7

Albo gra za minimalną krajową albo nara...

0

Obstawiam Madryt.

1

Na trybuny i niech trenuje z Barcą B

0

Jeśli to prawda niech spierdala !

3

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

Jak jeden z nich odejdzie zimą to będzie sukces i uda się zarejestrować Torresa

0

A to ci niespodzianka :)

11

Pruna, nie spieprz tego :)

0

Ciekawie zapowiada się ten mecz

0

Oby nigdy do niego nie wracał :)

1

De jong błyszczał w ajaxsie a u nas średnio, dest to samo, de light w Juve to samo, van Beek w Man Utd to samo.

3

Pau Torres chyba lepsza opcja. Gra w reprezentacji Hiszpanii więc był by bardziej kompatybilnym z połową naszego składu. Do tego zweryfikowany w hiszpańskiej lidze

0

@Messisinio jak przyjdzie to ok, jak nie przyjdzie też ok

0

@Shyker1 Zostawiłem decyzję Xaviemu, ale powiedział mu że moim zdaniem poradzimy sobie bez niego

2

@hazo428 Przyjdzie Torres, wróci Depay i Nazario, Dembele pewnie zostanie, Fati. Do końca sezonu wystarczy. Lepiej kupić konkretną 9 w lecie

1

Nie potrzebny nam, ale niech sztab zadecyduje

0

Optymalnie............

26

Myślę że żadna gazeta nie trafi ze składem.

1

Gość się dziwnie porusza i biega. Dziwnie zgarbiony.

28

Brameczka z realem palce lizać. Moja ulubiona.

6

Cały zespół jest zagrożony absencją w następnym meczu.

0

z Fatim i Dembele jest nadzieja...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Sortello bzdury

0

Jak tak oglądam sesje treningowe z Xavim to uderza ilość interakcji z zawodnikami. Ciągłe wskazówki, dyrygowanie, zwykła rozmowa. Widać że chce coś przekazać, ma jakiś pomysł i potrafi nawiązać kontakt. Rudy do pięt mu nie dorasta pod tym względem.

0

Wątpię w tak głupie pomysły

0

@LatajacyHolender Nico, Gavi, Pedri, de Jong nie potrafią bronić? haha Problemem jest złe przygotowanie fizyczne, a nie brak umiejętności.

0

@LatajacyHolender Nie potrzebujemy transferów do pomocy. Trzeba wykorzystać na maksa obecnych zawodników. Na prawe skrzydło i lewego stopera potrzeba na gwałt.

0

Stoper i prawe skrzydło. Pomoc mamy spoko

3

To są jakieś jaja. Wszyscy won ze służb medycznych. Albo coś nie tak z treningami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?