1

jestem ciekawy kto wyjdzie coś powiedzieć po tym meczu

0

to niezły „kapitan” xd

1

De Jong-chłop ze stali XD

1

@jedrek7000 co Koeman może za to ze Lenglet dwa razy fauluje w takich miejscach gdzie nie powinien ?

23

Koeman już zapisuje kto będzie karne strzelał XD

0

@Katalończyk 99 jak zawsze w ważnych meczach

0

@DejMian111 ten drugi, pan ekspert XD

0

@damiano996 a kogo on miał wpuścić z tej ławki ty mi powiedz xd

1

jak mnie ten komentarz Gazdy irytuje XD

0

co tam się dzieje xd

0

@Krase9 na jakiś spacer może?

0

@D10SLEO 36,7 pkt dokładnie

1

@VamosRakieta otóż nie tym razem

1

@halfnolife odmowil poddania się kontroli sprzętu

0

jaki on złapał luz w tych skokach

0

@Barca1992 na fb gdzieś mi mignęło, ale chyba za bardzo łyknąłem ;d

0

@Witam cola nie wiem, ale Pepsi gdzieś widziałem za 12 ziko XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

martin tym karnym podsumował grę Barcelony w tym roku

0

co on zrobił XD

1

Wzajemnie misiaczki!

0

@xVENUMx otóż nie tym razem

0

@Moriarty co w narodzie to w narodzie :D

0

@mroofkoi4t taka jest prawda

1

@(C)Puyol łzy w oczach

0

Co zrobił matka, co zrobił

0

co jest, czemu xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Chaoss niczym Boski Diego :D

0

vidal ty dzbanico XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?