0

Ten ma ból dupy że Komana wyrzucili, a to przecież legenda była. Myślę że Xavi o niebo lepszy będzie niż Koman, a jak nie to do widzenia.

0

Skład MARKI optymalny

0

3-1 lub 2-0 dla nas

0

Podpisać za rozsądne pieniądze, dać ostatnią szansę bo mamy na prawym skrzydle dziurę, a jak się nie sprawdzi to sprzedać za 60 baniek do Newcasle

19

Bardzo dobrze, grający asystent trenera, który świetnie się z nim rozumie co było widać gdy razem grali.

0

Czarno to widzę, oby się udało

0

Ten gość to wizytówka pracy Komana w Barcy

0

Teraz każdy leszcz chce z nami wygrywać. Dawać tego Xaviego

1

Ciekawe czy koman miał by takie same wyniki z Al sad jak Xavi. Myślę że szybko zobaczymy róznice

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@barteq oby..........

0

Q-man lepszy :)

0

80 baniek i stawiamy na Nico

5

Skład ASa..........

0

Dawać go, na pewno lepszy niż Q-man. Nikogo innego nie wyciągniemy.

2

Hahahahahahaha...... :)

1

@czarek1988 Pewnie tak, ale oceniam efekty. W tej sytuacji powinien podać. Jak wynik byłby 3:0 to niech robi fikołki

3

Wczoraj mnie wkurzył tą próbą przewrotki zamiast podać i było by 2:0. Mam nadzieje że woda sodowa mu nie odbije.

5

Koman out!!!!!!!!

5

koman out !!!!!!!!!!!!

4

Fati przygwiazdożył

0

Koman out!!! Taki skład to okaleczenie drużyny

4

Lepszy pomysł niż sterling i olmo. Obrona to teraz priorytet.

0

Jeśli zostanie dembele to nie ma sensu steling. Pilniejszą potrzebą jest lewonożny stoper.

0

@PePeMasta Też ok, nie uważam że Garcia jakoś znacznie lepszy niż Langlet.

0

@Sulej Słownik :)

3

Teraz Stegen - dest, Pique, lenglt, alba - de jong, gavi, Puig - fati, Depay, Coutinho

0

@Piotr777 Aguero wchodzi w 60 minucie każdego meczu i 15 bramek w sezonie uzbiera

0

Lepiej wydać kasę na Pogba lub prawoskrzydłowego

5

Ciekawe jaki skład rudy wymyśli na valencie. Kończą się mu wymówki że słaby skład. Dwóch nominowanych do Golden Boy. Wraca Fati, Alba, Busquets najlepszym graczem Ligi Narodów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?