MiGzi
Dołączył/a: czerwiec 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pilka_jest_okragla co wy kurwa z tym budowaniem składu pod Leo, czas Leo tez już powoli przemija, tutaj trzeba budować od nowa fundamenty które dadzą jakaś nadzieje na trofea i nowy lepszy styl w przyszłości
1
@VamosRakieta ja w sumie przy bramce na 5-2 xd
0
@Criss18Barca do października bodajże
2
@VamosRakieta ja zacząłem po prostu się śmiać
0
@Cyzix whisky pozwala zapomnieć o wszystkim koledzy
2
@FcBarcaCules który klub nie jest zrobiony za pieniądze? XDD
0
@DanielOOL gazowana
0
@kuz dokładnie tak XD
3
To jest serio zbyt piękne
0
@marcin62 jest kozacka
1
@BigVu oby Wolfsburg dał radę, a nie jak turasy :D
3
Lingard z bramką, koniec świata
1
@Proxi fortuna/sts
1
@barcowy1899 koleś weź ochłoń
4
Ogólnie to powiem wam, że ***** ***
2
Ferrari w formie XDDD
1
Rakitic top level xd
1
Suarez i Araujo XDDDDD
0
Sommer XDDDD (znaki)
0
Ale meczycho się zrobiło
1
Powiedzieć, że Davies jest dobry to jak nic nie powiedzieć
0
Robercik razy dwa
0
Messi klaskał :D
1
@NGTRX XDDDD przez kwarantannę
0
@Mesi12 Werner w zupełności wystarczy ;D
1
Co porobili tam :D
2
Co to G2 robi z tym biednym Fnatic XDD
0
@Beztroskii też jest dobra
0
@pauletaa siada mocno :D
0
@zodiak_10 najlepsze co wyszlo w tym roku jak narazie