4

@MaziFCB w 2018 również.

7

@ZwyklyCuler48 to jest właśnie historia realiku xDD

3

@Criss18Barca
Przewidywany skład na dzisiejszy mecz z Elche:

Joan García; Kounde, Pau Cubarsí, Eric Garcia, Balde; Casado, Frenkie, Fermin; Yamal, Ferran, Raphinha.

AS

4

@Lionel_Messi10 transferu do Barcelony

5

@BulaKG ja uwielbiam wiosnę, taki kwiecień/maj.

5

Realik nie zasłużył na TOP8, nie zapominajmy, że we wrześniu sędzia im wydrukował zwycięstwo z Olimpique Marsylia.

2

@BORO_12 ciekawe czy będzie już zasada 1:1

0

@cules100pro taktyczne obniżanie ceny by trafić do Barcelony :)))

1

@Konradowskyy Vlahović...

2

@Pedri16Future przecież to był mecz jak już mieliśmy zapewnionego mistrza xDD co za downy

1

@Roobo i dlatego poszedł do PSG? troszkę nonsens

10

Na ten moment Getafe w strefie spadkowej.

5

@heniusss z czego połowa to jawne drukarnie pod realik.

1

To było pewne, że prędzej czy później przyjdzie gorszy moment sezonu dla Arsenalu.

9

13 grudnia ostatni nasz mecz na Camp Nou, jak na taką serię wyjazdowych spotkań to bilans imponujący:
8 meczów
7 zwycięstw
1 porażka

0

@draxidox tylko w taki sposób realik jest w stanie rywalizować w lidze xDDD

2

@Kapitan hawk od października xDD nieźle xDDD

2

@Criss18Barca gdyby grali dobry football to by nie potrzebowali karnych z dupy (kto wie jakie staty były by bez karnych)

16

@norbi77 na pewno nie sędziów xDDD

1

Villareal bez formy, to widać gołym okiem.
Oni w poprzedniej kolejce przewalili 0:2 z przeciętnym Betisem.

5

@JanuszKorwinMikke który wydaje co lato setki milionów xDD w porównaniu do Barcelony 30-40mlne

0

@Gibbon_FCB po którym meczu z Celtą? tym przegranym z jesieni?

1

@norbi77 toż to jest jawna ustawka.

0

@Gohan93 jak dalej będzie miał tak mało min. to kto wie.

17

,,Nie jestem przekonany, czy będę miał dziś chęć obejrzeć popisy sędziów pod realik"

4

@ZwyklyCuler48 wygrają, Villareal w dołku.

0

@Pawlak1992 nie ma ,,jeżeli chodzi o napastników na już"

4

Źródło słabe ale kto wie... (oby nie)


@blakkudium @BORO_12 @Lionel_Messi10

1

@blakkudium Bastoni świetny obrońca ale już mnie odrzuca skoro priorytetowo traktuje pozostanie w Interze (to chyba lepiej tego Schlotterbecka ogarniać póki inne kluby nam go nie zgarną)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?