0

Tak to jest jak się myśli, że mecz jest już wygrany ;)

1

Michy co się rozstrzelał na koniec sezonu :D

0

Trzeba się wybrać :D

0

Nie wiem, ale jest przekozakiem

57

Po co Barca ma oddawać od tak młodych piłkarzy, wystarczy, że przyjdzie ogarnięty trener i da im wszystkim szansę, w tym Denisowi. Wierzę, że w przyszłym sezonie pokaże na co go tak naprawdę stać :D

0

Mi trochę Coste przypomina :D

0

Ale co zrobił Busi :o

7

Też odnoszę takie wrażenie.

0

Co ten Cou :D

3

Ale szkoda, że ten strzał Wijnuldum'a nie wszedł :D ale gdzie Wijnuldum nie może, tam Coutinho pomoże :D

2

Co tam się dzieje w Lipsku? ;D

1

Zdecydowanie te pierwsze ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

3 czerwca ;)

0

Cou mógłby grać na pozycji podwieszonej pod Suarezem, a Messi i Neymar na skrzydłach w formacji 4-2-3-1

0

Nie mam, ale na twoim miejscu brałbym Xiaomi :D

0

Punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia

3

Ci, którzy dopuścili do odejścia Alvesa z Barcy powinni zostać ukrzyżowani..

2

Wg mnie Adam Marchliński też trzyma odpowiedni poziom.

0

Wg mnie poza tym, że jest szybki, to nie prezentuje kompletnie nic.

7

A co mają powiedzieć kibice takiego Milanu, kiedyś światowy top, a teraz ledwo są w pierwszej dziesiątce ligi. Nic nie trwa wiecznie, każdy klub ma wzloty i upadki, a my kibice powinniśmy być ze swoimi drużynami na dobre i na złe.

1

Ale te komentarze pod tym dziadostwem to mistrzostwo świata :D

1

Krisztiano, główka, brama i uśmiech u Zidana

1

Nie rób tego, oczy ci wypadną

0

To co Morata i tak na ławce? :d

2

Gdzie taki towar można dostać? ;D

0

nie tylko on jeden ;D

0

Tylko gdyby Insigne poprawił celność, to Zielu miałby już dwie asysty ;D

1

Ten Son jest świetny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?