6

@wpwelement
Największa różnica to brak umiejętności moderacji co do wstawienia linków

1

@TR3YWAY Tylko ja w domu ćwiczę teraz więc musiałby się włamać

1

@TR3YWAY Liczysz, że go wolnego na siłce spotkasz?

10

Zero kreacji w środku pola, idealnie pasuje xd

3

@Kgorecki2500 *lewandowski kopał z Froelichem

6

Też bym był rozczarowany takie grosze w przelewach dostawać

1

@Bzyczekk za to o marciniaku dobrze swego czasu powiedział

12

@FcPortoFan1999 jakby miał 50 i jeden dzień to byś się mniej zmroził Oski?

1

@Dari0G Butelek kaucyjnych coś nie chcą skasować

8


Szkoda, że tacy odważni ludzie już się nie rodzą @Bolton

0

@Kgorecki2500 A niby taki kryzys samotności mężczyzn, a tu wszyscy mają żony i dziewczyny

7


Misja pod tytułem "Czerwony Cubarsi 2.0"

2


Nie tak zapamiętałem turniej kandydatów

2


Co za przypadek xd

7


Wybudowałem pomnik trwalszy niż ze spiżu
strzelający nad ogrom królewskich piramid
nie naruszą go deszcze gryzące nie zburzy
oszalały Akwilon oszczędzi go nawet

łańcuch lat niezliczonych i mijanie wieków
Nie wszystek umrę wiem że uniknie pogrzebu
cząstka nie byle jaka i rosnący w sławę
potąd będę wciąż młody pokąd na Kapitol

ma wstępować z milczącą westalką pontifeks
I niech mówią że stamtąd gdzie Aufidus huczy
z tego kraju gdzie gruntom brak wody gdzie Daunus
rządził ludem rubasznym ja z nizin wyrosły

pierwszy doprowadziłem nurt eolskiej pieśni
od Italów przebiwszy najpewniejszą drogę
Bądź dumna z moich zasług i delfickim laurem
Melpomeno łaskawie opleć moje włosy

7

@NeroTFP1 Mając dwa dobre stadiony na krzyż będzie ciężko xd

0

nieie zgadzam się za bardzo z tymi ocenami

3

@marcinbarca1984 Chyba zabrakło ci "może" skoro nie jest obiecane

3

@mmaciass Nawet nie wiedziałem, że to przestarzałe określenie, ale tak to jest jak ma się więcej kontaktu z książkami niż z ludźmi

4

Ale że pierw umrze ostatni polski trener w lm niż następny polski klub awansuje do lm to się na pewno nie spodziewałem

1

@Lionel_Messi10 Ale za wszelką cenę chce strzelić ten 1000 goli. A nie czekaj ....

0

@mekston jak będzie wolny to do kontr się nie nadaje

1

Triple H i polska Gieksa przegrywają

0

Ostateczna ocena Nowaka Oski. Do kadry go? @FcPortoFan1999

0

Komentarz usunięty

1

Polto 1:1 wracamy do jaskiń

1

@Bilon87 Czemu podajesz słowa bosaka bez źródła?

1

I Polto na prowadzeniu, choć bez wszystkich obecnych

0

@RoberDzik
Dwiema pierwszymi opcjami się żywię, także zdecydowanie numer trzy

1

Oski czy to najlepszy mecz od czasu chrztu Polski? @FcPortoFan1999

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?