1

Jak wszyscy będą zdrowi to mamy świetny skład na lata. Ogarnąć finanse i co roku kogoś dorzucić i będzie dobrze.

53

Myślę że wszyscy którzy piszą że nie mają już złudzeń, tak na prawdę w ciszy serca mają nadzieję że to prawda :D

16

Zanosi się na najlepszy transfer ostatnich lat, w dodatku za darmo :)

2

Kto zauważył Messiego na ławce sturgartu? ????

0

To tak jak ja :)

63

Tylko pogarsza pozycje negocjacyjną przy transferach z kluby takimi tekstami

0

To miłe z jego strony...

1

@MarioVeB! Można

7

To może pożyczy parę baniek Laporcie :)

0

@Przemas8411 dokładnie :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FrankliN7 Dobry powód żeby dbać o siebie i walczyć o minuty. Miliony ludzi na świecie dostają wynagrodzenie za efekty a nie za chęci, w tym ja.

6

@yoli za to że jest najlepszy na świecie

0

@FCBurnley Tak zrobię, dzięki.

0

W sumie dobrym pomysłem było by płacenie zawodnikom za ilość minut w sezonie i osiągnięte cele, a nie z góry 10 baniek czy się stoi czy się leży

1

@LeoMessi1994 Myślę że w jego przypadku mózg i zdrowie są od siebie zależne :)

6

Przeszczepić Dembele jego mózg i będzie Terminator:)

0

@Xonar wszystkim :)

1

Trincao odpali :)

0

Marsylia zrobiła dobry deal. Fajny młody grajek za grosze.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Gość jest dobry to fakt. Trzeba tylko maksymalnie wykorzystać jego potencjał w klubie. Oby Koman coś wymyślił.

3

Laporta mówił że skończyły się czasy braku konsekwencji po porażkach i trzyma ten kurs. Bardzo dobrze.

5

@Lucassito Pier***isz

3

kolejny tydzień i kolejne zmiany, ciekawsze to niż końcówka sezonu :)

7

@madeinpolnd83 Szkoda, ale na jego miejsce jest La Masia. Depay i Gaya bardzo ważni bo na ich miejsce nie ma młodych

0

Wijnaldum zbędny, wystarczy jeszcze Depay i ewentualnie Gaya. Za rok kolejne wzmocnienia

1

Gaya, Garcia, Emerson i obrona o niebo lepsze niż w minionym sezonie

0

coco jambo i do przodu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?