mecz ze Szpakowskim go!
@FcPortoFan1999
1
@Kgorecki2500 No ja też. Podobnie jak hawajską. Prowokowanie frajerów jest gratis
4
A ludzie mówią, że nic nie gra i Cancelo lepszy