Messiasz2
Dołączył/a: czerwiec 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak wszyscy będą zdrowi to mamy świetny skład na lata. Ogarnąć finanse i co roku kogoś dorzucić i będzie dobrze.
53
Myślę że wszyscy którzy piszą że nie mają już złudzeń, tak na prawdę w ciszy serca mają nadzieję że to prawda :D
16
Zanosi się na najlepszy transfer ostatnich lat, w dodatku za darmo :)
2
Kto zauważył Messiego na ławce sturgartu? ????
0
To tak jak ja :)
63
Tylko pogarsza pozycje negocjacyjną przy transferach z kluby takimi tekstami
0
To miłe z jego strony...
1
@MarioVeB! Można
7
To może pożyczy parę baniek Laporcie :)
0
@Przemas8411 dokładnie :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FrankliN7 Dobry powód żeby dbać o siebie i walczyć o minuty. Miliony ludzi na świecie dostają wynagrodzenie za efekty a nie za chęci, w tym ja.
6
@yoli za to że jest najlepszy na świecie
0
@FCBurnley Tak zrobię, dzięki.
0
W sumie dobrym pomysłem było by płacenie zawodnikom za ilość minut w sezonie i osiągnięte cele, a nie z góry 10 baniek czy się stoi czy się leży
1
@LeoMessi1994 Myślę że w jego przypadku mózg i zdrowie są od siebie zależne :)
6
Przeszczepić Dembele jego mózg i będzie Terminator:)
0
@Xonar wszystkim :)
1
Trincao odpali :)
0
Marsylia zrobiła dobry deal. Fajny młody grajek za grosze.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Gość jest dobry to fakt. Trzeba tylko maksymalnie wykorzystać jego potencjał w klubie. Oby Koman coś wymyślił.
3
Laporta mówił że skończyły się czasy braku konsekwencji po porażkach i trzyma ten kurs. Bardzo dobrze.
5
@Lucassito Pier***isz
3
kolejny tydzień i kolejne zmiany, ciekawsze to niż końcówka sezonu :)
7
@madeinpolnd83 Szkoda, ale na jego miejsce jest La Masia. Depay i Gaya bardzo ważni bo na ich miejsce nie ma młodych
0
Wijnaldum zbędny, wystarczy jeszcze Depay i ewentualnie Gaya. Za rok kolejne wzmocnienia
1
Gaya, Garcia, Emerson i obrona o niebo lepsze niż w minionym sezonie
0
coco jambo i do przodu :)