MiGzi
Dołączył/a: czerwiec 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak to jest jak się myśli, że mecz jest już wygrany ;)
1
Michy co się rozstrzelał na koniec sezonu :D
0
Trzeba się wybrać :D
0
Nie wiem, ale jest przekozakiem
1
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/media-fc-barcelona-zaplaci-celcie-vigo-miliony-euro-za-pokonanie-realu-madryt/pd5zv4 Leje z tego XDXD
57
Po co Barca ma oddawać od tak młodych piłkarzy, wystarczy, że przyjdzie ogarnięty trener i da im wszystkim szansę, w tym Denisowi. Wierzę, że w przyszłym sezonie pokaże na co go tak naprawdę stać :D
0
Mi trochę Coste przypomina :D
0
Ale co zrobił Busi :o
7
Też odnoszę takie wrażenie.
0
Co ten Cou :D
3
Ale szkoda, że ten strzał Wijnuldum'a nie wszedł :D ale gdzie Wijnuldum nie może, tam Coutinho pomoże :D
2
Co tam się dzieje w Lipsku? ;D
1
Zdecydowanie te pierwsze ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
3 czerwca ;)
0
Cou mógłby grać na pozycji podwieszonej pod Suarezem, a Messi i Neymar na skrzydłach w formacji 4-2-3-1
0
Nie mam, ale na twoim miejscu brałbym Xiaomi :D
0
Punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia
3
Ci, którzy dopuścili do odejścia Alvesa z Barcy powinni zostać ukrzyżowani..
2
Wg mnie Adam Marchliński też trzyma odpowiedni poziom.
0
Wg mnie poza tym, że jest szybki, to nie prezentuje kompletnie nic.
7
A co mają powiedzieć kibice takiego Milanu, kiedyś światowy top, a teraz ledwo są w pierwszej dziesiątce ligi. Nic nie trwa wiecznie, każdy klub ma wzloty i upadki, a my kibice powinniśmy być ze swoimi drużynami na dobre i na złe.
1
Ale te komentarze pod tym dziadostwem to mistrzostwo świata :D
1
Krisztiano, główka, brama i uśmiech u Zidana
1
Nie rób tego, oczy ci wypadną
0
To co Morata i tak na ławce? :d
2
Gdzie taki towar można dostać? ;D
0
nie tylko on jeden ;D
0
Tylko gdyby Insigne poprawił celność, to Zielu miałby już dwie asysty ;D
1
Ten Son jest świetny