0

Nie chce wyłapać bana pisząc co sądzę o Sergio xd

2

W przyszłej edycji, będzie Coutinho, Dembele, może Grizu, zyczylbym sobie i nam tu wszystkim, żeby Valverde stworzył maszynkę do wygrywania wszystkiego, tak jak uczynił to Guardiola. Szacunek dla Realu, a Bale jest niesamowitym piłkarzem. A Karius no cóż, nie wiem co mam o nim powiedzieć.

0

Wraca 3 lata i nie może wrócić

1

Lovrens XD

1

Numer jeden na mundialu wg mnie!

0

Szkoda tylko, że nie w wykonaniu naszych piłkarzy. Mimo to, szacunek się należy

0

Co tu się odwaliło?

0

Miałem to samo

0

Co?

1

Kocham go!!!!!!!!!!

0

Jóskowiak XDXD

2

BENZEMO XDD

2

No look pass xd

1

2-0 dla Liverpoolu, tak będzie

0

A teraz Liverpool powinien dostać takiego kopa w dupsko, ze mogliby zmieść ten Real

4

Liverpool, błagam, wygrajcie!

5

On jest nienormalny

1

Andres oficjalnie zaprezentowany w Viesel Kobe!

1

Wypełnione! (15 znaków)

0

Podpinam

0

Możesz dodać PrisonerChild00 to jutro możemy sobie pyknąć meczyk :D

0

Mówiąc krótko, dziury mu się popie******* :D

0

O co chodzi z tym Icardim? :D co on tam nawywijał?

1

Czaje czaje :D (15 znaków)

25

Co powiedział? :D

0

Mina już tam szaleje :D

1

Łzy już lecą :(((

4

Te stroje są genialne :D

1

Na profilu Eleven na Facebooku jest :D

23

I żeby Iniesta zagrał w swojej ostatniej koszulce w barwach Barcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?