Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@LOPEZ16 nie raz pokażą się odklejki po przegranym meczu..
5
G.O.A.T.
@Lionel_Messi10
7
@StevenGastonMartin99 oraz brak czerwa dla G. Simeone... dwa wielkie wałki co dały finał Atletico.
1
@blakkudium i tak wydaje mi się, że 3/4 naszych problemów to słaba ławka na kilku pozycjach... LO, PO, ŚO, 9...
1
@blakkudium taki mecz musiał odbić się czkawką..
8
Athletic win :)
1
@Kgorecki2500 szkoda, że nic nie wiadomo odnośnie nowego DLC do W3
0
@Chimera dużo też robią te KMŚ z czerwca.
1
@adukla dokładnie, dla mnie nie tak katastrofalny jest brak gola Coubarsiego jak brak czerwa na początku drugiej połowy dla Giuliano Simeone.
2
@PatrychoO o którym God of War piszesz? bo nie do końca jestem w temacie a ten z 2018r czy Ragnarok są naprawdę dobre gry.
1
@ViscaelBarca2007 nie zapominajmy o jawnej czerwonej dla Atletico, praktycznie całą drugą połowę byśmy grali w przewadze.
2
@BojanKriKicz **poniedziałek.
2
@MateS To wali na kilometr ustawką, dlaczego akcję z czerwoną E. Garcii sprawdzali a Simeone już nie?
0
@Kubajnos345 no są braki i to wielkie...
0
@Kubajnos345 lepiej w 100% skupić się na lidze, patrząc na to co sędziowie drukują. Wygrany Superpuchar oraz Liga to byłby dobry sezon patrząc na braki kadrowe.
0
@Litman dla mnie Kounde największy regres i zawód obecnego sezonu.
21
Akcja arbitrów: ,,powstrzymać za wszelką cenę Barcelonę"
0
@Aequlibre Atletico postawi autobus i c**j, sędziowie ładnie podrukowali.
2
Wczoraj to nawet stroje były słabo dobrane.
0
@BORO_12 więc dalej będą braki.. może ligę ugramy albo i nie..
2
@Arden to tylko dowód na to, że jak chcą to tak wydrukują mecz.
0
@BORO_12 9 i ŚO?
0
@BORO_12 ale czy klub będzie w stanie dokonać wzmocnień?.. nie oszukujmy się, 4-5transferów potrzeba..
2
@Sysia11 z tą pewnością co do ligi to bym się wstrzymał, sędziwie nam na to nie pozwolą.
0
@BORO_12 patrząc na naszą kadrę, będę mega zadowolony jak uda się dowieźć ligę.
2
@Sysia11 z tak dziurową obroną i bramkami w ataku to nie sztuka zagrać tak znakomicie z Barceloną.
Do tego 12sty zawodnik sporo im pomógł.
2
@FCB_dimiC podobnie to wygląda w lidze na czym zyskuje w każdym meczu realik.
0
@mekston przy normalnym sędziowaniu rewanż byłby sprawą otwartą.
0
@Fabik87 nie przepadam :) wolę np. Faworki do kawki.
1
@kocuur okrągłe 0