MiGzi
Dołączył/a: czerwiec 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie chce wyłapać bana pisząc co sądzę o Sergio xd
2
W przyszłej edycji, będzie Coutinho, Dembele, może Grizu, zyczylbym sobie i nam tu wszystkim, żeby Valverde stworzył maszynkę do wygrywania wszystkiego, tak jak uczynił to Guardiola. Szacunek dla Realu, a Bale jest niesamowitym piłkarzem. A Karius no cóż, nie wiem co mam o nim powiedzieć.
0
Wraca 3 lata i nie może wrócić
1
Lovrens XD
1
Numer jeden na mundialu wg mnie!
0
Szkoda tylko, że nie w wykonaniu naszych piłkarzy. Mimo to, szacunek się należy
0
Co tu się odwaliło?
0
Miałem to samo
0
Co?
1
Kocham go!!!!!!!!!!
0
Jóskowiak XDXD
2
BENZEMO XDD
2
No look pass xd
1
2-0 dla Liverpoolu, tak będzie
0
A teraz Liverpool powinien dostać takiego kopa w dupsko, ze mogliby zmieść ten Real
4
Liverpool, błagam, wygrajcie!
5
On jest nienormalny
1
Andres oficjalnie zaprezentowany w Viesel Kobe!
1
Wypełnione! (15 znaków)
0
Podpinam
0
Możesz dodać PrisonerChild00 to jutro możemy sobie pyknąć meczyk :D
0
Mówiąc krótko, dziury mu się popie******* :D
0
O co chodzi z tym Icardim? :D co on tam nawywijał?
1
Czaje czaje :D (15 znaków)
25
Co powiedział? :D
0
Mina już tam szaleje :D
1
Łzy już lecą :(((
4
Te stroje są genialne :D
1
Na profilu Eleven na Facebooku jest :D
23
I żeby Iniesta zagrał w swojej ostatniej koszulce w barwach Barcy