0

Może ten Bernardo będzie jednak do wyciągnięcia :)

0

Ale się nam robi ekipa :)

0

Nie jesteśmy w stanie kupić nikogo z najwyższej półki więc bierzemy na sezon albo dwa Romeu. Nawet jak nikt inny nie przyjdzie to Romeu, Inigo, Gundogan i Roque sprawiają, że mamy lepszą kadrę niż rok wcześniej. W dodatku sporo młodych zdolnych z długimi kontraktami. Idziemy w dobrym kierunku.

1

Trzeba ogarnąć jeszcze PO i kogoś do środka. W ostateczności z PO można zrezygnować bo jest Koudne. Lepiej zrobić jeszcze jeden konkretny transfer niż 3 średnie.

0

de Jong jak Messi :D

2

Jeśli to prawda, to takich ludzi potrzebujemy.

0

Real szanuje kasę bo liczy na Mbape

0

Nawet jak nie będzie drugim Gvardiolem to myślę, że przynajmniej na nim zarobimy parę baniek. Jeśli natomiast będzie prezentował zbliżony poziom do Gvardiola to mamy piłkarza na lata za drobne.

24

Co by nie mówić o Laporcie i zarządzie to są o niebo lepsi niż poprzednicy. Barca to ciągle globalna marka, który przyciąga najlepszych piłkarzy i inwestorów. Jeśli poukłada się finanse i będzie prowadzić racjonalną politykę transferową, to za dwa lata będziemy w TOP 5 w Europie.

12

Trzeba brać pod uwagę, że wszyscy zawodnicy City wyglądają tak dobrze dzięki Guardioli, ponieważ to wybitny trener. Dlatego Feran czy Garcia u nas znacznie gorzej się prezentują. Mam nadzieje że z Gundoganem będzie inaczej ponieważ jest dużo bardziej doświadczony niż tamta dwójka.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Problemem jak zwykle będzie sprzedaż. Rynek wie, że musimy sprzedawać, a Tebas lubi o tym wszystkim przypomnieć.

1

@Derean Odnośnie Messiego chyba ostatni. Inne tematy nie są tak interesujące.

1

Wiadomo, że nic nie wiadomo. Mam nadzieję, że to ostatni taki tydzień.

1

Najważniejsze że mamy kreatywną pomoc. Szkoda. Bo atak akurat optymalny.

7

Spoko gość. Nie pajacuje, rozsądnie się wypowiada i na boisku często się wyróżnia.

0

Balde i Gavi to goście, którzy od razy gdy ich zobaczyłem, wiedziałem, że mają to coś. U Pedriego tego nie dostrzegałem. On ma trochę mnie przebojową charakterystykę.

8

Powrót Messiego byłby zastrzykiem marketingowym i sportowym. Kwestia tylko żeby to spiąć finansowo. Po tym jak zdobył mistrzostwo świata, było by genialnie gdyby zakończył karierę w klubie, w którym się wychował.

3

Za darmo się opłaca. Pogra dwa sezony, a w międzyczasie trzeba ogarnąć kogoś młodszego. Pedri, Gavi, de Jong mogli by się od niego sporo nauczyć.

0

@Chudini123 za co ?

2

Przeciętny i tani. Przyda się.

2

De Jong i tyle.

3

Ja bym spróbował z balde na skrzydle i albą w obronie.

2

100 lat !!! Byku !!!

7

Najważniejsze wyzwanie to się ogarnąć i zacząć grać jak na Barcę przystoi.

1

Balde to z 15 baniek już jest wart

0

Oby tak dalej...

5

Najlepszy transfer to Lewy. Kounde zaraz za nim.

0

Chyba optymalny skład

9

Mecz z Bayernem nam pokaże czy możemy marzyć o LM

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?