0

Chłopaki i dziewczyny, jestem we Wrocławiu, jakieś atrakcje oprócz panoramy i zwiedzania rynku?

0

Musisz zainstalować aplikacje na komputer, następnie podłączyć telefon po komputer, ściągasz piosenki do folderu i przeciągasz folder na okienko gdzie masz napisane Albumy i Ci się synchronizują i gotowe :D

1

Zostanie Ci reszta kwoty na tej karcie ;D

0

Chyba, że skróci wakacje i pojedzie na tournee z Barcą do USA

10

OKAZJA XDDDD

0

Lloris jaki amator XDDD

2

W życiu bym się nie spodziewał, że Chorwacja straci w jednym meczu, prawie tyle bramek co przez cały turniej XDD

0

Ja pierdoooooole

4

Giroud jaki magik :D

0

Co zrobił Subasic teraz xd

0

Łatwo

0

Ivan :D

5

Zakończenie tych Mistrzostw o niebo lepsze od Rozpoczęcia :D

0

Niki Niki Dżam

0

Z tego co wiem, to moi koledzy mówią, że przecinak

0

Ale no takie kontry to powinni wykorzystywać bez nogi i z zamkniętymi oczami.

0

Oni powinni prowadzić 5:2 xdd ale to jest żałosne

0

Dobre to :D

1

Ale rozklepali

4

Dlaczego ten zwrot mnie bawi :D

0

Powinno być na odwrót :D

0

No i najsik :D

0

Czy kurierzy InPost dowożą w soboty paczki do paczkomatów?

0

Tak właśnie :D

0

Clement już w Barcelonie :D

0

No i gitaaaaaaara! :D

0

Z 150 pewnie :D choć może stanie się cud i będzie 100 milionów :D

2

Co wy tak hejtujecie tę Chorwację ? Ten bramkarz angielski z ryja taki typowy cwaniak, dobrze, że Anglia prawdopodobnie nie zagra w finale

0

Ino loć po mordzie

0

Tak ma być!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?