1

@tomek8756 oraz przereklamowany :) bez sędziów mało co by ugrali.

4

@macio_944 i cyk, VAR raptownie nie reaguje xDDD

2

@norbi77 zwłaszcza przy dwumeczu z Benfiką. (ale sędziowie postarają się o 3pkt realiku)

0

@Gaucho oczywiście VAR nie zadziała bo dla realu podyktowana 11 xDDD

2

@majkiii po co w ogóle go oglądać, dla mnie to taka chorągiewka troszkę.. nie ma własnego zdania tylko wsio pod publiczkę.

3

@blakkudium ale nurki xDDD

3

@Cataloniec94 za pomocą 12stego zawodnika jest to bardzo realne.

3

@norbi77 to są te detale dzięki którym realik trzyma się nas blisko w lidze.

3

@kejdzi Sociedad nieco zmęczone meczem w tyg.

4

@norbi77 nie awansujemy, sędziowie nie pozwolą.

3

@norbi77 tak, dlatego między Barceloną a realikiem tylko 1pkt różnicy (przed tą kolejką)

1

To wszystko to jedna wielka ustawka, realik może faulować bez konsekwencji. Camavingi już nie powinno być na boisku ale wiemy jak wygląda ten sezon, wsio pod ten klubik, bo nie mogą sobie pozwolić na porażkę w lidze.

3

@norbi77 realik, co się dziwić? tylko tak mogą wygrać ligę.

1

@StevenGastonMartin99 bo ma sędziów, proste
bo wywalił grube setki na transfery

0

realik płacze bo widzą jak to pod nich wsio ustawione.

4

@SinMistico a u nas to co? może lepiej gramy dla oka ale braki w kadrze dużo większe plus madrycioki mają 12stego zawodnika.

1

@ZwyklyCuler48 wałki wałkami poganiane, tylko tak potrafią rywalizować z Barceloną?

0

@AmigoBlancos w tyg playoff LM?

0

@severius bo to wałki jawne.

1

@tbas real musi, my możemy... tak to niestety wygląda a, że mają 12stego zawodnika w kieszeni to jest jak jest...

0

@Bossmantoja realik od samego początku jest faworyzowany.

4

Jak wiemy było tego dużo dużo więcej, najwięcej na tym skorzystał faworyzowany realik


1

@Szicek10 wygrają to na luzie.

0

@FcPortoFan1999 ale Madryt gra w 12stu.

1

@FcPortoFan1999 bo zabrali nam +/- 2gole, rewanż byłby dużo bardziej możliwy

1

@FcPortoFan1999 nie no, ja też tak uważam, ale uważam również, że porażka 4:2 wyglądała by zupełnie inaczej w kontekście awansu a to zabrali nam arbitrzy.

0

@FcPortoFan1999 ale nie przez sędziego, sędziowie im zdrowo pomogli w drugiej połowie, Barcelona też zmarnowała, poprzeczka Fermina czy sam na sam nie wykorzystał (wystarczyło podciąć piłkę)

0

0

@FcPortoFan1999 ale inaczej wyglądałaby kwestia awansu do finału, Barcelona strzeliła gola na początku drugiej połowy i w zasadzie całą drugą połowę grałaby w przewadze, to jest jednak wałek...

1

@reloaded ma być od 1szego marca bodajże.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?