2

@LOPEZ16 nie raz pokażą się odklejki po przegranym meczu..

5

G.O.A.T.


@Lionel_Messi10

7

@StevenGastonMartin99 oraz brak czerwa dla G. Simeone... dwa wielkie wałki co dały finał Atletico.

1

@blakkudium i tak wydaje mi się, że 3/4 naszych problemów to słaba ławka na kilku pozycjach... LO, PO, ŚO, 9...

1

@blakkudium taki mecz musiał odbić się czkawką..

8

Athletic win :)

1

@Kgorecki2500 szkoda, że nic nie wiadomo odnośnie nowego DLC do W3

0

@Chimera dużo też robią te KMŚ z czerwca.

1

@adukla dokładnie, dla mnie nie tak katastrofalny jest brak gola Coubarsiego jak brak czerwa na początku drugiej połowy dla Giuliano Simeone.

2

@PatrychoO o którym God of War piszesz? bo nie do końca jestem w temacie a ten z 2018r czy Ragnarok są naprawdę dobre gry.

1

@ViscaelBarca2007 nie zapominajmy o jawnej czerwonej dla Atletico, praktycznie całą drugą połowę byśmy grali w przewadze.

2

@BojanKriKicz **poniedziałek.

2

@MateS To wali na kilometr ustawką, dlaczego akcję z czerwoną E. Garcii sprawdzali a Simeone już nie?

0

@Kubajnos345 no są braki i to wielkie...

0

@Kubajnos345 lepiej w 100% skupić się na lidze, patrząc na to co sędziowie drukują. Wygrany Superpuchar oraz Liga to byłby dobry sezon patrząc na braki kadrowe.

0

@Litman dla mnie Kounde największy regres i zawód obecnego sezonu.

21

Akcja arbitrów: ,,powstrzymać za wszelką cenę Barcelonę"

0

@Aequlibre Atletico postawi autobus i c**j, sędziowie ładnie podrukowali.

2

Wczoraj to nawet stroje były słabo dobrane.

0

@BORO_12 więc dalej będą braki.. może ligę ugramy albo i nie..

2

@Arden to tylko dowód na to, że jak chcą to tak wydrukują mecz.

0

@BORO_12 9 i ŚO?

0

@BORO_12 ale czy klub będzie w stanie dokonać wzmocnień?.. nie oszukujmy się, 4-5transferów potrzeba..

2

@Sysia11 z tą pewnością co do ligi to bym się wstrzymał, sędziwie nam na to nie pozwolą.

0

@BORO_12 patrząc na naszą kadrę, będę mega zadowolony jak uda się dowieźć ligę.

2

@Sysia11 z tak dziurową obroną i bramkami w ataku to nie sztuka zagrać tak znakomicie z Barceloną.
Do tego 12sty zawodnik sporo im pomógł.

2

@FCB_dimiC podobnie to wygląda w lidze na czym zyskuje w każdym meczu realik.

0

@mekston przy normalnym sędziowaniu rewanż byłby sprawą otwartą.

0

@Fabik87 nie przepadam :) wolę np. Faworki do kawki.

1

@kocuur okrągłe 0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?